en iyi pişik kremi hangisi???

Başlatan saphira, 16 Şubat , 2009, 01:42:55

« önceki - sonraki »

--elif--

ırmak184

bende bübchenin pişik kremi,sampuanını,koltuk altı,bacak arası için kremini kullanıyorum,çok memnunum..hem bitkisel içerikli..

pamuk&şekerim

20 Haziran , 2010, 01:38:52 #137 Son düzenlenme: 20 Haziran , 2010, 01:40:48 beren_vuslat
arkadaşlar ben pişik tedavi edici olarak saf zeytinyağı kullanıyorum mübarek mucize gibi tabi bizimkiöle kanayan pişikler değil çok şükür hafif kızarsın hemen zeytinyağı sürüyorum diğer bahsedilen bütün kremleri biliyorum ve en mantıklısı pişik olmadan korumak lazım totişleri birde içinde steroid yani kortizon olanları fazla kullanmayın bence önce en az zararı olandan başlayınki pişik çok ilerlediğinde faydasını gerçekten görün hametan mesela steroidlidr çok kullanmayın derim ben birde çinko oksit kullanıyorum çok etkili ikinci bez değişmeye pişiği gözle görülür azaltıyo hemşire olduğum için dr.larımız hastalarımıza bunları önerirken bende faydalanıyorm  bir deneyin derim.
[link=http://lilypie.com][img noborder]http://lb2f.lilypie.com/adH2p3.png[/img][/link]

βαlκιz

çinko gerçekten güzel
bizde onu kullanıyoruz
pişik olmasalarda zeytin yagı sürüyorum
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: ırmak184 - 14 Haziran , 2010, 18:40:42
bende bübchenin pişik kremi,sampuanını,koltuk altı,bacak arası için kremini kullanıyorum,çok memnunum..hem bitkisel içerikli..

bübchenin pişik kremi hangisi  tüp içindemi

ırmak184

Alıntı yapılan: aselsare - 21 Haziran , 2010, 17:08:17

evet canım tüp seklinde olandan,hiç pişik olmadı kızım,sadece bir kere bez degiştirdiigm için olmuştu hemen gecirmişti..

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: ırmak184 - 22 Haziran , 2010, 01:12:53
Alıntı yapılan: aselsare - 21 Haziran , 2010, 17:08:17

evet canım tüp seklinde olandan,hiç pişik olmadı kızım,sadece bir kere bez degiştirdiigm için olmuştu hemen gecirmişti..

bende bübchen kullanıyorum sampuanını ama kızımın yüzünde kızarıklıklar cıkmısdı demıstım ya sıcakdan bübchen sampuana daha cok azdırdı sıvılcelerı bende gtdım dalın aldım sımdı ıyı cok sükür azaldılar....

pısık kremı ıse penaten kullanıyorum hıc pısık olmadı her alt acmada kesın sürüyorum ...

selmay

ben hipp in ürünlerini kullanyorum cok ii  su anda bi problem yasmadik ama eve gelen ebe zeytin yaglior kola alti boyun bölgesi ve kukusunu hersey dogal kullanmai istiyor galiba en ii si bu--

turkiye de penaten ,hipp,bubchen var mi?

ırmak184

bana bubcheni pişik kremi,sampuan v.s almanyadan akrabamız bir koli gönderdi hediye olarak,yazın gelecek yine getirecekmiş,buradada bubchen var ama digerlerini bilmiyorum..

DER!N

Ek gıda döneminde pişik olduğunuz oldu mu?

Selen sık sık kızarıyor artık,
doktoru besin etkisi dedi ama  :dontknow:

gülay t.

Alıntı yapılan: DER!N - 28 Haziran , 2010, 09:16:56
Ek gıda döneminde pişik olduğunuz oldu mu?

Selen sık sık kızarıyor artık,
doktoru besin etkisi dedi ama  :dontknow:

Gülfercim ben de geçen hafta poposunda sivilce gibi kızarıklıklar fark ettim ve hafifte kızarıklık vardı genital bölgede. Sürekli pişik önleyici kullanıyorum ama yine de oldu Ben de yediklerinden olabileceğini düşündüm. Kısa bir süre bepanten sürdüm ve geçirdi çok şükür. Yani olabiliyor ek gıdalardan doktorun doğru söylemiş bence.

βαlκιz

ya yediklerinden pişik oluyolar fazla meyve yerlerse pişik oluyolar
sizinkilerdede oluyomu
kavun karpuz fazla yiyince pişik oluyo benimkiler  :-\
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

en iyi pisik yapan domates  onu iyi biliyorum  :k06:

βαlκιz

bak evet oda var benimkiler domates kavun karpuz sabah akşam önüne koy bıkmadan yer
ama pişik yapıyo

Lă_Tăhzen!

BEN GECEN GUN BENIM KIZA İLK DEFA SEFTALLİ TATTİRDİM ÇOK AZ TADIMLIK COCOUGUN HERTARAFI KIRMIZI KIRMIZI OLDU  :suclu: