29 Mart , 2024, 08:59:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

en iyi pişik kremi hangisi???

Başlatan saphira, 16 Şubat , 2009, 01:42:55

« önceki - sonraki »

βαlκιz

arkoda sürdüm hiçç valla dogduklarından beri ilk defa pişik olmuşlardıı ne kulladıysak fayda etmemiştii.
artık ıslak mendilleri küçük legende suya koyuyorum devamlı suda kalıyoo öyle siliyorum popolarınıı
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

unicornn

mothercare de satılan sudocrem
çok gusel

DER!N

Ecişin butlarındaki katlarda kızarıklıklar oluştu hafif hafif isilik mi bu pişik mi ikisi aynı şey mi? Acır mı? Ne yapmak lazım?

serra_emine

yaa arkadaslarr kızım gec çok cişini yapmış e yenı uyandı baktım daa çok kötü olmuşyaaa..
napmalıyım ılk kez bu kadar kotu oldu..hiç pişik kremı kullanmadım ben buna.hep zeytın yagı surdum .yıne zeytın yagı surdum ama çabuk geçse barı yaa..napabılırım başkaa...çabuk geçmesı için..sadece kızarık degıll sankı nokta nokta boyle yarada degılde yara olacakmış gıbı kabarcıklar var yaaa offff :'( :'( :'( :icon_scratch: ???
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

serra_emine

O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

serra_emine

ıyı bakın sadece cevaplamayın arkadaşlar oyle olsunn :'( :'(
nıye cevap yazmıyosunuz yaa :director: :director:
öyle olsun bakalım :'(

мiŁenα.

zeytın yagı ve pısık kremı pudrası varya karıstır sur..arko ıyı gelıyor...kayınvalıdem bunalrı yapıyordu :suclu:

:love9: :love7: :love9:

tweety0555

ben antıdot pomad ın ustune kem tanımam cook eskı hatta kalkmıs uretılmıcekmıs daha ama super eczanelerde oluyor hala..

--elif--

βαlκιz

emine bizimde öyle olmuştu doktor çinko krem verdi
sürdüm 1 saate bişey kalmadı
bide ıslak mendil sürme pişik geçene kadar
yıka ice kurula krem sür hangi pişik kremini alırsan hematemde iyii
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

< ESLAL >

bizde hematen krem kullanıyornuz çok şükür pişik olmadı daha hiç hafif kızarsada sürüyorum ben doktorumuz budefa hematenin pomadını yazdı yoğun pişiklerde bunu kullanırsın dedi

ferda

ben de çinko oksitli krem öneririm biz niveanın çinko oksittli olanı kullanıyoruz pişik olunca poposunu sık yıka ıslak mendil yerine ılık suyla pamukla yada küçük parçalar halinde atleti kesik kullanabilirsiniz

βαlκιz

Alıntı yapılan: ferda - 08 Mart , 2010, 04:27:17
ben de çinko oksitli krem öneririm biz niveanın çinko oksittli olanı kullanıyoruz pişik olunca poposunu sık yıka ıslak mendil yerine ılık suyla pamukla yada küçük parçalar halinde atleti kesik kullanabilirsiniz
bizde çinko kullanıyoruzz bende pamuk ile siliyorum arada
pişik olursada temizleyip bezin ortasına atlet parçası koyuyorum iyi oluyoo öyle bezliyorum

response

"uni baby" bu da çinko içeriyor ve bende çok memnunum, gerçi hiç pişmedi, hiç kullanmadım ama arada kızarınca hafif sürüyorum ve bi dahaki açtığımda yok oluyor kızrtı, tavsiye ederim...

βαlκιz

benim kullandıgımda sadece çinko yazıyooo
adı çinkooo

ayy konuya bakınca şey gibii
benim kullandımı kullan bak bu daha iyiii
hayır bu benimkii süperr bunu kullanın der gibii bi hava varr
yanlış anlaşılmasın yanii herkez tabi kullandıgını iyi derr tavsiye ederr
ama komikk bi durumm  :k06: :k06: :k06: :k06: