20 Nisan , 2024, 09:35:36

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

8 haftalık oldu ama kese boş gözüküyor

Başlatan melek_pelin, 10 Mart , 2009, 13:08:48

« önceki - sonraki »

betüs26

inşallah angel bende cetveline hiç dikkat etmemişim zaten orda gözüküyo kaç aylık olduğu bazen çok dikkatsiz oluyorum maşallah bebişine

Angel

:opucuk:  darisi basiniza en kisa zamanda insallah hayirlisiyla canim    :opucuk:

betüs26

inşallah canım çok istiyorum anlatamam gerçi anlarsın

Angel

canim ilk once rabbim size sabir versin   :amin:  dayanma gucu versin  :opucuk:   betuscum sogan kurunu uyguladinmi canim  birde reg bittikten sonra uyguluyorsun  yani reglli halinizle kizlar uygulanmiyor bu kur regliniz bitsin ondan sonra tam 15 gun .15 gunden sonra durdurucaksiniz bu kuru bir mudeet sonra yine devam .ben incir kurunude uygulamistim ama yerida kalmistim   

betüs26

soğan suyunu yaptım 15 gün ama 1 kez günde aslında öğlen ve akşam yemeklerinden önceymiş değilmi şimdi adetimi bekliyorum canım ya aralık 25 te gördüm en son 20 şubatta kürtaj oldum şimdi ben adetten sonra kaç gün daha içiceğim soğan suyunu

Angel

24 Mart , 2009, 01:59:10 #80 Son düzenlenme: 25 Mart , 2009, 00:32:29 Angel
canim adetten 2 gun sonra basla derim ben oyle yapmistim sabah ac karnina ismistim ilik sekilde taze ve aksamlari yemekten 30 dakika oncesinden yine taze yapmistim  ilik icmistim  tam 15 gun.

betüs26

angel ilik ne ilk mi demek istedin 30 dakika mı 30 saast mi canım

Angel

kusura bakma betuscum 30 dakika yazicaktim 30 saat yazmisim    :D    duzelttim canim  ilik canim yani ne sicak nede soguk benim klavye yabanci oldugu icin oyle yaziveriyorum anlarsin iste

betüs26

anladım sen kusura bakma canım ya öpüyorum seni

melek_pelin

kızlar bugün kontrole gittim her şey normal dedi,  1 ay korun dedin climen diye bi hap vermişti ona devam ediyorum, sonra deneyebilirsin dedi, ama önce kendimi toparlamam lazım kızlar yaz sonu gibi inşallah, kızlar soğan kürüne adet olduktan sonra mı başlıyım ben şimdi, en az 3 hafta sonra anca adet olurum heralde ooo daha çok varmış ya şimdi yapsam olmaz mı

betüs26

yapmaya başlaya bilirsin canım daha çok var 15 gün yap sen sonra adetin bitincede 7 gün daha tekrarla olurmu seninle aynı dönönemde düşünüyoruz heralde ağustos eylül gibi

melek_pelin

evet canım ben de ağustos sonrası düşünüyorum hem vücut toparlanır, hem psikolojim düzelir hem de yaz geçer, ne güzel inşallah beraber hamile oluruz :) iyi o zaman ben yarın sabah başlıyım da bir an önce bitiriyim, umarım içebilirim mideme dokunmaz inşallah sen nasılsın iyisin demi

melek_pelin

Alıntı yapılan: ceyloşş - 14 Mart , 2009, 13:18:06
cnm çok geçmiş olsun allah hayırlısını versin inş. birz önce bende bir test yaptım benimde çok silik çıktı şimdi bende korkmaya başladım senin yaşadıklarını okuyunca :-[

şimdi bu mesajı okudum da sanırım silik çizgi ile boş kesenin ilişkisi var internetten de baktım baya fazla kişi var boş kese olup düşük yapan

betüs26

melek pelin  iyiyim canım bende inşallah aynı dönem olur canım evet hayırlısıyla bakalım bir dene soğan suyunu içersin  inşallah ben tes yaptığımda silik çıkmamıştı ama canım ya

melek_pelin

inşallah arkadaşım, silik çizgi belirti değil demek ki, benim annem de bi kaç defa düşük yapmış, komşular da da bi kaç kişi var düşük yapan ama o zaman çok fazla doktora gidilmediği ultrasona girilmediğinden sanırım boş kese olayı bilinmiyodu, konuştuğum kişilerde o kadar çok düşük var ki doktorum sağlıklı bir gebeliğin oluşması tamamen mucize dedi yani küçücük bir mucize için uğraşıp duruyoruz tüm şartların tamam olması lazım ki bebişler sağlıklı olabilsin, bazen korkuyorum olmıcak diye ama sus diyorum kendime böyle düşünürsem olcağı varsa da olmıcak  ??? ???