29 Mart , 2024, 02:43:35

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

en iyi pişik kremi hangisi???

Başlatan saphira, 16 Şubat , 2009, 01:42:55

« önceki - sonraki »

Tummy

desitin tavsiye ederim pişiklere çok iyi geliyor, pişik önleyici olarak da sebemed tabi bunun  yanında totosunu kuru tutmakta çok önemli :)

aysegüldemir

:=)

Tummy

güneş yanıklarında kullanıyordumm ben onu gerçekten güzeldi, bebişime de alayım 19 TL ye buldum iyi mi fiyatı?

mandalinaportakal

en güzeli su.bebeğiniz poposunuz ıslak mendil yerine suyla temizlerseniz pişik olmaz.

nelss

ne pudra ne sebamed pişik önleyici en iyisi zeytinyağı  :icon_thumright: :icon_thumright:

ponçik

bepanthol kullandıım halde fena pişik oldu, bazı bebeklere alerji yapabilyomuş,
doktorun sadece şunu önerdi, hergün yarım saat altını açık bırak dedi, üzerine battaniye örtün ki üşümesin
bir de ıslak mendil kullanma dedi  :icon_thumright: en güzeli ılık suyla yıkamak yada pamukla ılık suyla silmek  :hello2:

gundogdu

Merhaba, Desitin adında bir bebek pişik kremi var. Rochel.net 'de bulabilirsiniz ürünü. Fiyatı da çok uygun :) Aynı zamanda diğer anne-bebek ürünlerinde de çok özel fiyatları bulunuyor.

http://www.rochel.net/desitin-pisik-giderici-tedavi-edici-krem-113-gr-mor.html

devrimtta

Marka cok onemli degil. Ne macla kullanacaginiz onemli. yenibebekgeliyor.blogspot.com adresine bir bakin. Meslegim eczacilik cogu ihtiyacimi kendim yapiyorum. Tecrubeye dayali bilgi mevcut