28 Mart , 2024, 22:40:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğimi Olmadan Kaybettim

Başlatan HATDEV22, 14 Mayıs , 2010, 10:35:07

« önceki - sonraki »

pelda

çok geçmiş olsun canım bende yaşadım bu acı duyguyu 6 aylık düşük yaptım tekmelerini kıpırdayışını ben hisetim bide böyle düşün benim durumum daha kötü 3 ay geçti ama unutamıyorum şimdi olsaydı ayımdaydım bugünlerde kucagıma alıp kokusunu duyardım ama kısmeti yokmuş oglumun ilk göz agrımdı 2 yıllık evligim bu ay tedaviye başladım klomen ve igne vurdum ama malesef olmadı önümüzdeki ayda aşılama yapacam rabim inşalah hepimize saglıklı hayırlı bebeler nasip etsin. :nazar:
annesinin cigeri geldi sonunda.31 haftalık oldu bebegim

Balböceği

Alıntı yapılan: pelda - 21 Mayıs , 2010, 18:52:22
çok geçmiş olsun canım bende yaşadım bu acı duyguyu 6 aylık düşük yaptım tekmelerini kıpırdayışını ben hisetim bide böyle düşün benim durumum daha kötü 3 ay geçti ama unutamıyorum şimdi olsaydı ayımdaydım bugünlerde kucagıma alıp kokusunu duyardım ama kısmeti yokmuş oglumun ilk göz agrımdı 2 yıllık evligim bu ay tedaviye başladım klomen ve igne vurdum ama malesef olmadı önümüzdeki ayda aşılama yapacam rabim inşalah hepimize saglıklı hayırlı bebeler nasip etsin. :nazar:
Cnm cok cok uzuldum  senin tarafindan dusununce cok zor geliyorrr bende akybettim martta 8 haftalik olmasi lazimken 5 haftaliki cikmistiii cok sukur yeniden hamileyim rabbim kimseye boyle seyler yasatmasinnn  :amin:

pelda

amin canım dedimya 6 aylık  az bir zaman degildi düşmeseydi bu ay dogardım ama olmadı umarım yine olur seninki ne kadar süre sonra oldu tekrar hamile kalalı canım.

zeynep0655

pelda slm canım çok geçmiş olsun. 6 aylık bebeğin neden düştü :dontknow:

pelda

zeynepcim 8 aylık evliyken tedaviye başladım herşey normal ama çocuk olmuyodu herhangi bir hastalıgımız yok benimde eşiminde doktorum çok istiyosan aşılama yapalım dedi bende kabul etim ve şansıma tutu gebe kaldım ilk iki ay sorun yoktu 3 ay ve sonrası hep ayda 2 kez kanama oluyodum 4 5 gün sürer dururdu ama 6 aylık oldum dogum sancısı tutu hastaneye kaldırıldım 3 gün çektim o sancıları mahfoldum ve normal dogum yaptım ama 5 daka yanlız yaşadı oglum o bir melek oldu uçtu beni bıraktı yani kısmeti yokmuş ilk göz agrımın çok üzgünüm 3 ay geçti ama unutamıyorum kıyafetleri odası herşeyi  hazırdı ismi bile efe olacaktı ama olmadı kusura bakma uzun yazdım sadece paylaşmak istedim şuan klomen tedavisi gördüm bu ay olmadı aşılama yapacam yine kısmet artık. :nazar: :nazar: :nazar:

Balböceği

Alıntı yapılan: pelda - 23 Mayıs , 2010, 13:05:39
amin canım dedimya 6 aylık  az bir zaman degildi düşmeseydi bu ay dogardım ama olmadı umarım yine olur seninki ne kadar süre sonra oldu tekrar hamile kalalı canım.
ben martin 28 de dusuk basladi 1 de kurtaj oldum ilk adetten sonra korunmadim o sekild eoldu

zeynep0655

pelda çok üzüldüm okuyunca Rabbim aynı acıyı birdaha yaşatmasın sana. gerçekten çok kötü bir durum seni çok iyi anlıyorum canım. bende şu an 6.5 aylık hamileyim böyle bir durumu Allahım kimseye yaşatmasın.

dilara ışık

PELDA CIM ALLAH YARDIMCIN OLSUN...ÇOK ZOR...ÜZERİNDEN 3 AY DİĞİL 3 YILDA GEÇSE UNUTAMIYO...BENİM BEBİŞİM OLSAYDI BİR AY SONRA YAŞINA GÜRECEKTİ....ÇOK ZOR...HELE ONDAN SONRA OLMAYIŞI DAHA DA ZOR....İNSAN BAZEN ÇILDIRIYO GİBİ OLUYO...DAYANILMAYACAK BİR SIZI SARIYOR HER YERİNİ...ALLAHIM BİR DAHA YAŞATMASIN....ELİMİZE ALMAYI N ASİP ETSİN... :amin: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

