28 Mart , 2024, 21:26:52

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

en iyi pişik kremi hangisi???

Başlatan saphira, 16 Şubat , 2009, 01:42:55

« önceki - sonraki »

miray

popolin kullandım hala kullanıyorum  :icon_thumright:

Balböceği

ciddi ise yariyormu cnm biz cok kullandik ama yaramiyor cok kotu

miray

Alıntı yapılan: ●●●вαℓвσ¢єgι●●● - 16 Aralık , 2009, 00:23:49
ciddi ise yariyormu cnm biz cok kullandik ama yaramiyor cok kotu
valla ben ilk günden beri kullanıyorum cok memnunum  :)
baska bişey kullanmadım

Balböceği

cnm bizim kizin popusu oyle pisik olduyduki delik delik goz goz hametan aldik kullandik
cok cok iyi geldi bazen bende kullanmisligim vardir  :k06: :k06:

βαlκιz

gecende biz bez bulamadık kullanımız bezden başka almak zorunda kaldık 1 saatte öyle pişik yaptıkiiii  :cildir: :cildir: eşim hemen gitti eczaneye nekadar pişik kremi varsa almışş önce poposunu yıkadım herdefasında sonra bebek yagı sürdüm ardından hematem sürdüm hemen geçtiii popolini bendekullanıyorum bazenn  :k06: :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

neslihan

BİZE RİFOCİN AMPÜL VERMİŞTİ.DOKTOR KIRIP PİŞİKLERİN ÜSTÜNE SÜRDÜM GEÇİRDİ ÇOK ŞÜKÜR

azra35

sedefsahin

merhaba

bende kızıma mustelanın pişik kremini kulanıyorum .
merhabalar

DER!N

Ben popolin kullanıyorum, daha erken sanırım pişik olmadık yine de tedbir işte ihtimale karşı sürüyorum.

Demet_dk

nivea nın pişik krmini kullanıyorum
kullanılan bez de çok önemli  :icon_thumright:

< ESLAL >

biz henüz doğmadık bile ama  :k06: bu tür ihtiyaçlarımızı dedemiz almış pişik kremi olarakta Hametan almış inş. gerek kalmaz ama anladığım kadarıyla etkili bi

krem  :icon_thumright:

βαlκιz

hametan süperr oğlumun biri pişik oldu yavrumm akşam ve gece sürdüm sabah poposunda kızarıklık ble kalmamıştıı  :basardim: :basardim:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

hametan en iyi pisik kremi laf aramizda ben ellerime falanda surerdim  :k06: :k06: :k06:

βαlκιz

Balböceği

balkizim evlnedimde kendime bakmiyorum neler yapar kullanirdimmm biliyomusunnn  :ehi: :ehi:

ahhh eski gunler ahhh hec kiz elimde bisi yoktu aa bak catlaklar icinde iyi kremmm  :icon_thumright: