8 haftalık oldu ama kese boş gözüküyor

Başlatan melek_pelin, 10 Mart , 2009, 13:08:48

« önceki - sonraki »

betüs26

fusunn nasıl oldun daha iyisindir inşallah benimde hiç ağrım olmadı 15 dakika falan ama şöyle düşün canım ben 3 kez yaşadım amabunu çabuk atlattım çünkü boş kese bebek yok ki benim 7 aylık kaybettiğim bebeğiminde yanında acısı hiçti inan çok zor bebek olmadığı için çok üzülmedim sadece kürtaj olmak zorunda kalmak ya ilerde etkilerse diye diğeri zaten normal doğumdu ama onda da doğum sancısı felaketti o acıyı çekip herşeyi yaşayıp kucağının boş kalmasıçok daha kötü beterin beteri var böyle teseli edelim birbirimizi benimkisi seninkinde acı ama benden daha fazla acı çekenlerde var mesela şehit anneleri kaç yaşına kadar büyüt sonra kaybet  bunun gibi şeyleri düşünerek rahatlamaya çalışıyorum bazense aklıma gelince içime öyle bir acı çöküyoki evlat acısı bu olmalı doğmasa bile yaktı beni 7 ay hissetmiştim onu hareketlerini hazırlıklar yapmıştım neyse gezerken bebeklere bakmaktan kendimi alı koyamıyorum hafızam o kadar meşgul ki bebekle allah hepimize versin inşallah sağlıklı sıhhatli bebişler

fusunn

cnm benm bu denli üzüntünü paylasmam mumkun degıl soyleyeceklerımde kıfayetsız kalır bunun yanında..Allah sabırlar versın demekten baska bırsey gelmıyor elımden.Ben kurtajımdan bu yana hiç ıyı olamadım cmt gunu hastaneye kaldırdılar 2 iğne 1 şişede serum yedim sancım cok bugun hafıf kanamalarımda olmaya basladı ustune ustluk agzımda cıkan bir yara yuzunden dunden beri tüm fonksiyonlarımı yıtırdım yemek yıyemedıgım ıcın ılaclarımı kullanamıyorum agrılarım artıyor doktor doktor gexıyorum ama bır caresı bulunmadı bıde üşüttüm sanırım..anlayacagınız hiç rahat yüzü görmedim:(:(

betüs26

İNŞALLAH HEPSİ GEÇER BİR AN ÖNCE CANIM SEN KENDİNİ KORU TOPARLAYINCA YİNE OLUR İNŞALLAH SENDE ARA VERMEYİ DÜŞÜNÜYOR MUSUN BELKİ AYNI DÖNEMLERDE OLUR ;)

fusunn

inşallah betüşcüm doktorum ilkide düşük oldugu ıcın bundan sonrası ıcın tedaviye ihtiyacımız oldugunu soyledı perşembe gunu bazı testler yapılacak bakalım sonuca göre haberleşiriz:D

кคг๔єlєภ ♥ ♥

betulllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll naber kuzummmmm ıyımısın gece kusu:))))

betüs26

İYİYİM CANIM SEN NASILSIIIIIIIIN YA MUCİB ÇEKİN İSTERSENİZ DEMİŞTİ YA LALE  ONU ÇEKTİM ŞİMDİ OKUNAN ARKADAŞLAR İÇİN

кคг๔єlєภ ♥ ♥

allah kabul etsın canım......sanada en kısa zamanda hayrlı bı bebek verırı ısallah yuce rabımmmm : :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin::amin: :amin:

кคг๔єlєภ ♥ ♥

Alıntı yapılan: fusunn - 07 Nisan , 2009, 01:30:19
inşallah betüşcüm doktorum ilkide düşük oldugu ıcın bundan sonrası ıcın tedaviye ihtiyacımız oldugunu soyledı perşembe gunu bazı testler yapılacak bakalım sonuca göre haberleşiriz:D
fusuncumsende hosgeldın canımaramıza....sen anlatrmısın kendını bıraz??

fusunn

merhaba hoşbulduk:)23 yasındayım izzet baysal üni.yonetıcılık 3.sınıf öğrencisiyim kocaelide oturuyorum ve 8 aylık evlıyım.evlılıgımın 3.ayında 5.5 haftalıkken dusuk yaptım.4 gün öncede 9 haftalık hamıleyken bos gebelık teşhisiyle kurtaj oldum.3 ay en gec 6 ay sonra baslayacagımız tedavıylede tekrar hamile kalabılmeyi umut ediyorum...

betüs26

amin kardeleniiiim sende biran  önce ameliyatını olup hayırlısıyla bebişini alırsın inşallaaaaah  kucağına:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

fusunn

melek_pelin

efsane

fusun hosgeldin cnm aramiza gecmis olsun

melek_pelin

efsane

size gunaydin balim bana iyi geceler saat 01:26 canim ben yatiyorum  :opucuk: :opucuk: