en iyi pişik kremi hangisi???

Başlatan saphira, 16 Şubat , 2009, 01:42:55

« önceki - sonraki »

βαlκιz

bizim ev sahibi eczacıı ama ben yag kullanıyorumm onlara yaptırmadım pişik olursa söylim yapsınlarr
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Demet_dk

bende nivea kullanıyorum memnunum hafif kızarsa sürüyorum düzeliyo bide bezini sık değiştiriyorum fazla ıslak kalmıyo yani :hello2:

мiŁenα.

nıveanın urunlerıne bayıldım eltım kullanıyor

:love9: :love7: :love9:

@ssemra@

evet kızlar bende niveanın pişik kremini kullanıyorum, oğlum yakında 6aylık olucak daha bir kere bile pişik olmadı :nazar:

мiŁenα.

mılupa yollamıs eltıme ılk kullandı begendı alıyor sımdı

Balböceği

hametan diye bi ilac var cok super bisey pisik misik kalmiyor anam kardesim cok pisik olurdu onu aldik hic kalmadi ay delik delik olmustu poposu cok sukur gecti

βαlκιz

hametan ilk dogduklarında almıştık evet oda iyii
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

benim bebem olsun saf zeytin yapı kukllanırım heralde :ehi:

мiŁenα.

zaten en ıyısı saf zeytın yagı :icon_thumright:

βαlκιz

bende az önce yag sürdüm pipisi kızarmışş olumunnnn açtım azcık hava aldıı sonra yag sürdüm saf zeytin yagını zaten bi yüzüme sürüyom güzelleştirsin diye yada popo pipi kızarırsa sürüyorum bebeklerime  :k06: :k06:

мiŁenα.

ohh zeytın yagını oglusların kendıne kullanıyonn :k06:

ı

βαlκιz

eşimde diyo nereye gidiyo bu yaglarr bilmiyokii yüzüme sürüyorumm :ehi: :ehi:

мiŁenα.

VALLA BİZ ALDIK HALA DURUYOR KOCA ŞİŞE BİRDE GÜZEL ŞİŞEDE VAR O DAHA KOYU ZEYTİN YAĞII O EN HAKİKİSİİ :ehi: :ehi: :ehi:

BENDE BEBEGIME AYIRDIM :ehi: :ehi:

< ESLAL >

bende zeytin yağı kullanıcam popişine ve vücuduna dedemiz Edremite sipariş vermiş saf zeytin yağımız gelicek evde bende markettekilerden kullanıyorum ama onlar tam saf zeytin yağımı acaba ???

serra_emine

ezoo arkadaş evet bende markettekılerı sanmıyorum göruntusu rengı falan bı tuhaf ya bılmıyorum ama..benım kayınvalıdem lerın zeytın bahçesi var yagımız kendımızden yani:)valla bu yıl fazla çıkarmı bılmıyorum fazla olsaydı sipariş alırdım:):) :)ben dogdugundan beri zeytınyagı surdum kızıma hep en ıyısı bence ne merhemler kullandım yok yaa en ıyısı zeytıyagı
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..