29 Mart , 2024, 00:59:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

en iyi pişik kremi hangisi???

Başlatan saphira, 16 Şubat , 2009, 01:42:55

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 11 Kasım , 2011, 15:55:39
çok şükür hiç pişiğimiz olmadııı söylüyorummm kimse dinlemiyorrr saf vazelinnn kullanınnn bire birrr denenmiş kanıtlanmış...hiç bir zararı yok her kakadan sonra sürüyorum ıslak mendilde ne denk gelirse alıyorum vazelin sayesinde hiç bi şeyimiz yok şükürrr  :amin:

bunu daha önce yazdın okudum bugünde sordum eczacıya öyle bir vazelin yok dedi

ilaçlıktır o dedi

bende mecburen sebamed aldım

senin aldığın vazelinin ismi ne ?

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 11 Kasım , 2011, 16:02:28
Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 11 Kasım , 2011, 15:55:39
çok şükür hiç pişiğimiz olmadııı söylüyorummm kimse dinlemiyorrr saf vazelinnn kullanınnn bire birrr denenmiş kanıtlanmış...hiç bir zararı yok her kakadan sonra sürüyorum ıslak mendilde ne denk gelirse alıyorum vazelin sayesinde hiç bi şeyimiz yok şükürrr  :amin:

bunu daha önce yazdın okudum bugünde sordum eczacıya öyle bir vazelin yok dedi

ilaçlıktır o dedi

bende mecburen sebamed aldım

senin aldığın vazelinin ismi ne ?

ismi natural vazelin.bana kuzenim söyledi çok çektiler pişikten hiç bi şey fayda etmedi bir sürü para harcadık kremlere dedi tek çare saf vazelin dedi.eczaneye gittim saf vazelin varmış dedim verdi bu vazelini hiç kızarmadı bile oğluşumun altı  :nazar: rengi şeffaf kokusu filan da yok iyi geldi bizede şükür
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

banu_fth

biliyorum ben onu alıcam ...
kışın ellerime sürerdim çatlaklara iyi geliyordu  :basardim:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: eylül_üm - 11 Kasım , 2011, 16:14:36
biliyorum ben onu alıcam ...
kışın ellerime sürerdim çatlaklara iyi geliyordu  :basardim:

all canımmm onu her kakadan sonra sür bak göreceksin faydasını.bende topuklarıma sürüyorum
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

serife26

sebamed kullandım ilk doğduğundan krem bitene kadar bebeğime:)çok memnun kalmıştım,şimdi daha ekonomik bi ürün kullanıyorum.

ynk

19 Kasım , 2011, 12:04:18 #201 Son düzenlenme: 19 Kasım , 2011, 12:30:43 ynk

Bence en iyi pişik kremi bu Tabi bunu nerede bulacaksınız diye soracak olursanız bakırköy cumartesi pazarı ve başakşehir pazar pazarında satılıyor.Yaklaşık fiyatı 3 tl
web adresi http://aroma.bg/bg/pages/read/%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%B0%D0%BB%D0%BE
açıklamasında şöyle yazıyor:

Krem Zdrave 30 g

Eylem:

Krem Zdrave nesiller tarafından kullanılan kanıtlanmış etkisi ve tahriş olmuş cildi yatıştırıcı garantili sonuç Bulgar krem,. Krem Zdrave Bulgar her ev bir parçasıdır.
sakinleştirici etkisi ile Kalite kozmetik ürün. , Güçlü anti-inflamatuar ve yumuşatıcı eylem ile . Özellikle tahriş olmuş deriyi tedavi etmek için formüle edilmiştir. Onun düzenli kullanımı, cildin doğal yumuşaklıkları ve esneklik getiriyor ve güçlü bir şekilde korur . yüz ve vücut için uygundur . Kısa bir kullanımdan sonra tahriş olmuş ve iltihaplı veya zarar görmüş cilt tamamen yeniler

asya81

penaten süper bir krem ama türkiyede yok ben almanyadan getirtmiştim ama sebamed te iyidir

emzircom

En ucuz Uni Baby Yenidoğan Paketini (Şampuan+Mendil+Pişik Krem) hangi siteden en ucuza alabileceğinizi öğrenin: http://goo.gl/ar6Wv

@emzircom

*TuGba*

SLM YENI GELDM ANNELER BEN HAMETAN KULANDM IYI GELDİ AMA TROSYD DIE B İ KREM VAR ODA ANINDA TEMZLİYO :icon_thumright:ZUZUCM BU ARADA BENİM KIZMDA 14 AYLIK EKMDE DOĞDU :love7:

KONYALI

normal zamanlarda nivea kullanıyoum pişik oldugunda oksızın ve bactrobanı karsıtıryorum..2 kere surdugumde pişik falan kalmıyor..zaten doktor verdı onları sıddetle tavsıye ederım kızlar

Lă_Tăhzen!

Jonh's baby'nin pudrası 1 gece de kesıyor pişiği kızarıklığı tum kremlerden daha iyi geldi bize  ;)

xxcansuxx

kızımda pişik oldu kızlar oysa her altını açmada pişik önleyici sürdüm  :sad1:

hametan vermişti dr onunla penaten karıştırıp sürdüm kızarıklığı geçti ama nokta nokta olanlar ve cildinin altında koyu kırmızı çatlak görünümlü kızarıklık var onlara faydası olmadı  :'(  bgn dr gördü tahriş olmuş hafif mantar başlamış dedi TRAVAZOL VE SUDO KREM VERDİ 2sini karıştırıp sürecekmişim pişik gecincede sadece sudokrem... inş. en kısa zamnda geçer benim pimpirikliğim yüzünden artmasa bari

penaten içinde bepanten in etken maddesinin aynısı farkı yok dedi...

nehirmiray

en iyisi bence sebamed...kızım doğduğu günden beri kullanıyorum çok memnunum...tavsiye ederim..

mavişim80

KIZLAR BENİMDE EN İYİ DUYDUGUM PİŞİK KREMİ GÖCMENLERİN Bİ KREMİ VAR MAVİ MİNİK BİR KUTU İÇİNDE.EŞİMİN TEYZESİ BEBEĞİN PİŞİKLERİNİ ONUNLA GECİRMİŞ.ALMANYADAN BİLE KREM İSTEMİŞLER ONUN BİLE FAYDASI OLMAMIS BİRTEK BU GECİRMİŞ TAVSİYE EDERİM