pelda

sagolun arkadaşlar zeynep rabim hayırlısıyla evladını dogup emzirip torunlarını görmeyi nasip etsin darısı başımıza olsun ama ben inanıyorum yine olacak hiçbir zaman olumsuz davranmadım ümidimi yitirmedim yitirmemde bu ay olmasa bidahaki yine olmasa bi dahaki yani olana kadar elimden gelenin fazlasını yapacam ve asla tedavimi yarım bırakmam çünkü kürtajdan sonra bırakılan yarım tedavilerin sonu yıllarca beklemek yüzde doksanı enfeksiyon kapıldımı çok zor bir süreç başlıyo demek o yüzden arkadaşlar sadece güvendiginiz doktorunuzla yola çıkın ve asla ha bu anlamıyo  başka doktora çıkp gitmeyin inan böylesi daha kötü oluyor güvenip inanacaksın ve bekleyeceksin taki sonuç pozitif olana dek ben böyle yapıyorum ne zaman olursa ilkimi çok istedim üstüne titredim ama kaybetim bu sefer oluruna bırakacam :nazar:

❤ հმzεlἶო ❤

canim cok gecmis olsun. allahim bu aciyi bir daha yasatmasin  :amin:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

cok gecmıs olsun allah bırdaha bu acıyı yasatmasın allah en kısa zamanda yuzunu guldurur ıns :amin: :amin: :amin: :amin:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

sevilay

Beni hatırlayan varmı sorunlu hamilelik geçirmiştim..... :laughing7:Şimdi herkese slm.lar uzun süre oldu buraya girmeyeli en son girdiğimde 6 aylık hamileydim şimdi ise dünyalar güzeli kızım 6 aylık oldu.Çok sorunlar yaşadım hamilelik döneminde ama şükürler olsun hepsini unuttum daha doğrusu kızım unutturduu...  :D

Ya-semin

Alıntı yapılan: sevilay - 12 Nisan , 2011, 12:39:20
Beni hatırlayan varmı sorunlu hamilelik geçirmiştim..... :laughing7:Şimdi herkese slm.lar uzun süre oldu buraya girmeyeli en son girdiğimde 6 aylık hamileydim şimdi ise dünyalar güzeli kızım 6 aylık oldu.Çok sorunlar yaşadım hamilelik döneminde ama şükürler olsun hepsini unuttum daha doğrusu kızım unutturduu...  :D

hoşgeldin sevilay, şimdi okudum yaşadıklarını ve sonrasını.. çok şükür bebeğine sağlıklı bir şekilde kavuşmuşsun, Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah... ben de sorunlu bir hamilelik geçirdim ve malesef, bebeğimi kaybettim.. bana da doktorum dış gebelik dedi ve iğne ile düşürülmesine karar verdi ama düşükten sonra dış gebelik olmadığı anlaşıldı. benim bhcg ortalama olarak üç günde bir ikiye katlıyordu, sırf bu yüzden bu karara varıldı ve ben sebebini hala merak ediyorum eğer biraz daha beklenilseydi bebeğim yaşar mıydı diye, yaşadıklarını bizimle paylaşıp sorunlu hamilelikler yaşayan arkadaşlarımız için umut olur musun arkadaşım?. senin hamileliğinde kan değerlerinin artışı nasıldı? kese kaçıncı haftada oluşmuştu? aklında kaldığı kadarıyla bizi bilgilendirir misin?
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: Demet_dk - 14 Mayıs , 2010, 10:54:23
Allah sabır versin arkadasım  :y25:

allah sabırlar versin.ama dua et.bi arkadaşım doktorların herşey demesine rağmen sürekli bu sorunu yaşıyordu.sonunda hocanın birinden yardım istedi dua falan verdi okunacak.şimdi bebeişleri var maşallah.böle şeylere inanıyorsan bence danış derim.ama hakkında hayırlısı :amin: :amin:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: HATDEV22 - 14 Mayıs , 2010, 10:35:07
BUgün kan testi yaptırdım 94, çıktı düşmüş değer düşük yapıcaksın dedi doktor haftaya kadar bekliyelim düşmezse kürtaj yaparız dedi. çok kötüyüm kızlar bu 3 oldu neden oluşamıyor benim bebğim sorun ne bukadar güçsüz kalıyor.
canım çok geçmiş olsun Rabbim hayırlısını versin .Benimde 3. düşüğüm oldu 15 gün önce yaptım düşüğümü...araştırmadılar mı canım senin düşük nedeni ni...benm önceki doktor birşey yok demişti ama bu doktorum eksik araştırma yapılmış dedi ...TROMBOFİLİ PANELİ diye bir test var onu yaptırdım 30 nisanda alacam sonucu İnşallah çıkar çıkmazsa eşimin ve benim kromozomlarıom incelenecek İnşallah bunun sonucunda neden ortaya çıkarda diğerlerine gerek kalmaz hakkımızda hayırlısı :amin: :amin: