28 Mart , 2024, 19:26:29

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

en iyi pişik kremi hangisi???

Başlatan saphira, 16 Şubat , 2009, 01:42:55

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:y25: :y25: BEBİŞİMİN POPOSU PİŞİK OLDU PENATEN KULLANIYORUM

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

banu_fth

canım benım  herkes bı ara bana has zeytınyagını önerıodu .. bı arkadasta da gördum kullanıo pişik filan olmadı bebegı.. ıslak pamukla sılıyo sonra parmagını zeytınyagına batırıyo onu suruodu totişe ..
has zeytınyagı bulursan ıyı gelıomus.. ben ondan kullancam ..

esım olurmu be cocuk huylanır dedı ama yınede ben öle yapıcam hıcbısenın fayda tecegını sanmıorum cunku .

eskıden pudra surerlerdı .. bızım memleket sıcak memleket belkı o yuzden öle yaparlardı bılmıorum cocukken hatırlıorumda bebe pudrası vardı eczanede.. pudra serperdı annem kardesıme ..

ben ıslak pamuk + zeytınyagı kullanıcam .  herseyın dogalı en guzelı .. dogada hersey var  ;D

dilengisk

kızlar benden tavsiye pişik istemiosanız her kakadan snra popişi mutlaka yıkayıp kurulayın snra da baglarken accık hava alsın diye oyalanarak baglayın asla pişikle ugraşmazsınız... has zeytinyagı da super tabiki ama ıslak pamukla silip kurutmaya dikkat edin ben tam kurutamamısım hemen pişik olmustu zeytnyagı da cozum olmadı sudocrem diye mucize bi ilaç var ki bence dunyadaki en iyi pişik kremi 2 saatte gecirdi bulabilirseniz ondan alın derim ben

opuorum bebişleri de sizleri de herkese iyi bayramlar bu arada

banu_fth

kış bebesı ya benımkı sorun olmaz dımı yınede ev sonucta sıcak olucak .. hasta olurmu acaba dıye pamukla sılme kararı aldım ben  :-\  yoksa yıkama taraftarıyım  :love9:

xxcansuxx

bende saf zeytinyağı var onu çok duydum pişik için temizledikten sonra iyi geliyormuş...
kevserin kullandığı penaten kremde var eltim yurtdışından göndermiş küçük tanıtım kutusunda...
birde kantaron yağı çok iyi geliyormuş, pişiğe yanığa yara iyileşmesine vs... ondanda var hem kendi dikişlerime sürmek hem pişik olursa kızım  diye... bunun harici bakım çantasında da pişik kremi var inş. ona kadar varacak pişiğimiz olmaz... tüm önlemler alındı bakalım kış birde inş. bebişlerimiz sağlıcakla büyürler  :amin:

<<AyBüKe>>

Benim kızımda pişik oldu 2 gün önce, hemde çok fenaydı yavrumun poposu  :y25:  Su topladı, pıtır pıtır oldu heryeri. Eşim eczaneden bi krem almış "Trosyd" diye , 1 günde geçirdi Allah'a şükür  :amin:  İlk defa böyle oldu ve birden çoğaldı ödüm koptu ama atlattık  ...

dilengisk

Alıntı yapılan: eylül_üm - 05 Kasım , 2011, 16:49:46
kış bebesı ya benımkı sorun olmaz dımı yınede ev sonucta sıcak olucak .. hasta olurmu acaba dıye pamukla sılme kararı aldım ben  :-\  yoksa yıkama taraftarıyım  :love9:

cnm bnm oglum da subatta dogdu evler nasıl olsa sıcak sorun olmaz bence ama ıslak pamukla da cok bastırmadan ustuste cok surmeden silersin snra da kurularsın olur ama ilk zamanlar kakası zamk gibi pamukla sil sil gecmicek bak ben sana soliiimm (ayy mukaddes gibi oldum)

en iyisini sen bilirsin icin nasıl rahat ederse oyle yap

susanna

alkolsuz ve parfumsuz islak mendiller var
mother care ve prima ninkini kullandim kullanmayada devam ediyorum pisik kremi olaraksa sebamed kullaniyoruz sukur hic pisik yada baska bi rahatsizligi olmadi kuzumun :nazar: :nazar: :nazar:
tavsiye ederim  :icon_thumright:

doğangüneş

kevsercim bizimde  ilk günlerimizden beri pişik sorunumuz oldu ıslak mendili yıkayıp siliyordum ve her seferinde has z. yağı kullandım kayınvalidem kırkı çıkınca geçer demişti pek inanmamıştım ama hamdolsun ciddende dediği çıktı kırkımız çıktı iki gün sonra bi baktım pişik geçmiş çok mutlu oldum..
darısıda size cnm geçmişler olsun ama z.yağı cidden süper ilk kez denedim çocuklarımda ama kesinlikle tavsiye ederim..pişiği geçti ama hala kullanıyorum..

xxcansuxx

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 05 Kasım , 2011, 16:59:52
bende saf zeytinyağı var onu çok duydum pişik için temizledikten sonra iyi geliyormuş...
kevserin kullandığı penaten kremde var eltim yurtdışından göndermiş küçük tanıtım kutusunda...
birde kantaron yağı çok iyi geliyormuş, pişiğe yanığa yara iyileşmesine vs... ondanda var hem kendi dikişlerime sürmek hem pişik olursa kızım  diye... bunun harici bakım çantasında da pişik kremi var inş. ona kadar varacak pişiğimiz olmaz... tüm önlemler alındı bakalım kış birde inş. bebişlerimiz sağlıcakla büyürler  :amin:
bunlara birde hazırlık olarak hametan pomad temin ettim... pişiklerde, meme başı çatlaklarına çok etkiliymiş... belki kullananlar olmuştur hametan kremide  :dontknow:

duygusu

selam anneler benım kızımda cok kötu pişik olmustu doktora goturdum bezın markasını degıstır dedı  sonrada saf zeytınyagı ıle temızle dedı asla ıslak mendıl kullanma dedı sımdı duzeldı ıyıyız cok sukur

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:hello2: :hello2: kızlar gecti pişiğimiz şükür ıslak mendili bıraktık artık kızımın poposunu pamugu sıcak suda ıslatıp siliyorum sonra penaten sürüyorum bişey kalmadı  :hello2: :hello2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Aytii

sebamed aldım bugün oğluma

hoşuma gitti gibi

güzel sürülüyo öyle heryere yayılmıyo  :icon_thumright:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

çok şükür hiç pişiğimiz olmadııı söylüyorummm kimse dinlemiyorrr saf vazelinnn kullanınnn bire birrr denenmiş kanıtlanmış...hiç bir zararı yok her kakadan sonra sürüyorum ıslak mendilde ne denk gelirse alıyorum vazelin sayesinde hiç bi şeyimiz yok şükürrr  :amin:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

banu_fth

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 08 Kasım , 2011, 09:13:06
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 05 Kasım , 2011, 16:59:52
bunlara birde hazırlık olarak hametan pomad temin ettim... pişiklerde, meme başı çatlaklarına çok etkiliymiş... belki kullananlar olmuştur hametan kremide  :dontknow:

Ay rambo gibisin .. pişiğe karşı savaşan anne  :ehi: :ehi: :ehi: