8 haftalık oldu ama kese boş gözüküyor

Başlatan melek_pelin, 10 Mart , 2009, 13:08:48

« önceki - sonraki »

betüs26

ceyloşş senin şu an uçman lazım ne güzel çizgi çıktıysa vardır birdaha yap canımın içi çooook sevindim hamile haberleri beni çok sevindirir bak sen başta olumsuz düşünüyorsun çok yanlış ama :occasion5:ne güzel senin yerinde olmak isteyipte olamayan çok insan var heyecanının tadını çıkar ben olucam ara vermemiş olsam hemen düşünücem ama toparlanmam lazım aklına kötü şeyler getirme kalk 1 bardak süt iç ceviz ye hemen hiç durmadan folic plus al günde 3 tane hamile kalmadan 3 ay önce alman gerekiyordu aldın mı? almadıysan hemen başla ikinci testen sonra hemen kendine bir doktor seç sakın geç gitme hemen bak söz mü ben doktor gibiyim artık valla araştırmaktan yaşamaktan ama doktor olsam varya çok duyarlı olrdum kız :hieyt: :binkybaby:nin güzel haberlerini bekliyoruz canım sayfan yok mu

ceyloşş

betüşcüm ben folic plus falan almadım yaa bilmiodum almam gerektiğini neymiş o ilacın ismi

betüs26

ceyloşşum bak normalde hamile kalmayı düşünmeden en az 3 ay önce başlanıyor folik asit bebeğinin daha iyi gelişmesini vücudunun folik asit ihtiyacını karşılayıp seni buna önceden hazırlıyor zaten doktorun verir hayatım ama ben hep kullanıyodum zaraı yok bir tür vitamin gibi düşün bunları öğreniceksin sen dur bak benim doktorum aferin sana ben bile bu kadar dikkat etmemştim dedi sütümüde içiyodum ama işte olmadı neyse netten araştır bak folic asid ne zaman almalıyım falan yaz kendin ikna ol tamam mı ne zaman gidiyuosun doktora  hıııım

melek_pelin

kızlar günaydın dün itibariyle kürtaj oldum ve hamileliğim sona erdi :(

Angel

canim benim cok gecmis olsun uzulme diycem ama elinde degil rabbim herzaman icin hayirlisini versin demekki hayirli degilmis canim  insallah tez bir zamanda yine hamis haberlerini duyariz   :opucuk:

tılsım

canım benim büyük geçmiş olsun lütfen çok üzme kendini ve bi zaman sonra allahın izniyle kendini yeni bebeğine hazırla moralli bi şekilde allahım tez zamanda tekrar bi bebiş versin sana sağlıkla sıhhatle kucağına alırsın inş..  :amin: :opucuk:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

gülay t.

Melekcim çook geçmiş olsun. Rabbim inşallah hayırlı ve sağlıklı yeni bir bebek verir sana. :amin:

melek_pelin

teşekkürler arkadaşlar Allah kimsenin başına vermesin

ceyloşş

çok geçmiş olsun canım allah tekrar hayırlısını verir inşallah

betüs26

melek pelin canım ben kendi sayfamda görünce oraya yazmıştım sonradan gördüm burayı

ırmak184

melekcim canım benim cok zor bir şey yasadıgın bende kürtaj oldum cok zor günlerdi ama inan yapacak bişey yok zaman herseyin ilacı herseyde bir hayır vardır dilerim allahtan bundan sonra aynı seyleri yasamassın üzme kendini

mavis.deryam

gecmis olsun melekcim hayirlisi olsun uzulme dicem ama bugunler de gecicek inc canim  :amin: hayirlisi yenin bebeislerin olucak hayirlisi kendine dikkat et

nesssli

herşeyin hayırlısı canım benim seni çok iyi anlıyorum Allahım sağlıklı bebişler versin hepimize  :amin:

güneş83

melek_pelin

teşekkürler arkadaşlar baya bi sancım ve kanamam var iyi olmaya çalışıyorum ama üzülüyorum da yapacak bi şey yok kendimi bir an önce toparlamam lazım kendimi ben iyi olmazsam zaten bi daha çocuk da yapamam kendime iyi bakmak zorundayım inşallah hayırlısıyla bi daha ki sefere bi sorun yaşamam, kendimi anne olmaya o kadar hazırlamışım ve o kadar istemişim ki çok üzüldüm, Allah kimsenin başına vermesin