Kaç Kişi Düşük Tehlikesi Yaşadı

Başlatan ஐ๑((-_-))๑ஐ๑YAĞMUR-TOPRAK๑ஐ๑((-_-))ஐ๑, 17 Ağustos , 2010, 16:55:25

« önceki - sonraki »

Balböceği

1. sini dusuru ikincisine hamile kaldigim zaman en cok kafami beni beni uzun konu olmustu
3 4 ay dogru duzgun is yapmadim ne temizlik ne bisey her gece acaba yine dusermi diye korkudan yatamazdim
ama simdi sukurler olsun cok iyim  :amin:

мiŁenα.

Bende hamile olduğumu öğrendim

1 hafta sonra düşük tehlikem olduğunu öğrendim.. :'(

sevincim kursağımda kaldı :'( çok zor günler yaşadım :'(

yerimden kıpırdamadan yattım :crybaby2:

bir lavaboya kalkıyordum.her dakka ağlayarak yalvarıyordum ALLAH'a.. :amin:

eşim şehir dışına geçici tayini çıkıyordu..ve kanamam oluyordu ,

ben ağlaya ağlaya doktra gidiyordum.yürümeye bile korkuyordum :'(

şimdi oğlum kucağımda :love9: :amin: :nazar:

raabbime şükürler olsun yiyecek ekmeği varsa yaşıyor :icon_thumright: :amin:

:love9: :love7: :love9:

tubali

BNDE DUSUK TEHLİKESİ YASADIMMM...
DEVAMLI KANAMA OLUYORDU...
HASTANELERDE YATTIMMM...
3   4  AYLIK OLUNCAYA KADAR HEP KANAMA DEWAM ETTİİ...
BNDE COOKK KORKMUSTUMMM...USTELİKK DUSUK TEHLIKESINDEN GEC KAN DA VARDI BNDE...
AMA HEP DUA ETTİMM.... RABBİMİN KORUDUGUNU NE DOKTOR KORUR NEDE ANNE...
VE SUAN OGLUMM KUCAGIMDAAA

ஐ๑((-_-))๑ஐ๑YAĞMUR-TOPRAK๑ஐ๑((-_-))ஐ๑

Evet kızlar Allahım onu bize bağışladıysa ne şekilde olursa olsun geliyor dünyaya. Bnce doğru kafaya takmak yanlış yicek ekmeği varsa yaşıyor dediğini gibi.
CANIM KIZIM BENİMMMMMMMM

<<AyBüKe>>

Bencede takma kafana arkadaşım, eğer bebeğinin bu dünyada yiyecek ekmeği varsa bi şekilde olur. Benim komşumun kızı doğum yaptı ama bebeğini 5 buçuk aylıkken aldılar. Bu kadar erken doğan bebek nasıl yaşar deriz ama Rabbim büyük işte .. Daha hiçbişeyi doğru düzgün oluşmamış bebeciğin, damar yolları falan görünüyomuş. Ama şimdi maşallah 3 yaşında kocaman adam oldu  :) Ve çokta sağlıklı. Yaşatan Allah yaşatıyo yani, hayırlısını iste sen herzaman. Herşeyin en iyisini mevlam bilir ... Sağlıklı bir gebelik geçirirsin inş. canım  :amin:

ஐ๑((-_-))๑ஐ๑YAĞMUR-TOPRAK๑ஐ๑((-_-))ஐ๑

Çok doğru söylüyosun canım. Teşşekkür edrim.
CANIM KIZIM BENİMMMMMMMM

ZUZUİPEK

Slm Yağmurum tebrik ederim bebeğini sağlıkla almayı nasip etsin Allah..
Ben haziranda hamileliğimi öğrendim ve bu siteye üye oldum..Hep okurdum yazılanları düşük yapanları bebek bekleyenleri ve hep korkardım acaba benimde başıma gelirmi diye vesvese yapardım...ve 11 haftalıkken bebeğim öldüğünden dolayı kürtaj  olmak zorunda oldum...Kontrollerimde dr hep çok sağlıklı bir gebelik yaşıyacaksın diye beni motive ederdi öldüğüne inanamadım..Ama nasip değilmiş diye düşündüm ...Sana tek tavsiyem aklının ucundan bile kötü birşey geçirme ii düşün ii olsun...

ceylin eslem

bende ilk bebeğim gelişmedi için kürtaj oldum ama tabi yeniden hamile kalınca hep korku yaşadım yaşıyorum halen.10 haftalık olduk ama atılmıyo bu korku kolay kolay üstümüzden.senin öncesinden yaşadıgın bir korku yok ne güzel.kafana takma bence önce allaha sonra doktoruna güven.

gülfer

Alıntı yapılan: yağmurum - 17 Ağustos , 2010, 17:03:36
Amin canım cümlemize. Doktorum çok güzel bi gebelik geçirceksin dedi sağlıklı bebeğin ve rahmin kapalıymış dedi. Dedi de ben tatmin oldum mu acaba gerçektende öylemidir. Şuan için hiçbir sıkıntım şikayetm yok Allaha şükür... Düşüğü yaşanlar aydınlatsın beni..

canım bu kadar sorun yaparsan hiç birşey olmasada allah korusun olur benim 4 aylık olana kadar düşük tehlikem vardı

ve hiç yataktan kalkmadan sürekli yatarak geçirdim 4 ayı bundan önce bir düşüğüm var bu hamileliğimde çok korktum

ya bunada bişey olursa diye ya kanamam olursa dedim ve kanamam oldu ya gebelik zehirlenmesi yaşarsam dedim şimdi

gebelik zehirlenmesinden şüpheleniyolar yani bu kadar sağlıklı bir hamilelik geçirdiğin halde bunları düşünürsen bebeğinide

etkilersn o herşeyi hissediyo unutma ben ne yapsaydım benim yerimde olsan kafayı yerdin herlde

he canım birde bu kasık ağrılarını dert etme çünkü rahim kurulmuş saat gibi düzenli bir şekilde büyüyor ve bebeğinde

hergün birazdaha büyüyo.hamileliğinde ne güzel bir sorun yok çok şükür Allah,a hamileliğinin tadını çıkar bu güzel günler birdaha geri gelmez canım  :flowers:

HASRET!M S@N@

rabbim seninde cocugunu sana bagıslasın valla doktor saglıklı dedi mi hiç birseyden korkmayacaksın ne güsel cocugum olabiliyormus diye sevin bence

dersu

canım aklına böyle şeyler getirme..allah büyüktür hayırlısıyla alacaksın inşallah bebişini kucağına... :flowers:

AyNi

bende kışın bebeğimi düşürmüştüm... bu hamileliğimde ne kadar doktorum sağlıklı herşey yolunda desede, hep tedirginim... diğer hamileliğimde başından beri kanamam vardı... ama bunda olmadı çok şükür  :nazar: :nazar: doktorumda kanaman olmadıktan sonra korkma dedi... ama yinede tedirginim, utanmasam hergün bebişimin sağlıklı olduğunu görmeye giderdim...

evime bir ultrason aletimi alsam  :k06:

AŞKIMCIM SCS

BENDE 2TANE KİMYASAL GEBELİK YASADIM DÜŞTÜ YANİ  :crybaby2: :crybaby2:

HASRET!M S@N@

ya simdi kimni kimyasal gebelik yasadıgının farkına varmıyormus ya doktora gittiğin zaman o bunu biliyor mu merak ettim yoksa öylece bilinmiyor mu