28 Mart , 2024, 15:11:35

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

8 haftalık oldu ama kese boş gözüküyor

Başlatan melek_pelin, 10 Mart , 2009, 13:08:48

« önceki - sonraki »

goncagul

melek_pelin

Alıntı yapılan: betüs26 - 19 Mart , 2009, 19:23:21
melek pelin canım nasıl oldun iyisindir inşallah merak ettim canım ya

canım günaydın bugün daha iyiyim tatlım ya, ağrılarım azaldı, kanamam bitti, psikolojim de düzelmeye başladı hayat devam ediyor işte .. sen napıyosun nasılsın, ben iyi olmaya çalışıyorum yavaş yavaş, kendimi toparlıyayım güzel bi diyete başlıcam yürüyüşe filan çıkcam aldığım kiloları vermem lazım 2 ay yatınca bolbol şiştim :)

betüs26

ay sorma melek pelin ben geçen serer 7 ayda 10 kilo aldım 50 le başladım 60 oldum sonra 3 kilo vedim ama dediğin gibe ik iayda geri aldık soğan suyu kürü yaptım hem rahmin çabuk tplanması hem  de zayıflamak için bende havalar düzelsin yürüyüş spor yapıcam nasipse ben çok zayıftım 25 bedendim 26 sı bol gelirdi şimdi 29 dar bile nerdeyse :ehi: çok kötü bi,r duyguymuş eskiden kilo almak için neler yapardım şimdi göbeğimi görünce inanamıyorum hele ilk evlendiğimde 47 kilo falan bende iyiyim canım allaha şükür

kardelensevgi

slm arkadaşlar ne zamandır giremiyorum steye çok rahatsızdım bide hamile hamile odunla falan uğraştık kalorifer var ama ekonomik kriz bizide vurdu melek pelincim sanada çok üzüldüm Allah kolaylık versin ccanım benim kuzenimede kese boş dediler alalım dediler o hemen aldırmak istemedi başka doktora gitti o biraz bekleyelim dedi o da görümedi deerken düşürdü aynı senin gibi şuan Allah nasip edrse bende hamileyim 5 hafta beş günlük doktora gittim gebelik daha çok yeni dedi sadece kese göründü küçücük 8,3 mm lik gebelik kesesi görüldü 15 gün sonra tekrar gel dedi bende korkuyorum içi boştur diye ama korkmakta istemiyorum çünkü insanın korktuğu şey başına geliyo inşallah bebeğim vardır orda Allah'ım nasip edr inşallah kendine çok dikkat et canım inşallah ikinciye olur çok geçmiş olsun

melek_pelin

Alıntı yapılan: betüs26 - 20 Mart , 2009, 13:02:21
ay sorma melek pelin ben geçen serer 7 ayda 10 kilo aldım 50 le başladım 60 oldum sonra 3 kilo vedim ama dediğin gibe ik iayda geri aldık soğan suyu kürü yaptım hem rahmin çabuk tplanması hem  de zayıflamak için bende havalar düzelsin yürüyüş spor yapıcam nasipse ben çok zayıftım 25 bedendim 26 sı bol gelirdi şimdi 29 dar bile nerdeyse :ehi: çok kötü bi,r duyguymuş eskiden kilo almak için neler yapardım şimdi göbeğimi görünce inanamıyorum hele ilk evlendiğimde 47 kilo falan bende iyiyim canım allaha şükür

evet canım ya zayıflamamız lazım yoksa bi daha hamile kalınca daha da kilo alırız hiç veremeyiz, işe yaradı mı soğan kürü, sende  kokusu kötüdür ya ben içemem onu

melek_pelin

Alıntı yapılan: kardelensevgi - 20 Mart , 2009, 19:37:23
slm arkadaşlar ne zamandır giremiyorum steye çok rahatsızdım bide hamile hamile odunla falan uğraştık kalorifer var ama ekonomik kriz bizide vurdu melek pelincim sanada çok üzüldüm Allah kolaylık versin ccanım benim kuzenimede kese boş dediler alalım dediler o hemen aldırmak istemedi başka doktora gitti o biraz bekleyelim dedi o da görümedi deerken düşürdü aynı senin gibi şuan Allah nasip edrse bende hamileyim 5 hafta beş günlük doktora gittim gebelik daha çok yeni dedi sadece kese göründü küçücük 8,3 mm lik gebelik kesesi görüldü 15 gün sonra tekrar gel dedi bende korkuyorum içi boştur diye ama korkmakta istemiyorum çünkü insanın korktuğu şey başına geliyo inşallah bebeğim vardır orda Allah'ım nasip edr inşallah kendine çok dikkat et canım inşallah ikinciye olur çok geçmiş olsun

canım sen merak etme kötü şey aklına getirme senin gebelik haftana göre kese büyüklüğü normal bi dahaki gittiğinde kalp atışlarını da duyarsın mutlaka :) benim kese çok geç görünmüştü, 5 haftalıkken görünmedi 6 haftalıkken daha 5 mmdi 8 haftalıkken 12 mmdi 9 haftalıkken de hiç büyümemiş ve alındı o yüzden seninki normal merak etme moralini yüksek tut, dikkat et kendine odunları sen kaldırmıyon demi, bol bol dinlen süt iç tamam mı

betüs26

rahim için çok iyimiş canım kürtajdan sonra yapyım ben hemen rahim çabuk toparlansın diye ama kilo için mucize beklemiyorum açıkçası spor falan olmadan zor canım ya idrar sökyürüyor ama akıntı oluyor çok çok kötü değil şifa için yaparım ben sende yap çabuk toparlansın rahmin ama melek pelin :occasion5:

efsane

MELEK CANIM IYIMISIN NASILSIN TOPARLADINMI KENDINI BARI CNM  BETUS KIZ SENDEN NBRRRRRRRR

betüs26

sağol lalecim sen  nasılsın? iyiyim çok şükür bugün koçişle gezdik biraz burger kınge falan gittik sonra bir arkadaşımı gördük kızıyla onlarıda çağırdık oturduk orda biraz, daha sonra arkadaşın evi çok yakındı  ona kahve içmeye gittik iyi oldu  canım benim için hafta sonlarını seviyorum valla sen neler yaptın lalecim

melek_pelin

Alıntı yapılan: betüs26 - 21 Mart , 2009, 22:12:42
rahim için çok iyimiş canım kürtajdan sonra yapyım ben hemen rahim çabuk toparlansın diye ama kilo için mucize beklemiyorum açıkçası spor falan olmadan zor canım ya idrar sökyürüyor ama akıntı oluyor çok çok kötü değil şifa için yaparım ben sende yap çabuk toparlansın rahmin ama melek pelin :occasion5:

canım nasıl yapcaz onu kaç gün içcez yapıyım bari ben de, tabi bi anda gitmez kilolar spora da başlıcam inşallah bi iyi olayım da ya benim ara ara kasıklarımda sancı oluyor acaba üşüttüm mü yoksa normal mi bilmiyorum tatlım ya inşallah kısa zamanda toparlanırım ara ara giriyorum nete o yüzden hemen cevap veremiyorum kusura bakma

betüs26

canımın içi neden senin böyle ağrıların falan oluyor anlamadım  benim uyandıktan  sonra 15 dakika falan ağrım oldu sonra hiç olmadı yanımda bekleyen kız vardı doktorun çalışanlarından ayılasıya kadar duruyo ya iğne yapalım mı dedi ben istemedim diğer ilk kürtajımda da hemen geçmişti ağrım gerek yok dedim hatta soğan suyunu öğlen ve akşam yemeklerinden önce içmen gerekiyor günde 2 kez 15 gün 1 kuru soğanı 4 e böl önceden ısıtılmış suda 5 dakika kaynat 2 bardak suda yada 1.5  bardak suyla yaptım ben 5 dakika kaynatıyosun sonra çay içer gibi o sıcaklıkta iiiiiiç :icon_thumright: :opucuk:

Angel

betuscum bende bu kuru uygulamistim canim ve gercektende isime yaradi cok sukur.yumurtaliklarimda kist bulunmustu ve cok uzulmustum ilk defa basima boyle sey geliyordu.profesor dr saracoglundan aldim bende sogan kurunu ayni senin dedigin gibi uyguladim tam 15 gun kistlere cok iyi geldigini soyledigi icin hemen uyguladim .ikinci bebegimi istedigmiz icin aninda hemen hamis kaldim kur bittikten sonra.arkadaslar sagan kercekten Allahin bir mucizesi   :icon_thumright:  hatta cig sogani dograyip ustune summak serpipte yedim kistlere oda cok iyi geliyormus ve Allahima sukur oldu kistler gectimi bilmiyorum artik dogumdan sonra bakicaz  .deneyin kizlar cok ise yariyor  :icon_thumright:

betüs26

şimdi hamişsin yani ne güzelll bide zayıflatıyormuş biliyo musun bence herkez yapmalı sonuçta zararı olabilicek bir şey değil bebiş kaç aylık canım :nazar:

melek_pelin

Alıntı yapılan: betüs26 - 23 Mart , 2009, 17:45:29
şimdi hamişsin yani ne güzelll bide zayıflatıyormuş biliyo musun bence herkez yapmalı sonuçta zararı olabilicek bir şey değil bebiş kaç aylık canım :nazar:

OOO EVDE Bİ ÇUVAL SOĞAN VAR ZATEN HEMEN BAŞLIYIM BEN SOĞAN KÜRÜNE TATLIM YA BENİM SANKİ KARNIMDA BAZEN ACI OLUYO ÜŞÜTTÜM MÜ ACABA AMELİYATHANE ÇOK SOĞUKTU ÜŞÜTTÜM GALİBA YA

Angel

evet betuscum 4 aylik Allahin izniyle  darisi tum isteyenlerin basina insallah   :amin:   uygulayin kizlar zarari yok cokkk faydasi var  Allah yardimciniz olsun hepinize dua ediyorum  :amin: