8 haftalık oldu ama kese boş gözüküyor

Başlatan melek_pelin, 10 Mart , 2009, 13:08:48

« önceki - sonraki »

melek_pelin

kızlar sağolun kendimi üzmemeye çalışıyorum ama olmuyor işte, başka şeylerle uğraşmaya çalışıyorum ama olmuyor, aklımda sürekli o var, sürekli düşünüyorum ve bence geç döllenme olasılığı %10 bile değil çünkü ben hamile olduğumu biliyosunuz 1 ay önce öğrendim sonra gidip kan tahlili yaptırdım 24.küsur çıktı, doktor hamilesin ama çok küçük dedi, 15 gün sonra gel dedi, 15 gün sonra gittim bu sefer de kese 5.küsur mm çıktı biraz daha bekleyelim dedi, sonra işte 2 gün önce gittim 11,küsur çıktıve kese boş kalp atışı yok , doktor dedi ki 8 haftalık hamilelerde 2 katı olması lazım kesenin dedi, adetlerim hep düzenliydi, yani gelişim 1 ay geriden geliyor 1 hafta sonra gittiğimde de çıkmazsa artık alcaklar keseyi yapacak bi şey yok, eğer bu boş gebelikse Allahın takdiri yapabileceğimiz bi şey yok ama ben çok üzülüyorum çok heveslenmiştim, çok istemiştim çok hazırlamıştım kendimi çok bağlanmıştım ama zaten hiç yokmuş, eğer geç döllenmeyse de bu sefer bebekte gelişim geriliği var demektir bence bu da başka bi problem, ne diyi Allah hakkımda hayırlısını versin Allahın verdiği can sonuçta, Allah düşmanımın başına vermesin Allah korusun tüm hamileleri inşallah hakkımda hayırlısı olur  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

esraa

canım çok ama çok geçmiş olsun inş rabbim birdahaki sefere gönlüne göre verir :amin:

gülay t.

Melekcim inşallah hakkından hayırlısı olur. Hamile kalabildiğini bilmek de güzel  sıkma canını vardır bunda da bir hayır.

кคг๔єlєภ ♥ ♥

melek.. hakkında hayrlısı ısallah kotu sonuclanmaz....dularımız senınle .

betüs26

canım allahın dediği oluyor aynı şeyi yaşadım 22 gün önce ama aynısı olmasın inşallah 8 haftalık olasıya kadar bekledik görünmedi başka bir doktora daha gittim doktorumun çok isim yapmış bir doktor olmasına rağmen içim rahat etsin diye oda aynısını söyleyince ertesi gün kürtaj oldum ama sonradan gözükenlerde varmış böyle şeyler olabilir son güne kadar hep bir umut dedim ama morlim bozuk değil allah böyle istedi canım ben zaten 7 aylıkbebeğimi kaybettim 7 ay önce o çoooooook acıydı anlatılamaz kimseye yaşatmasın rabbim doğmadan evlat acısını tattım ama benim meleği o onu hiç unutmıycam bana hayatımın en güzel 7ayını yaşattı ama çokta acı oldu sonu bu boş kese olduğu için çok sarsmadı üzüldüğüm nokta kürtaj olmamdı her defasında işlem görmek rahimi yıpratır diye korkuyorum  allahın dediği oluyor bekle dua et moralini yüksek tut canım benim allah nasip eder sana inşallah dualarım seninle

melek_pelin

Alıntı yapılan: betüs26 - 13 Mart , 2009, 02:05:00
canım allahın dediği oluyor aynı şeyi yaşadım 22 gün önce ama aynısı olmasın inşallah 8 haftalık olasıya kadar bekledik görünmedi başka bir doktora daha gittim doktorumun çok isim yapmış bir doktor olmasına rağmen içim rahat etsin diye oda aynısını söyleyince ertesi gün kürtaj oldum ama sonradan gözükenlerde varmış böyle şeyler olabilir son güne kadar hep bir umut dedim ama morlim bozuk değil allah böyle istedi canım ben zaten 7 aylıkbebeğimi kaybettim 7 ay önce o çoooooook acıydı anlatılamaz kimseye yaşatmasın rabbim doğmadan evlat acısını tattım ama benim meleği o onu hiç unutmıycam bana hayatımın en güzel 7ayını yaşattı ama çokta acı oldu sonu bu boş kese olduğu için çok sarsmadı üzüldüğüm nokta kürtaj olmamdı her defasında işlem görmek rahimi yıpratır diye korkuyorum  allahın dediği oluyor bekle dua et moralini yüksek tut canım benim allah nasip eder sana inşallah dualarım seninle

canım moralimi yüksek tutmam imkansız sürekli aklımda :( düşünmeyeyim diyorum gezmeye çıkıyorum bebek görünce ağlıyorum, tvde görünce ağıyorum ne yapcağımı şaşırdım, bugün de koyu sarı renkte akıntım var düşük olabilir yani eğer boş gebelikse düşük olsa daha iyi olur kürtajdan korkuyorum Allah hakkımda hayırlısını versin sonuçta canı veren Allah onun işine karışılmaz, ama çok istemiştim çok heveslenmiştim heralde o yüzden hala kendime gelemedim

melek_pelin

Alıntı yapılan: betüs26 - 13 Mart , 2009, 02:05:00

canım yedi aylık bebeğine çok üzüldüm şu an ağlıyorum Allah ikimize de sağlıklı bebekler nasip eder inşallah en kısa zamanda

la.fem

canm çok üzüldüm çok geçmiş olsun

melek_pelin

sağol canım Allah kimseye göstermesin

ceyloşş

cnm çok geçmiş olsun allah hayırlısını versin inş. birz önce bende bir test yaptım benimde çok silik çıktı şimdi bende korkmaya başladım senin yaşadıklarını okuyunca :-[

betüs26

ağlama melek pelin  bitanem bak güçlü olmayı öğrenmek zorundayız allah isteyince napabiliriz  beni düşünsene 7 aylıktı hareketlerini herşeyini hissetmiştim ismi bile vardı çağan kıyafetler emzikler biberonlar almıştım oğluma  ama rabbim alıverdi elimden hiç bir şey yapamadım sezeryan diyen ben normal doğum yaptım tek fark bebeğimin ağlama sesi yoktu beni hemen bayıltılar yüzünü bile görmedim ama resmi var eşim gördü kucağıyla otopsiye götürdü mecburduk bi anamoli var mı diye tıpa gönderdiler araştırdılar 1 hafta sonra eşim ve kardeşi babam gömdüler onu. yani inan çok zordu anlatsamda benim duygularımı anlayamaz kimse içim kan ağladı resmen dizilerde bu aralar çok konu oluyor ben çok etkileniyorum hele bide hatırlarsan binbir gecede bennu' nun bebeği kaybettiği sahneyi netten defalarca tekrar tekrar izledim beni  bizi anlatıyordu sanki aynı şeylerdi yaşananlar ama diycem elimden hiç bir şey gelmedi tam tekrar hamileyim derken boş kese çıktı isyan etmemeyi sabrı güçlü olmayı şükretmeyi ümit etmeyi çok dua etmeyi öğrendim allah hepimize nasip eder bebişlerimizi kucağımıza almayı belki seninki gösterir sonradan hem belki bizim için hayırlı değil lütfen ağlama dua edelim bol bol

gülay t.

Betüşçüm canım çook geçmiş olsun. Maşallah sabrına ve inancına hayran kalmamak mümkün değil. Rabbim daim eylesin sabrını ve inşllah dünyalar tatlısı sağlıklı hayırlı bir evlat versin .

melek_pelin

Alıntı yapılan: betüs26 - 14 Mart , 2009, 15:10:27
ağlama melek pelin  bitanem bak güçlü olmayı öğrenmek zorundayız allah isteyince napabiliriz  beni düşünsene 7 aylıktı hareketlerini herşeyini hissetmiştim ismi bile vardı çağan kıyafetler emzikler biberonlar almıştım oğluma  ama rabbim alıverdi elimden hiç bir şey yapamadım sezeryan diyen ben normal doğum yaptım tek fark bebeğimin ağlama sesi yoktu beni hemen bayıltılar yüzünü bile görmedim ama resmi var eşim gördü kucağıyla otopsiye götürdü mecburduk bi anamoli var mı diye tıpa gönderdiler araştırdılar 1 hafta sonra eşim ve kardeşi babam gömdüler onu. yani inan çok zordu anlatsamda benim duygularımı anlayamaz kimse içim kan ağladı resmen dizilerde bu aralar çok konu oluyor ben çok etkileniyorum hele bide hatırlarsan binbir gecede bennu' nun bebeği kaybettiği sahneyi netten defalarca tekrar tekrar izledim beni  bizi anlatıyordu sanki aynı şeylerdi yaşananlar ama diycem elimden hiç bir şey gelmedi tam tekrar hamileyim derken boş kese çıktı isyan etmemeyi sabrı güçlü olmayı şükretmeyi ümit etmeyi çok dua etmeyi öğrendim allah hepimize nasip eder bebişlerimizi kucağımıza almayı belki seninki gösterir sonradan hem belki bizim için hayırlı değil lütfen ağlama dua edelim bol bol

canım Allah sabır versin ben de ağlamıştım bennunun bebeğine o zaman hamile olduğumu bile bilmiyodum çok zor bi şey benim yaşadığım acının kat kat fazlası Allah sabır versin, demek böyle böyle imtihan oluyoruz daha yaşımız genç Allah nasip eder inşallah senin boş kese kaç haftalıktı alındığında, benim 8 haftalık dün geceden beri koyu sarı akıntı geliyo acaba kese mi patladı, doktor kendiliğinden düşebilir kanaman olursa gel dedi bekliyorum bende hep araştırıyorum neden boş gebelik oldu diye kromozomlarla ilgiliymiş şükür ki tekrarlama ihtimali çok zayıfmış, inşallah ikimize de Allah sağlıklı evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip etsin Allah en iyisini bilir veren o alan o deyip kendimi avutuyorum ama sonra biri nasılsın dediğinde, tvde filan bebek ve hamile gördüğümde gözümden yaş süzülüyo

melek_pelin

Alıntı yapılan: ceyloşş - 14 Mart , 2009, 13:18:06
cnm çok geçmiş olsun allah hayırlısını versin inş. birz önce bende bir test yaptım benimde çok silik çıktı şimdi bende korkmaya başladım senin yaşadıklarını okuyunca :-[

canım benim üzülme sen de de olacak diye bi şey yok, kaç gün geçti adetin benim 3 gün geçmişti ve silik çıkmıştı kan testinde de değer düşük çıkmıştı

betüs26

gülaycım sağol canım benim inşallah ne güzel dua etmişsin allah seninde gönlüne göre versin her şeyi hayat insana herşeyi öğretiyor