28 Mart , 2024, 18:15:07

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

en iyi pişik kremi hangisi???

Başlatan saphira, 16 Şubat , 2009, 01:42:55

« önceki - sonraki »

tulayysl

uni baby nin yuzde 40 cinkoluk kremi süper. dene ve görr

asya81

penaten süper ama türkiyede yok sebamed fena deil

banu_fth

sebamed iyileştirmiyor .. ama pişik olmasını önlüyor .  pişik yokken sürüyorum arada koruyor .. ama olmasını tamamen engellemiyor .. piişik olunca hemen unibaby sürüyorum ..

unibaby de pişik olunca iyileştiriyor ..

ben ikisini de kullanıyorum ..

Nezo

Mustela Müthiş Doğduğundan Beri Kullanıyorum Çok Memnunum. Mercimek Kadar Bişiyi Tüm Poposuna Yayabiliyorsun Hemen Bitmiyo Daha Yarıya Bile Gelmedim.  :icon_thumright:

aydinays

Kesinlikle mustelayı öneririm. Doğduğu günden beri kullanıyorum. Hemen geçiriyor. Mustelanın ürünleriyle büyüdü Kayra. Özellikle yeni doğan masaj yağı sayesinde Kayra'yı gece uyku alışkanlığı kazandırdım. Tavsiye ederim.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 04 Ekim , 2012, 14:44:23
Mustela Müthiş Doğduğundan Beri Kullanıyorum Çok Memnunum. Mercimek Kadar Bişiyi Tüm Poposuna Yayabiliyorsun Hemen Bitmiyo Daha Yarıya Bile Gelmedim.  :icon_thumright:

Canım bir senedir ben bir tane tüp bitirmedim. Diğer markalardan pahalı ama kullanışlı bir ürün. :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Nezo

Şampuanı Vucut Losyonu Masaj Yağı Pişik Kremi Göğüs Ucu Kremi Çatlak Kremi Hepsini Aldım Evet Pahalı Ama Değer Canım Çok Memnunum Valla  :D

cansu07

mutluyum&mutluyuz

ozturkish_ela

Ben oglima fito pisik kremi kullaniorum resmen pisikten eser kalmio zaten fazla pisik olmuor oglum ama tavsiye ederim

banu_fth

Alıntı yapılan: cansu07 - 20 Ekim , 2012, 17:49:44
bn sebamed aldım kızıma

sebamed olmasını engellıyo ama oldugunda gecırmıyo  :sad1: yanı bızı ıyı etmedı..
unıbaby nın pişik kremı bı kere suruyorum gecırıyo .. hala öle ..

verda

bu pişik kremi 3 yıldır kafamı çok kurcaladı. neredeyse denemediğim hiçbir krem kalmadı. bebeğimle katı gıdalara başladıktan sonra artık krem kesmemeye başladı. doktorumuz kortizonlu kremler verdi. onları kullanmak hem zor, hem de yan etkileri fazla. pek uzun süre kullanamadık. :'( bırakırkende sıkıntı oldu. şimdi, 2 aydır Coresatin diye bir krem kullanıyorum. bir arkadaşım egzama için olanını almış, biz de sarı kutu coresatin aldık. bebek pişikleri için olan. eskiden yurtdışından getirdiğim kremlerin yerini bir tek bu tuttu. hatta daha hızlı sonuç verdiğini bile söyleyebilirim. artık kolayca da bulunuyor. nemlendiriciden farksız. doktorunuz da onay verecektir. benimki vermişti. kızlar deneyin ve yorum yazın lütfen.

ponçik

Pişik kremi olarak en iyisi bepanthene merhem bence  :icon_thumright: bir de en önemlisi bebeklerin altlarını ıslak mendille değil, suyla temizlemek  :icon_thumright:

♣ ђคtเςє ♣

ben bübchenin ürünlerini kullanıyorum pişik kremi,pudrası,vucut bakım ürünleri faln hepsidn çok memnunum, pişik kremini her alt değişmede sürüyorum kızarma bile olmadı. bide her kakasını yaptığında yıkıyorum bilmem etkisi olmuş mudur  :dontknow:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: ♣ ђคtเςє ♣ - 15 Ağustos , 2013, 19:07:32
ben bübchenin ürünlerini kullanıyorum pişik kremi,pudrası,vucut bakım ürünleri faln hepsidn çok memnunum, pişik kremini her alt değişmede sürüyorum kızarma bile olmadı. bide her kakasını yaptığında yıkıyorum bilmem etkisi olmuş mudur  :dontknow:

tabiki olmazmi islak mendille silmek nekadar faydaliki su goruyor poposu  :)

Alıntı yapılan: goncik - 15 Ağustos , 2013, 18:21:14
Pişik kremi olarak en iyisi bepanthene merhem bence  :icon_thumright: bir de en önemlisi bebeklerin altlarını ıslak mendille değil, suyla temizlemek  :icon_thumright:

bencede hic sasmadimm bepanthenin merhaminden de kreminden de

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: goncik - 15 Ağustos , 2013, 18:21:14

ben hala oğlumun yüzüne bepanthene kullanıyorum. yüzünde kızarık ya da aşırı kuruma olduğunda iyi geliyor.. hassas bir cildi var yazın bile nemlendirici ve güneş kremi kullanıyorum kışın da bepanthene... yeni adı bepanthol olmuş