2008 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan bennem, 05 Mart , 2009, 12:40:13

« önceki - sonraki »

bennem

BEN YENİ ÜYEYİM BEBEĞİMLE İLGİLİ ŞEYLERİ SORACAĞIM BİRİLERİNİ ARIYORUMM :k06:
n.nihan

bennem

yokmu bana yanıt verecek kimse yaa yalnız kaldım ben burdaa :honk: :cildir: :director:
n.nihan

bennem

bebeğiniz kaç kilo yürümeye başlayan varmı?neler yapabiliyor merak ediyorum..
n.nihan

bennem

heey anneler neden bana kimse bişey yazmıyo yaa..valla daha bişey yazmicam kırıldım..
n.nihan

nilgün tayyar

canım ben 2008 haziran ennesi değilim ama 2008 ocak annesiyimaramızda 5 ay var..bende yeni üyeyim.bebeğim 10 aylıkken yürüdü ama yürürken biraz kötü düştü ve çok korktu duraklama dönemine geçti.bebekler ilk yürüdüklerinde korkutucu bir düşüş yaşarsa duraklama yaşıyorlar...benim bebişte öyle oldu be yaşını karşılarken yürüdü.benim bebeğim çok zayıf canım inan ne yapacağımı şaşırdım 1.5 yaşına yaklaştı daha 9 kilo 300 gr.bu durum beni çok üzüyor....yine görüşür canım....

zergeşah

merhaba bennem. benim kızım 26 haziran doğumlu. sorularını bekliyorum.

bennem

merhaba zergeşah sorum bebeğinin nasıl geliştiği boyu kilosu gaz sıkıntısı varmı benim oğlumun çok olduda acaba sadece benim oğlumdanı diye merak ettim..
n.nihan

ela27

Nasya@Banu

SLM ARKADAŞLAR BEN 19.08.2008 'DE NASYA İSİMLİ BİR BEBEK DÜNYA YA GETİRDİM 14 AYLIK DÜNYA TATLISI BİR KIZIM VAR TOKATTA OTURUYORUM. BELEDİYEDE TAHSİLDAR MEMUR OLARAK GÖREV YAPIYORUM SİZLERLE ÇOK GÜZEL PAYLAŞIMLAR YAPACAĞIMIZI ÜMİT EDİYORUM,

Nasya@Banu

nerdesiniz bayanlar temmuz ve ağustosta doğum yapan yokmu hiçççç bekliyorum sizleri.

cemre58

Ben geldimm:) fazla anne yok galiba bu aylarda doğum yapan..Nasya çok sevimli :nazar: maşallahh isminin anlamı nedir?

cemre58

miray

ben varım  :flowers:
benim kızımda 10 temmuz 2008 dogumlu  :k06:

asuman1981

slm benim kızım 22 temuz 2008 doğumlu

asuman1981

YA KOCA SİTE DE YOKMU  2008 YAZ DÖNEMİNDE  BEBEĞİ OLAN KİMSE   :cildir: