Bende Anne Olmak İstiyorum Artık

Başlatan esraörs, 11 Nisan , 2011, 16:46:44

« önceki - sonraki »

esraörs

Bır cogunuz bılır benı.Sadece sohbet etmek rahatlamak ıcın actım bu konuyu.
8 ay once dusuk yapmıstım :y25: 2ay korundum 6aydır korunmuyorum ama hala hamıs degılım :dontknow:
Bugun doktora gıttım bademcık ıltıhabı olmusum bana ılac verdı yutkunurken bogazımda bır sertlık oluyordu,doktora dedımkı bu ılaclar gebelıkte sakıncalımı dedıkı gebemısın?Hayır ama olabılırım dedı.Nasıl olabılrısın dedı baksana ona gore yazalım adama bısey dıyemedım daha 9gunum var olabılırım ıste beklıyorum dedım.Ozaman sakıncalı dedı 2tane ılac sıldı.
Her doktora gıttıgımde gebe olabılırım dıyorum ılaclar gıdıyor tabıkı yada degısıyor.Allahım artık bende hamıle olmak ıstıyorum.
Kafama takmıyorum artık bu ay yumurtlama gunumu bıle hesaplamadım,ama boyle durumlarda dogal olarak aklıma gelıyor ve uzuluyorum.2ay once dedım hamıleyım belırtım  var sırf bu yuzden 2hafta adet olamadım sokturucu kullandım doktor klomen kullan dedı ve catlatma ıgnesı oldum ama hamıle kalmadım.
bu ayda oluruna bıraktım ama Allahım artık bende anne olmak ıstıyorum kalanlar nasıl kalıyor bende kalıcam.Bızım ne eksıgımız var.Allahım banada nasıp  et
ve ıstıyen tum arkadaşlarıma. :amin:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

cnm anlıyorum seni
ben senin kadar beklemedim ama bir düşükten sonra çok üzüntü yaşadım

sonra hç ayarlamadığım ve beklemediğim bi zamabda bebeğim geldi
ayarlasam da tutmazdı zaten çünkü geç yumurtlamışım  :dontknow:

içime doğdu sanki senin de bu ay gelecek gibi  :amin:

sen de bize hayırlı haberler verirsin inşllh  :amin:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

asuman1981

ALLAH SANADA NASİB ETSİN İNŞ ÜZME KENDİNİ  NASİB TEN ÖTEYE GİDİLMİYOR ÇUNKÜ    KURBAN OLDUĞUM ALLAH YÜZÜNÜ GÜLDÜRSÜN İNŞ :amin:

"<<<ZEHRA>>>

İnşallah hayırlısı ile beklediğin bebek gelir tatlım

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Allah tez zamanda kucagini doldursun canim hepinizin insallah  :amin: :amin: burdaki arkadaslarin hepsi hakediyor anne olmayi  :love9: :love9:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

mavibeyaz

anne olacaksın tabi..öle üzmece yok kendini..bebişlerinden başını kaşıyacak vaktin bile olmayacak.benim bi arkadaşımında düşüğü oldu 8 ay sonra tekrar hamile kaldı şimdi de 2 ay oldu bebeğini kucağına aldı.o da senin gibi acaba olacak mı diye düşünüp durdu.sonra hamile kaldı acaba bu da düşer mi diye kafasına taktı.uyusuz geceler geçirdi ve şimdi hala uykusuz bebeğinin gazı varmış.hiç uyutuyomuş :)) anlayacağın olur sen zaten bikez hamile kalmışsın yine kalırsın :hello2:

nilüfer elif

BENDE TIPKI SENİN GİBİ DÜŞÜNÜYORUM O YUZDEN SAKIN KENDINI YALNIZ HİSSETME DEMEKKI BAZI  ŞEYLERİN ZAMANI GELMEMİŞ DAHA BENDE BU AY COK UMITIYDIM AMA OLMADI DUN ADET OLDUM KADER KISMET OTURDUM AGLADIM AMA RAHATLADDIM BOYLE DURUMLARDA INŞİRAH SURESINI OKUMANI TAVSIYE EDERIM GERCEKTEN RAHATLIYOSUN BEN OYLE YAPIYORUM ÇÜNKÜ BENIMDE 7 AYDIR OLMUYO HER AY BUYUK BI HET-YECANLA BEKLIYORUM HER AY YUMURTLAMA GUNUMU HESAPLIYORUM HEVESLE AMA KISMET GERCEKTEN ......RABBIM HERSEYIN HAYIRLISINI VERSIN NE VERECEKSE.... :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
Aℓℓαн'ιм(¢.¢)ηє σℓυя нαуιяℓιѕιуℓα  ve de sağlıklı bir şekilde вαηα∂α ηαѕιρ єт. (AMİN)

oslemturgay

herşeyin bi zamanı var. zamanının gelmesi bekle .. bırak yumurtlama hesaplamayı bende cok dert edip ince ince hesap yapar hem eşime hem kendime eziyet ederdim. baktım hiç bi faydası yok 1 ay sildim çoçuk proplemini kafamdan dedim daha gencim gezip tozacagım günler var kendi kendimi tatmin ettim allahın işi buya o ayda hiç üstüne düşmediğim halde hamile kaldım hemde geç döllenmeyle yumurtlama günü hesaplasaydım tutmuyacaktı belkide..şimdi 19. haftamızdayız kızımla.. seni çok iyi anlıyorum her adet başlangıcında nasıl bir yıkım yaşadığını hissedebiliyorum..herşeyi oluruna burak..göreceksin herşey çok güzel olucak :opucuk: Rabbim en kısa zamanda yüzünü güldürsünn inşallah :amin:

tulayysl

canım Rabbim tez zamanda versin inşallah bebişini. ama gercekten bu işin sırrı az stresten geciyor canım

esraörs

12 Nisan , 2011, 17:26:54 #9 Son düzenlenme: 12 Nisan , 2011, 17:38:27 esra_örs
hepınıze cok tesekkur ederım.Allah razı olsun.Rabbım ıstıyen harkeze evlat sahıbı olmayı nasıp etsın :amin:
bu ay bende hıc kafama takmadım bu ay yumurtlama gunumu bıle hesaplamadım ama doktora gıdınce  dun test yaptım tabı daha 10gun var adetıme.ya daha dıkkatlı olmamız lazım bız  dusuk yapan bayanların.dedım eger varsa ona gore ılac kullanırım dıye yapmıstım ama bu ay hıc kafama takmadım