29 Mart , 2024, 11:02:38

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

en iyi pişik kremi hangisi???

Başlatan saphira, 16 Şubat , 2009, 01:42:55

« önceki - sonraki »

βαlκιz

acaba egzama için sürsem iyi gelirmi çatlak oluyo iştee  :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

sur bacim elimde bisey yoktu ama yinede iyi geliyorduuu

hatirliyamiyom ama catlaklar icndemi suruyorlardi ne bacim ustune baksana sanki yaziyorr allahini varsa
kutu mutu bak yada ben nette bakim  ;)

Balböceği

kiz bazi okudugum sayfalarda ciltteki leklere cok iyi geliyormus duydunmu

βαlκιz

duymadım  ::) ::) illa pişik için olcak deyil zaten iyi geldiği şeyler vardır  ::)
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

TUĞBYAVUZ

YA ARKADAŞLAR BANA YARDIMCI OLUR MUSUNUZ BEBİŞİME NİVEA PİŞİK KREMİ ALDIM AMA Bİ İŞE YARAMADI POPSUNDA KÜÇÜK SİVİLCE GİBİ ŞEYLE VAR MANTAR MI ACABA NE KULLANMAMI ÖNERİRSİNİZ LÜTFEN YARDIMCI OLUN BANA BEKLİYORUM.

burcum

ben kelebeğim doğduğundan beri sebamed kullanıyorum arada sırada değiştirmek lazım bepanthen in beyaz kremi olanı çok iyi geldi bize hametan trosyd pişik oluştuktan sonra iyi geliyor
arkadaşım da mustelanın pişik kremini kullanıyor çok iyi fiyatı biraz yüksek diğer pişik kremlerine göre
en iyisi sebamed ve mustela

βαlκιz

benim paşaların ikiside  1haftadır pişik pipileri bile kabardı eczanede ne varsa aldık pişik için daha kötü oldu  :-\
doktora götürdük baktı çok fena olmuş dedi evdeki bütün kremleri at dedi başka bi krem verdi 2 gündür sürüyorum pişik falan kalmadıı  :D
çinko diye bi krem üzerinde yanık ve pişik için yazıyoo

DER!N

ben yanlış mı kullanıyorum acaba, pişik olmadık henüz ama ben kremi kullanıyorum pişik olunca mı sürmeliyim

βαlκιz

olmasada az az sür sen bişey olcanı sanmam bizimde pişik geçti çok şükür ama devamlı sürüyorum kremi  ;)
çinko krem gerçekten harika valla tavsiye ederim pişikler için

DER!N

Tamam canım, zaten ecrin ellenmeye bayılıyor sürmeye devam o halde :)

βαlκιz

Alıntı yapılan: __Eciş'in Anniş'i__ - 05 Şubat , 2010, 22:37:47
Tamam canım, zaten ecrin ellenmeye bayılıyor sürmeye devam o halde :)
oyy yeyim onun kukusunu  :k06:  :nazar: :nazar: :nazar:

DER!N

nesrin_beyza&berrin

Doktorumuz bize popolin vermişti. ama pişik olunca işe yaramadı. bende zeytinyağı sürmeye başladım. çok güzel sonuç verdi. hiç pişik yok. tavsiye ederim arkadaşlar.

βαlκιz

popolin mopolin bizim pişikleri geçirmedi..yalovadan saf zeytin yagı aldık geldik o bile fayda etmedi..
çinko krem sürüyorum artık

--elif--

en iyisi arko krem ikinci günü pişikten eser kalmıyo