8 haftalık oldu ama kese boş gözüküyor

Başlatan melek_pelin, 10 Mart , 2009, 13:08:48

« önceki - sonraki »

melek_pelin

kızlar doktora gittim 8 haftalık olmasına rağmen kese boş gözüküyor haftaya tekrar gitcem ya geç döllenme olmuştur yada boş gebelik olabilir dedi çok üzüldüm ağlıyorum şu an ne yapmam lazım bilmiyorum

gezegen

Canım benimde bu konuda bilgim yok ama şimdiden moralini bozma kötü şeyler aklına getirme. Şu an hamilesin ve en dikkat etmen gereen dönemdesin senin üzülmenden bebeğinde etkilenecek o yüzden oluruna bırak. Rabbim hayırlı olanı bilir.. Uörım gönlüğne göre olur herşey sen içini ferah tut olur mu  :flowers:

tılsım

melek pelin üzülme canım belki dediği gibi geç döllenme olmuş olabilir hemen aklına olumsuzluk getirme

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

esraa

melek_pelin

sağolun kızlar az önce başka doktora gittik, 1 aylık gibi gözüküyor 2 aylık olması gerekirken dedi, geç döllenme olabilir, ölü olabilir yada boş gebelik olabilir dedi 10 gün daha izleyelim belli olur o zaman dedi kanamam da yok napalım Allah veriyor canı olursa hayırlısıyla olur olmazsa da Allahın takdirine karışılmaz :'( :'( :'(

gülay t.

Canım benim sıkma ne olur canını  çok zordur tahmin edebiliyorum ama kısmeti varsa gelir inşallah en kısa zamanda.

tılsım

melek pelin ne olur üzülme canım inş.. geç döllenmedir

allahım her zaman hayırlısını versin  :amin: :amin:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

ceylin eslem

canım üzülme bekle bakalım inşallah bebeğin geç döllenmiştir.akrabalarımın anlattıklarından biliyorum.doktora gidiyor ve doktor bebek gözükmüyor kalbi atmıyor kürtaj olmalısın diyor.ama o inanıyor bebeğinin yaşayacağına ve kürtaj olmuyor sonrasında ise bebek canlanıveriyor böyle bir durumda söz konusu olabilir.1 den fazla doktora gitmen senin için daha iyi olur.doktorlarında bir dedigi digerini tutmayabiliyor.genede sen kendini herşeye hazırla.umarım kesendeki bebeşin hayata tutunur

mavis.deryam

slm canim gecmis olsun umarim bos  gebelik degildir degildir bende 2 hafta once doktora giitm biraz kahvernegi lekenme olmustu 7 haftalik ti sanirim sadece kese  gorunuyo  dedi doktor mormal dedi suan 9 haftalik olduk  kontrole giit kalbi atiyodu   umarum bisey yoktur uzlme canim kendine diikkat et  :nazar:

..BahaR●●

inş.bişey yoktur cnm üzülme sen dua et başka çarende yok zaten eğer o dünyaya gelicekse neyapar eder gelir zaten Allah tan ümit kesilmez...

destina

anne olmak istiyorum

myhope

Canım benim üzülme çoooooooook sakin olman lazım bu aralar.Sorun yoksa bile ki inşallah bi sorun yoktur! böyle yaparak sen etkilersin bebişini sakin olmazsan.Bol dua et ve ümidini kesme tatlım.Rabbim hakkında hayırlısını versin inşallah.

la.fem

canm sabırlı olmalısın yoksa bebeğinde sennle üzülür umarm geç döllenme olmuştur.

sena

canım lütfen üzülme kendini yıpratma rabbimin dediği olur hakkımızda en hayırlısı neyse o olsun
inşaallah meleğin geç döllenmiştir ve seni bırakmaz  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Alıntı yapılan: melek_pelin - 10 Mart , 2009, 13:08:48
kızlar doktora gittim 8 haftalık olmasına rağmen kese boş gözüküyor haftaya tekrar gitcem ya geç döllenme olmuştur yada boş gebelik olabilir dedi çok üzüldüm ağlıyorum şu an ne yapmam lazım bilmiyorum

canım üzülme ne olur rabbim hakkında hayırlısını versin inşallah geç büyüyodur bebişin
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...