28 Mart , 2024, 18:08:50

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

adete birkaç gün kala hamile kalınır mı?

Başlatan la.fem, 21 Şubat , 2009, 21:21:29

« önceki - sonraki »

annemsin

yaaaa ben adet oldum .ama 2 gün sürüyo acaba üstüne görme böyle bişe mi
bizde ilçede oturuyoruz.imkanlar çok yok yaniiii bide çalışıyorum izin sorun oluyor.

destina

Alıntı yapılan: annemsin - 27 Şubat , 2009, 15:01:39
yaaaa ben adet oldum .ama 2 gün sürüyo acaba üstüne görme böyle bişe mi
bizde ilçede oturuyoruz.imkanlar çok yok yaniiii bide çalışıyorum izin sorun oluyor.
nerede oturuyorsun caNIM
anne olmak istiyorum

sabr

e sonuç ne şimdiye kadar belli olmuştur

annemsin

doktor on gün sonra gel test yapalım dedi
ben bursanın ilçesinde oturuyorum ama bu hafta gidecem doktora inş haberleşelim nolur beni yalnız bırakmayın paylaşmayı seven biriyim

bestecik

CANIM GÖZÜN AYDIN HAMİLESİN SEN
BEN SANA SÖLİİMMM :aferin:
GÖĞÜS UÇLARININ AĞRIMASI HAMİLELİK BELİRTİSİDİR CNM
BESTECİK SÖLEMİŞTİ DERSİN :)))
HAYIRLI HABERLERİNİ BEKLİORUZ CANIM
:nazar:
El bebek gül bebek gel bebek gel!!!!!!!!http://dw.daisypath.com/5NMip3.png

Balböceği

tesadufen tikladim bu konuyu ala ala adete bi kac gun kala bende hamile kalcam sanirim  :k06: :k06:

mlkgk

başak21

ben ayın 20 sinde ilişkim oldu 29 da adet oldum.üstüne görme olabilirmi. kan rengim siyah gibiydi enfeksiyonda vardı bende.ama bilmiyorum adetim bu ay düzensiz oldu gecikmeli geldi nest yaptım negatif ama erken mi yapotım acaba testi.. hamile olabilirmiyim

serife26

istisnai durumlar haricinde imkansız gibi gerçekten,yumurtlama olması gerekiyor bebek için,ama zaten adetle yumurta atılıyor,hani birden fazla yumurtlama yaşayan biri olsa belkide olasılıklar dahilinde kabul edilebilir belkide...ama bana kalırsa psikolojikman etkilenmişsin arkadasım sen bu olaydan,adet olamama,negatif sonuç çıkması testte insanı yıpratan şeyler seni anlıyorum ama beklemekten başka yapabilecek bişe yok.belkide en güzeli dr. başvurman.o seni yönlendirir.eğer adet olamıyorsan söktürücü ilaç verir,yok mucizevi şekilde hamişsen o da harika bi haber olur senin için.

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Tatlım reglden birkaç gün önce değilde bitiminden birkaç gün sonra anca hamile kalınabilir durum budur yani..
Regl tarihinin başlangıcı itibariyle 12.günde kadın yumurtlamaya başlıyor 3-4 gün süren bir evre o arada spermle karşılaşınca hamilelik oluşuyor aksi takdirde milyonda bir ihtimal.Ümidini kırmak istemem ama malesef bu şekilde..Dilerim sende en kısa zamanda bebiş haberlerinle müjdeyi verirsin bizlere  :amin: :amin: :amin:

berlinpınarı

bende bilmiyorum ama bende şuanda bu duruma maruz kalmış olabilirim ama kanda hamişim gelgelelim  bebişim ne rahimde nede yumurtalıklarda  hiç gözükmüyor.hamilelik belirtilerinden bir çogu oldu gögüsde büyüme karında az bi şişkinlik adetten 5 gün geçti olmadım kokulara özellikle yemek kokularına tiksinme ve idrara çıkma gibi bi çok şey ama neden emrio gözükmüyorr anlamıyorum :(
:)