en iyi pişik kremi hangisi???

Başlatan saphira, 16 Şubat , 2009, 01:42:55

« önceki - sonraki »

βαlκιz

bizede yalovadan geliyo zeytin ve yaglarımızz markettekilerrdee iyiii yanii başka ne olabilirkii onlarrr ???
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

serra_emine

iyidir muhakkak ta rengı falan çok degişik yemyeşil bazılarının bıkere annemler aldı hatta valla salatay akoyduk ben yıyemedım ondan dedım
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

βαlκιz

ben kokusunu sevmiyorummmm markettekilerinn  :igrenc:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

zeytin yağı konusunda ben şanslıyım

kayınvalidemlerin zeytin bahçeleri var zeytinimizde zeytin yağımızda

kayınvalidem yapıyor :D

мiŁenα.

ya bende saf zeytın yagıda var ınce uzun guzel sısede daha saf zeytıbn yagı var ..

ben sevıyorum kokusu falan mıgde bulandırıyor :igrenc:

:love9: :love7: :love9:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

bende sevmiyordum ama evlendikten sonra zorda olsa alıştım biz herşeyi zeytin yağıyla yapıyoruz
kızarmayı bile :D

мiŁenα.

hadı yaa kızarınca daha fena kokar b[eb] o[/b]

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

yok ne hikmetse bizim yağlarımız hiç kokmuyor

öle ne yemeğimiz ağır kokar nede salatada nede kızartmada

мiŁenα.

ay eşim salataya ondan dok dıyor dokmuyorum kokuyor abı ben onu bebegımın poposuna surerım...

o kadarda para verıor hee sole dedıgımı duysa :toothy10:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

peki dökmediğin zaman anlamıyormu ayşe ???

ஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷeFSuNLuƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐ

bepanthen kullanıyopdum etkisini görmeyince zeytinyagı kullanmaya başladım kızım ve yemklerde:D ;D

Uploaded with ImageShack.us

< ESLAL >

Alıntı yapılan: serra_serra - 22 Ekim , 2009, 01:40:10
ezoo arkadaş evet bende markettekılerı sanmıyorum göruntusu rengı falan bı tuhaf ya bılmıyorum ama..benım kayınvalıdem lerın zeytın bahçesi var yagımız kendımızden yani:)valla bu yıl fazla çıkarmı bılmıyorum fazla olsaydı sipariş alırdım:):) :)ben dogdugundan beri zeytınyagı surdum kızıma hep en ıyısı bence ne merhemler kullandım yok yaa en ıyısı zeytıyagı
bende onların saf olduğuna inanmıyorum canım fabrikaya giren hiçbişey doğal olmuyo bence zaten mutlaka katkı maddesi vardır içlerinde :-\ ben balıkesirliyim o yüzden zeytin yağı sorun olmuyo şükür edremitte tanıdıklar var onlarda kendileri yapıyor hem daha uygun oluyo hemde doğal :icon_thumright:

karşıyakalı

kızlar aklınızda olsun bepanten merhem ii gelio pişiğe  ;) bizde 1 kez oldu sebamed,hematen,ne kullandıysam geçmedi bu merhemi aldım geçti..ama merhem olarak isteyin eczaneden :flowers:

мiŁenα.

sevmedıgımı bılıyor ne yapım yıyemıyorum duruyor...
dursun kotu olmaz..

fıstık

niveanın pişik kremini kullanıyorum şu anda ama geçenlerde kozmetik markette kalmamış sebamed aldım birde onu deneyeceğim

hiç pişik olmadık umarım olmayız gerçi sık bez değiştirmeninde faydası var bu konuda geceleri değiştirmiyorum ama gündüzleri

sık değiştirmeye gayret ediyorum