8 haftalık oldu ama kese boş gözüküyor

Başlatan melek_pelin, 10 Mart , 2009, 13:08:48

« önceki - sonraki »

betüs26

merak ettim genel anestezi mi benim ilk yarım saat falan ağrım oldu  kanama azala azala devam ediyo bir süre ilkindede ağrım olmamıştı

lalezar

Melek cim çook geçmiş olsun canım  :opucuk:
Allah yardımcın olsun inşallah yakın zamanda sağlıklı bebiş haberlerini alırız  :amin:
Kendine iyi bak canım

sedefsahin

melekcım cok gecmıs olsun allah sabır versın cnm
tez zmanda elıne saglıklı bebsını alırsın ıns. :amin:
merhabalar

..eLif..

çok çok geçmiş olsun..dilerim tez zamanda gönlüne göre sağlıklı hayırlı bir evlat alırsın kucağına
Annesinin poaçası İDİL'im! :)

melek_pelin

Alıntı yapılan: betüs26 - 18 Mart , 2009, 19:30:47
merak ettim genel anestezi mi benim ilk yarım saat falan ağrım oldu  kanama azala azala devam ediyo bir süre ilkindede ağrım olmamıştı

evet genel anestezi oldu çıkınca çok kanamam oldu ped koymalarına rağmen hastanenin yatakları bile battı kan gölüne döndü, sonra çok ağrım oldu iğne yaptırdım bugün kanamam kesildi ve dehşet bi ağrı başladı bi kaç ilaç içtim geçti şimdi off ya ne bu çektiğimiz acaba ilaçlar mı kanamayı kesti de o yüzden sanırım ağrım oluyo bi de kabızlık yaptı bende ilaçlar

goncagul

canım benım gecmıs olsun uzme kendını uzuntuden de olabılır canım allah herseyın hayırlısını nasıp etsın olur elbet yasımız genc daha  :hello: :hello:

Ada-beste-banu

:flowers:canım çok geçmiş olsun ama üzülme biliyorsun şu dönem en hassas dönemin tabi bunun yanında en güçlü olman bir dönem sakın kendini bırakma sen güçlü olacaksın ki meleğin senden güç alacak ve sana tutunacak.  lütfen kendini salma. Allahın izni ile meleğin canlanır inşallah :amin:  :amin: :amin: :amin:

goncagul

ugur bocegım hosgeldın ama haberın yok galıba kurtaj oldu kaybettı melegını dıkkatlı okumadın galıba

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Alıntı yapılan: melek_pelin - 18 Mart , 2009, 07:21:10
kızlar günaydın dün itibariyle kürtaj oldum ve hamileliğim sona erdi :(

melek pelincim yeni girebildim foruma bitanem çok üzüldüm  :y25: bende ilk bebeğim 8 haftalıkken kürtaj olmak zorunda kalmıştım canım benim ya allah sabır versin seni öyle iyi anlıyorum ki şuan. ama olan olmuş artık tatlım üzülmemek elde değil biliyorum inşallah çok kısa zamanda atlatırsın bi tanem. rabbim hayırlısıyla tekrar güldürsün yüzünü yalnız acele etme bekle tatlım vücudun iyice dinlensin tekrar hazırlasın kendini. Geçmiş olsun tatlım :opucuk:
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

efsane

gezegen

MelekPelin canım çok geçmiş olsun Allah başka acılar göstermesin inşallah. Kendine ne olursa olsun dikkat et salma kendini  sakın... Biz insanların başına herşey gelebiliyor sabırlı ve inançlı ol canım... İnanıyorum ki aynı duyguyu yine yaşayacaksın yeter ki sen güçlü ol... Rabbim hayırlısı versin... Bol bol dinlen ve çok kan kaybettiğin için kan yapıcı besinler yemeye gayret göster. Kabızlık için bitki çaylarından yararlanabilirsin hem rahatlatır ağrılarını azaltır. Ayrıca sıcak kompreks yapabilirsin.. Kendisi hep sıcak tut... Ve stres sıkıntı yapma yoksa ağrıların daha da artacaktır. Tekrar büyük geçmiş olsun canımm

zehraab

melek pelin geçmiş olsun canım, çok üzüldüm.ama kendini toparlamaya çalış hayat herşeye rağmen devam ediyor ve sen yeni bir bebek için güç toplamalısın.bir bebeği kaybetmenin ne demek olduğunu çok iyi bilirim canım ama hayat öyle bi şeyki herşeye rağmen hayata tutunuyorsun, allah sabrınıda veriyor kesinlikle.şimdi senin yapman gereken umudunu kaybetmemek ve kendine çok iyi bakmak, gıdana çok dikkat etmek ve en kısa zamanda yeni bi bebiş çalışmalarına başlamak.
hüzün olgunlaştırır............. kaybetmek sabrı öğretir...................

Ada-beste-banu

:crybaby2: goncagülcüm inan hiç haberim yoktu. kaçırmışım herhalde. çok üzüldüm. Allah başka acılar göstermesin. hatırlattığın için teşekkür ederim canım.

betüs26

melek pelin canım nasıl oldun iyisindir inşallah merak ettim canım ya

zelis

melek pelincgim cok gecmi olsun canim . Allah sabir versin...
nasil bir duygu oldugunu cok iyi anliyorum canim , bende 9 haftalik bebegimi dusurmustumm... cok zor ama ne yapalim vardir bunda da bir hayir ...
Mevlam neyler, neylerse guzel eyler...