28 Mart , 2024, 23:06:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

8 haftalık oldu ama kese boş gözüküyor

Başlatan melek_pelin, 10 Mart , 2009, 13:08:48

« önceki - sonraki »

melek_pelin

canım benim üzülme herşeyin hayırlısı inşallah üzme kendini tamam mı herşey olacağına varır kaç haftalık senin kese kaç mm göründü

fusunn

günler geçtükçe iyice gerilmeye başladım...bugun tam 8 hafta 4günlük bakalım belki bir mucize olur ve perşembe gunu birden ortaya çıkar...bir umut işte bekliyorum:(

melek_pelin

inşallah tatlım inşallah duyulur kalp atışları bebişinin sen fazla düşünmemeye çalış unutmaki eğer bebişin ordaysa negatif düşüncelerden de etkilenir akıntın filan var mı ve ne renk

fusunn

pelincim ne kanamam var ne akıntım var oyle goze carpan ne sancım var ne agrım hiçbirşeyim yok tehlıke arz edecek sankı normal hamileymısım mıdem bulanıo halsızım anıden kalkınca falan sendeliyorum böyle geciyor gunler ustelık haftasonu bowling oynadım o koca toplarla masallah ya cok azimli hayata tutunacak yada ben anlamadım nedir bu...

melek_pelin

bu iyi tatlım benim 8 haftalıkken önce sarı sonra kahverengi akıntım oldu sonra da kanamam başlamıştı beyaz  akıntı da normal ve ben hamilelik belirtilerinin azaldığını hissediyordum hani o sabah uykuları filan geçmişti son hafta hormon üretmiyordu demek ki

fusunn

bilemiyorum cnm kürtaj dedikten sonra toparlayamadım kendımı ve beslenmemi artk aksatır olmustum inşallah bunun için pişmanlık duymam.ben hala kılo almaya dvm edıorum cunku hala cnm günün her saati yemek yemek ıstıo nerdeyse hiç doymuyorum normal mi bilemem ama ben mucizelere inanaıyorum...

melek_pelin

inşallah tatlım geç döllenme olmuştur, yarın iyi haberler verirsin bana gerçekten iyi haberlere ihtiyacım var çünkü, bu gece yatmadan bebeğin için dua edicem inşallah allah kabul eder tatlım da bebeğinin gelişimini görürsün :) :amin: :amin: :amin: :amin:

sedefsahin

cnm merhaba ben sedef ıns doktor ıyı seyler soyle bebsın hakkında bende duva edıcem senın ve bebgın ıcın
merhabalar

fusunn

teşekkür ederim hepinize inşallah iyi haberler alıcaz sevinicez yada olana engel olamadıgımız için uzulücez bundan sonrası cıcın daha dıkkatli olacagız.Bakalım hayırlısı Allah herkese saglıklı bır hamıleleık ve saglık bebekler nasip eder inşallah...

betüs26

selam fusunn dediğin gibi canım  yarın inşallah seviniriz senin için  ama güçlü ol herşey allahtan engel olmak bizlerin elinde olsaydıı eğer bebişlerimizi kurtarmak için neler yapmazdık ben bitanecik oğlumu 7 aylık doğururdum hemen sezaryanla mesela ama nasip olmayınca olmadı işte 7 aylık oldu ama aniden kaybettik doğmadan :crybaby2: :crybaby2: sonra allaha olan inancımızla kabullendik zor tabi hemde çoooooooooooooooooooooook zor anlatılmaz bir acı bu ama çaresi yok giden geri gelmiyor ki o yüzden hayırlısıysa olsun diğelim inşallah yüzünü güldürür yüce rabbim :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

melek_pelin

Alıntı yapılan: fusunn - 01 Nisan , 2009, 23:59:38
teşekkür ederim hepinize inşallah iyi haberler alıcaz sevinicez yada olana engel olamadıgımız için uzulücez bundan sonrası cıcın daha dıkkatli olacagız.Bakalım hayırlısı Allah herkese saglıklı bır hamıleleık ve saglık bebekler nasip eder inşallah...

füsuncum hayırlı haberlerini bekliyorum canım daha girmedin internete inşallah herşey yolundadır  :nazar: :amin: :amin: :amin:

fusunn

melek_pelin

canım ya kıyamam ben sana, bütün gün aklımdaydın ne oldu acaba diye :( ne diyeceğimi bilemiyorum, üzülme dicem ama mümkün değil onu da biliyorum çok zor ama kendini toparlamaya çalış, Allah' ın takdiri yapabileceğimiz bi şey yok o yüzden güçlü olmak zorundayız neler hissediyosun çok iyi anlıyorum ama yeni bebeklerimiz için öncelikle biz iyi olmalıyız üzülmemeye çalış tamam mı? her zaman yanındayım :( bolbol dinlen şimdi  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

melek_pelin

betüs26

fusunn canım geçmiş olsun şuan nasıl olduğunu düşenebiliyorum geçmiş olsun kendini koru ve dikkat et canım bizlerde yaşadığımız için yakın zamanda seni anlıyoruz melek pelin ben ceyloşş ama hayırlısı böyleymiş diye düşünelim neden ben diye düşünme canım peki nedeni ne tam olarak biliyomusun patolejiye gittimi kürtaj değil mi  fusunn