28 Mart , 2024, 19:52:46

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

en iyi pişik kremi hangisi???

Başlatan saphira, 16 Şubat , 2009, 01:42:55

« önceki - sonraki »

βαlκιz

alerji yapmış demek
şeftalide çok alerji yapan meyvelerden
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Lă_Tăhzen!

evet sonradan aklima geldi seftalinin alerji yaptigi garibim ben yerken melul melul bakiyodum dedim al kizim sende bak anne sutunden baska ne guzel tatlar var su dunayada  :k06: masala onu da bırakası gelmedi

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

ah böcugum domatesın ıı pısık yaptıgını nıye onceden soylemedıon eflın çeri domatesı cok begendı bende yıyo dıye verdım ama aksam bı kaka yaptı hep domates :k06: :k06:hemde acayip pişirmis cocugu kanıyo bıle ne sürsem gecmıyo

Balböceği

Alıntı yapılan: ●●єŦlเภเ๓●● - 21 Ağustos , 2010, 16:27:48
ah böcugum domatesın ıı pısık yaptıgını nıye onceden soylemedıon eflın çeri domatesı cok begendı bende yıyo dıye verdım ama aksam bı kaka yaptı hep domates :k06: :k06:hemde acayip pişirmis cocugu kanıyo bıle ne sürsem gecmıyo
ah cnm ya gecmis olsun pisik cok kotu bisey  :y25:
bilmem aklima gelmedi daha yeni 1 sene cocuksuz gecirdim hayatimi  :k06: :k06:

βαlκιz

nuray aynen benimkilerde öyle oluyodu artık domates vermiyorum
kaka hep domates oluyodu
pişik çok oluyodu
geç anladık bizde  :BangHead:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

sorma gülşah ya esım fazla verme dedı ben de aman bısey olmaz dedım yemek ıstıyo
aksama bı baktım cok feci pişmiş evdeki ilacların hıcbırı fayda etmıyor
az önce esım amcasının oglunu aradı eczacı kendısı ıyı bı pısık ılacı getır dedı bakalım getırcek bırazdan
ıns ıı gelır

βαlκιz

ben 2 gündür zeytin yagı sürüyorum sürme degil baya döküyorum pişik olan yerlere bugun azalmış
ne sevseler pişik yapıyo yaa  :cildir:
domates kavun karpuz

Aytii

belki garibinize gidicek ama :D benim kayınvalidem zamanında böyle pamuksu bir bez kullanırmış ona zeytin yağı sürerek çocuklarının popolarına bakım yapıyomuş  buda hiç yara ve tahriş olmamasına neden oluyomuş tabi günümüzde anneler çalıştığı için vakitleri olmaya biliyor bu tarz şeyler için ama Chicco yu bende duydum çok iyiymiş

dilengisk

kızlar bir de sudocrem diye bi pişik kremi var turkiyede mothercare lerde satılıo kuzenimin kızına napsak gecmiodu pişikleri buna basladı akşam gecmişti nerdeyse pişigin ustunu bi bariyer gibi incecik kaplıo hava gecirgen bi yapıda tabiki, ıslanmayan pişik yeri de hemen iyileşio cunku pişik olduktan snra gecmemesindeki en buyuk etken surekli ıslak kalmasıymıs   :dontknow: :dontknow: :dontknow:

Demet_dk

ZEYTİNYAĞI GERÇEKTEN İYİ GELİYO

BEN DÖNÜŞÜMLÜ OLARA ZEYTİNYAĞI VE NİVEA KULLANIYORUM

İKİSİNDEN DE MEMNUNUM

βαlκιz

dün oğlum çok mandalina yedi çook pişik olmuştu
yatarken dove sürdüm bolca
sabah bi baktım kızarıklık bile yok
çok iyi geliyo gerçekten

°o.O євяυ O.o°

bnde locoid ve trosydi karıştrark
gnde 2 kere sürdm bi gnde geçti

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Çok şükür şu zamana kadar pişiği öyle ahım şahım yaşamadık hafif kızarıklıklar olur çok nadir popolinle hemen geçiyor çok memnunum  :icon_thumright:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

CANIM BENİM ABLAMA PENATEN HARİKA Bİ PİŞİK KREMİ İNŞŞ BENİMDE BEBİŞ OLURSA BENDE KULLANACAM

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

BENİM ABLAMDA BEBİŞİNE PENATEN KULLANIYO

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url