28 Mart , 2024, 14:01:45

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

en iyi pişik kremi hangisi???

Başlatan saphira, 16 Şubat , 2009, 01:42:55

« önceki - sonraki »

elyf

ben sebamed kullanıyorum çok da memnunum anında eski haline dönüyo kızımın totosu  :occasion5: :occasion5:

DER!N

Ben popolin kullanıyordum, bacakların kat yerlerinde hafif kızarıklık olmuş doktor farketti değiştirdi kremi calesten diye bişey yazdı.

Onu kullanıyorum artık emilimi daha kolay gibi geliyor bana.

Gerçi popolinden de memnundum.

Uyumluyum(bilgisizliğin yeni adı :)  ) ne verirse hemen adapte oluyorum psikolojik sanırım.  :k06:

βαlκιz

ben pişik kremlerini yüzüme sürüyorum
bebek poposu gibi yumuşacık pürüzsüz oluyoo tavs
ye ederimm  :k06: :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

ben kızıma nelr kullanmadım sımdı ıshal oldugu ıcın hıcbırı ıyı gelmıyor
bebeğim bı haftadır ıshal ne yapacagımı bılmıyorum ıshal ılacı var ama fatyda etmıyo
o yuzden altı cok pısık
trosid,beklazon,travokol.travogen,eczaneden ozel yapım ,betnovate hıcbırı ıı gelmıyo aslında gecıyo ama tekrar baslıyo cok kotu oldu kanıyo bıle

βαlκιz

canım çinko al
benimkide kanıyodu doktor çinko krem verdi geçtii
patates haşla yedir isal için iyi geliyo
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Zeynep_Sena

travocort kullandinmi canim ben bi kez zeynoya almistim bi sürmede iyce gecirdi 2 ciye tamaman kayboldu tabi seninki nasil bi pisik bilemem benimki kizarikti baya bi

βαlκιz

dün bizde aldık travocort pipisi kızardıı doktor onu alın sürün dedii
niye kızardıysaa  :crybaby2: :crybaby2:
oda iyi geliyo

AککORTįє

25 Nisan , 2010, 16:39:30 #112 Son düzenlenme: 25 Nisan , 2010, 17:47:57 __iLkNuRR__
ben Trosyd kullanıyorum günde iki kere ve  her alt açmada johnson's baby nappy cream sürüyorum (oda pişik olmaması için)

şimdiye kadar da hiç pişik olmadı

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

bende ılk zamanlarda trosyd kullanıyodum mavi kutuda cok ıyı gelıyodu hemen gecırıyodu ama sımdı bı fayda etmedı gulsahcım ah bı yese patates de vercem muzda ıkısıde kesıyor ama yemıokı agzını acmıyor gecen gun yıne acıle gıttık serum verdıler yarın yıne gıtcez muayenehaneye neyse hastalıgı ıkı haftadır gecmedı cocuk ıkı haftadır ıshal  :sad1: :sad1:

kardelennn

Merhaba benim kızımdada pişik çok oluyordu kayınvalideme eczacı nappy spray diye bir krem vermiş. Kullandım valla süpermiş kullandığım anda etki etmeye başladı. Hemde sprey elimi batırmıyorum hiç.  tavsiye ederim tüm annelere... :k06:

AککORTįє

benim oğlumun da makatının kenarlarında bi kaç tane sivilce çıktı neden olur acaba bu ya? bez mi yaptı bilmiyorum ki önmüzdeki hafta gidicez doktora kontrolümüz var. ben kendim geçiremedim bi de doktoru görsün bakalım

Demet_dk

sanırım kullandığmız antibiyotik ve şuruplardan Doruk ta pişik oldu
10.5 aydır hiç olmamıştı hafiften kızarsa nivea nın pişik kremini kullanıyodum

İlknur senin dediğin gibi sivilce sivilce oldu birde pipisinin altı yani tontişleri de aynı şekilde kıpkırmızıydı
doktoru gördü trosyd ve hametan yazdı ikisini karıştırıp sürüyorum  :y25:

AککORTįє

bizimki de şimdiye kadar hiç pişik olmadı ama pişik değil bu demet. tontişlerin rengide kırmızı değil. hiç bi yerinde kızarıklık yok sadece bi kaç tane sivilce olmuş neden oldu analamdım bende johnsıns baby kullanıyorum ben doğduğundan beri her alt açmada. şimdiye kadar hiç böle bişi olmadı bezi değiştirdim acaba ondan mı oldu

Demet_dk

OLABİLİR CANIM
BENDE Bİ DEFAYA MAHSUS PRİMA KULLANDIM SADECE 1 KEZ HEMEN SİVİLCE SİVİLCE OLMUŞTU
Bİ DAHA HİÇ DEĞİŞTİRMEDİM BELKİ SİZİN POPİŞTE HASSASTIR  :binkybaby:

AککORTįє

ne bilim ya görünce canım sıkılıyo neyse krem az buçuk geçirdi gibi ama tamamen geçmedi. doktoru görsünde bakalım.