2009 Eylül-Ekim-Kasım Anne ve Bebekleri

Başlatan (gülşen), 23 Mart , 2009, 11:20:53

« önceki - sonraki »

tılsım

nbr canım

hayırlı olsun sayfan tekrar nasılsın bebişin nasıl

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

LOLİ @

yeşimcim merhaba canım çok şükür iyiyim be tatlım ne oslun  ;) kayınvalidegilde kaldık bi kaç gün... dün evime geldim,çamaşır yıkandıı bol bol :k06:

bugünde bööle işte ;) bebişimde iyimiş teyzesii... geçen ikili için test yapıldı çok şükür iyimiş... ohh şükür...

sen nasılsın canım yavrun nediyooo.. sıcaklarda gelmeye başladı hayırlısıı artık allahım sabrınıda versinn işlerin nasıll?...

tılsım

canım iyi olmana sevindim bi yere git gel bi sürü çamaşır çıkıyo tabi bide ütü  :tongue3:

bebişinde iyi olmasına sevindim çok şükür bişi çıkmamış testtede şükürki  :nazar:

ben iyiyim canım 27 haftalık olduk 7 aylığız artık allahın izniyle  :muzz: :muzz: :nazar: sıcaklar bastırıcak evet bide ben temmuzda doğum yapıcam inş.. tam sıcakta

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

LOLİ @

ALLAHIM YARDIMCIN OLSUN CANIMM... TABİİ HEPİMİZİNN BİZİMKİDE TAMM KARNIŞIMIZ ŞİŞCEK  :k06: SICAKLARDA NASIL OLCEKSE ARTIK SABIRRR  :amin:

KISLAR YOK HERHALDE  :director:  AMAN CANIM SENDE KENDİNE ÇOK DİKKAT ET :nazar:

KISLAR HAMİŞLİK ALAN YADA BAKAN VARMI ARANIZDA  :icon_scratch:

BEN BİDENE BEĞENDİMM :k06: EMME HAMİŞLİK DEĞİLDÜÜ EMAA 4 BEDENİ HAMİŞLİK GİBİYDİİ :k06: :k06:

BİDE GİYİNDİMM PEK GÖZEL OLDU... ARTIK BU AY SONUNDA BAŞLARIS BİŞEYLER ALMAYA....

LOLİ @

ELMA DERSEM ÇIIIK  :director:  ARMUT DERSEMM KAAAAÇÇÇÇ :caca: :caca:

:k06: :k06: :k06:

BEYAZ_KELEBEK

valla ben yarın almaya giderim heralde kızımda 5 aylıkken giymeye başladım ama eskisi gibi zayıf değilimki göbiş çıktı hemen.amann zaten giymek için okadar beklemişiz  :k06:

yeşimcim ALLAH yardımcın olsun kızım temmuz 20 doğumlu.ve ben antepte oturuyorum.son aylar ayrı  doğumdan sonrası ayrı.cam açıyordum tam dalıcam biraz gelip kapatıyordu birileri.bebek üşür diyee :cussing:bidahakine yaza gelemsin istiyodum ama şimdi ekim görünüyor.bütün yazı geçiricem yani.bakalım dayanıcaz artık ne yapalım.

LOLİ @

:icon_pale: CANIM BEN ÇOK HALSİZLEŞTİMM ÇIKAYIM YİNE UĞRARIMM  :opucuk:

BEYAZ_KELEBEK

sedefsahin

gunaydın kısler

lolıcım bebegın hayırlı ugurlu olsun.bızım hamılelıgımız bırbrım-ğne yakın cnm bende 17 haftadayım benımde hamılelıgın zor gunlerı yaza gelek ay allah hepımıze yardım etsın  dogum yapacak hamısleerede.
cnm bende ılk 2 hafta once aldım hamıel kıyafetlrı daha yenı yenı cıktı karnım cunkı .
yesımcım senınde dogum yaklsıyor gıtgıde sen bızden once kurtuluyorsun darısı once sneın sonra bızım basısımıza ınssssssssss :amin:
merhabalar

mavis.deryam

mrb hanimlar bende 13+6 haftalik hamileyim hayirlisiyla 14 ekim  dogum tarihi oglusum olacak ins  beniim dogum gunum 17 ekim evlilik yildonumu 16 ekim bakalim bizimki ne zaman gelcek :suclu:

LOLİ @

Alıntı yapılan: sedefsahin - 11 Nisan , 2009, 21:43:38
bebesım 1 haftalık oldu

TATLIM HANİ BURAYA YAZMIŞSIN YA ONUN İÇİN DAA ÇOK YENİ DEMİŞTİMM  :k06: :k06:

OYY MAŞŞ DEMEK 17. HAFTADASINIZ...  :nazar: DARISII HEPİMİZEE  :amin:

LOLİ @

SELAM MAVİŞCİMM SENİNLE BİR GÜN VAR ARAMIZDA  :k06: :k06:

NASILSIN,NASIL GİDİYOR HAMİŞLİK?... İKİLİ YAPTIRDIN MI?... İLK KUZUN MU?..

:toothy10: SORULARDAN SONRA  :flowers: SABIRLA DİNLEDİĞİN İÇİN  :k06:

LOLİ @

KISLAR BEN KARNIMA KOYUNCA YAVRUMUN PITLARINI DUYUYORUM...

SANKİ NABIZ ATAR KİMİNN  :k06:  AYY SEVERİMM SENİİ BENNN :opucuk: :love7:

LOLİ @

KIZLAR BİZ ÇIKIYORUZ BABAMIZ GELMEK ÜZRE AEO VE KİB OLDUMUU CİCİ ANNELER  :opucuk:

LOLİ @

HAYIRLI VE ÇOOOK GÜZELL BİR GÜN DİLERİMM CİCİ ANNELER...

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

BİZ DELDİKKK 13+6  :nazar:  :hello2: :hello2:

NASILSINIZ BAKALIM BUGÜNN  ??? KAHVALTINIZI YAPTINIZ MIII :icon_scratch: SÜTÜNÜZÜÜ İÇTİNİZMİİİ :toothy10:

ABARTMAYIM EN İYİSİİİ :ehi: