28 Mart , 2024, 14:58:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

en iyi pişik kremi hangisi???

Başlatan saphira, 16 Şubat , 2009, 01:42:55

« önceki - sonraki »

❤ հმzεlἶო ❤

Alıntı yapılan: chilek - 13 Ocak , 2011, 16:09:01
kızlar bir de sudocrem diye bi pişik kremi var turkiyede mothercare lerde satılıo kuzenimin kızına napsak gecmiodu pişikleri buna basladı akşam gecmişti nerdeyse pişigin ustunu bi bariyer gibi incecik kaplıo hava gecirgen bi yapıda tabiki, ıslanmayan pişik yeri de hemen iyileşio cunku pişik olduktan snra gecmemesindeki en buyuk etken surekli ıslak kalmasıymıs   :dontknow: :dontknow: :dontknow:

aynen bende sudocrem kullaniyorum cok guzel bisi  :basardim:
nerdeyse her acmada suruyorum hic pisik sorunumuz olmadi  :nazar:
hastaneden geldigimizde az pisigi vardi cunki orda bisi surmuyorlar
ben bepanthen almistim birkac kullandim ama dr kullanma cok kimyasal var onda dedi bunu onerdi
cok memnunum  :hello2:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

Mine'l Aşk

Chicco'nun pişik kremini kullanıyoruz...Çok memnunum..Kokusuda çok güzel...

Oğlumun cildi çok hassas her alt açmada sürüyorum yoksa hemen kızarıyor...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

sugarwoman

bende nıveya başlıcam diğeri bitmek üzere ama ben doğduğundan beri bübchen kullndım çok memnun kaldım.

βαlκιz

bizimkilerin her altını degiştirdigimde illa krem sürülcek
pişik olsun olmasın sürülcek
yoksa altını bezletmiyo ağlıyo :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

sugarwoman

Alıntı yapılan: ❤balkızzz❤ - 28 Ocak , 2011, 05:53:43
bizimkilerin her altını degiştirdigimde illa krem sürülcek
pişik olsun olmasın sürülcek
yoksa altını bezletmiyo ağlıyo :k06:
bende maşallah hiçpişik olmadı ama yinede sürüyorum...

Balböceği

Simdi boyle bi sorunumuz yok kizarmiyorda

her altini acmamda yikiyorum bi guzel popoyu  :k06:

dilengisk

ben her sabah popişi yıkıorum snra da her acmada nerdeyse sudocrem kullanıorum cok memnunum ilk bi kac gun pişik olmustu olgusumun poposu surdum hemen rahatlattı siddetle tavsiye ediorum kızlar yatalak hastalarda yara acılıması falan olur ya onlara dahi bu kremi tavsiye ediolar cok pahalı da degil 16 lira ama koca bi kavanoz nerdeyse her acmada kullanılsa 1 sene rahat yeter

miray

**Gül**

Bende sudocrem kullaniyorum Ve cook memnunum.
Cok sukur pisigimiz hic olmadi ama hafif kizariklarda suruyorum birsonraki acmamda birsey kalmiyor. Hamilelik donemlerinde minik minik esantiyonlar gelmisti. Bir suru oldu onlari kullaniyorum hala. Daha almadim  :k06: Ama alinsa bile cok uzun zaman gider. Az birsey surunce yetiyor kapatiyor heryerini  :icon_thumright:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

miray

ben 2 kızımdada popolin kullandım pişik nedir bilmiyorum cok sükür
ilk doğduğu zamanlar her altını değiştirdiğimde sürdüm
şimdi kaka yaptıgı zamanlar sürüyorum sadece
çok şükür hiç pişik olmadılar  :nazar:

esma...

nıvea ve arko krem yesıl tupte olandan super gelıyo benım kuzularıma

Naturel46

Alıntı yapılan: saphira - 16 Şubat , 2009, 01:42:55
selam cici anneler  :flowers:
bebişlerin hassas popişlerine hangi pişik kremini kullanıyorsunuz?ben en baştan beri chicco kullanıyorum :icon_thumright:.çok memnunum.başkalarından da övgülerini duydum.unibaby yide çok övüyorlar ben hiç denemedim.paylaşımlarınızı merakla bekliyorum
sevgiler..  :flowers:

Merhaba Kullandığınız markanın içeriğinde Çinko Oksit varmı diye bakın lütfen ve bebeklerde Çinko Oksit zararlımı değilmi araştırınız derim ben. Kullandığınız üründe %10 oranında çinko oksit bulunmaktadır. :) Sağlık sektöründe olan biri olarak ben Toyo Baby Öneririm.. :binkybaby:

ayysnn

BEBEK YAĞI NSL SİZCE KULLANDINIZ MI HİÇ?
ÇEVREMDE Bİ KAÇ KİŞİ BEBEK YAĞINI ÖNERDİ BİRİDE YENİ DOĞANDA İİ OLMAZ DEDİ
BN BEBEK YAĞI KULLANMAYI DÜŞÜNÜODUM AMA BİLEMEDİM ŞİMDİK  :dontknow:

<<AyBüKe>>

Pişik kremi olarak nivea kullanıyorum ben , çok iyi geliyo benim kızıma memnunum ben  :icon_thumright: 

Alıntı yapılan: ayysnn - 19 Ağustos , 2011, 11:44:17
BEBEK YAĞI NSL SİZCE KULLANDINIZ MI HİÇ?
ÇEVREMDE Bİ KAÇ KİŞİ BEBEK YAĞINI ÖNERDİ BİRİDE YENİ DOĞANDA İİ OLMAZ DEDİ
BN BEBEK YAĞI KULLANMAYI DÜŞÜNÜODUM AMA BİLEMEDİM ŞİMDİK  :dontknow:

Bebe yağı kullan bence canım çünkü yeni doğan bebeklerin cildi çok kuru oluyo iyi geliyo yağlar. Ben chicco
'nun almıştım ama kızımda alerji yaptı, doktorumuz Balmedol diye bi yağ verdi eczaneden aldım o iyi geldi ..

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

evet aybükeye katılıyorum hele yaz aylarında bebe yağı olmadan olmaz
biz nerdeyse 1 kutu bitirmek üzereyiz johsons baby bed tıme