en iyi pişik kremi hangisi???

Başlatan saphira, 16 Şubat , 2009, 01:42:55

« önceki - sonraki »

sesedo-98

bende unibaby nin pişik önleyici kremini aldım kullandım ama pişik yaptı  :-[ şimdi o pişiği geçirmekle uğraşıyorum bepanthen sürdüm iyi geldi azaldı bide vazelinde kullanıyorum çişi tenine degmesin diye annem bi kaç defa zeytınyagı kullandı off off çocuk buyutmek zormuş bakalım tavsiye ettiğiniz kremlerden bi seçim yapayım da bi daha olmasın  :sad1:

mavili

canım sebamedin 2 tür pişik kremi var biri pişik olduktan sonra tedavi etmeye yönelik digeri pişik olmasındiye kullanılan dene bence ben çok memnun kaldım inşallah sende memnun kalırsın

sude

kızıma bepanthen ogluma fıto kullandım dr oyle vermıstı tabı arada degısıklıkde yapardım ıkısınede bepanthen surerdım ama bızım hıc pısık prpblemız olmadı bıraz kızarıklık gordummu hemen altını temızlerım ıyıce kremımızı surerım bıraz atı acık durur havalanır.
PRENSESİM GUZEL KIZIM CEYLİNİM
PRENSİM CANIM OĞLUM KERİMİM
AŞKIM CANIM KOCAM İYİKİ VARSINIZ

mavili

bepanthen de iyi bir krem onun da 3 cinsi var dışı sarı olan yeşil olan mavi olan
genelde yanık tedavisinde kullanılır ama olmuş pişige tedavi etmede de iyi bir kremdir ama hangisiydi onu hatırlamıyorum

bilgideposu1982

en iyi pişik kremi günde 3 defa yıkamak ötesini tanımam tabi ev sıcaklıgı cok önemli üşütmeyesin sonra bebişi
BEBİŞİM BENİM HERŞEYİM

bilgideposu1982

unutmadan söyleyeyim pişigin yüzde yetmişi kullandıgın ıslak mendilden kaynaklanıyor buda benden sana bi bilgi
BEBİŞİM BENİM HERŞEYİM

narin

Ben 8 aydır Sudokrem kullanıyorum ve çok memnunum. Hiç pişik olmadı bebişim. Her anneye tavsiye ederim

aysel

çocuğun altını uzun süre açmadığım zaman hemen ğişik oluyo ve kremler çokta fayda etmiyo ben altını sürekli temiz tutmaya çalışıyorum çünkü bir sürü krem kullndım ve hiçbiri şevvale iyi gelmedi aksine çocuguma pişik yaptılarbende vazelin kullanıyorum şuanda birde pişiğimizi hiç birşey geçirmemişti sadece marketten aldığım 1 tl lık pudra geçirdi inanılmaz
Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin

aşkitom

hastanede bize verdikleri PANTENOL isimli bir krem var.hem göğüs ucu içinde çok iyi geliyor.
doğum yaptığımda hastanede sürmüştüm göğüslerime rahatlattı.
şimdi PANTENOL ve HAMETAN kullanıyorum.arada pişik oluyor ama fazla değil.
gün aşırı popolarını yıkıyorum kuzularımın..

NEFES ALDIĞIM SÜRECE SİZİNLEYİM CANIM KIZLARIM

aysel

biliyorum onu en son onu kullandım ama şevvalin poposu daha kötü
bizim ki hassas bi durumdu
Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin

serra_emine

valla arkadaşlar benım de tabı zamanınd abu pişik olayı bebişimde başıma geldi ve doktorun vardıgı pişik merhemlerını kullandım naptıysam olmadı . bende bır tavsıye ZEYTİN YAGI çooook iyi gelıyor arkadaşlar.ben onu
deneyınce bır anda rahatladı aklınızda olsun...
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

βαlκιz

resim koymuşun canımm oyy çok tatlııı yaaa dur oğluma gösterim bakim beyencekmii kızınıı :k06: :k06 :  bende hep zeytinyagı kullanıyorum hafif kızarsa hemen sürüyorumm
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

serra_emine

beyendımı oglun:))))))benımkı pek nazlımdır haa:)çok masraflı bı kız teyzesı gıbı:)bunu bılsın yanı:)neydı oglunun adı?
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

βαlκιz

oğluma gösteririsem şimdi bilgisayara yapışır kalır daha alamam bilgisayarı elndenn sonra gösteririm =) oğluşlarım mehmet uğur & umut haktan ...umut çok yaramzzz hırçınnn illa dedigi olucak tiptenn ama uğurum uysall güler yüzlüüü  :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

eczaneler hazırlıyor pısık kremı ıyı gelıyor

:love9: :love7: :love9: