Hangi Marka Islak Mendili Tavsiye Edersiniz?

Başlatan eylülüm, 03 Nisan , 2008, 15:09:27

« önceki - sonraki »

elif35

o zaman dediğiniz gibi doğumdan sonra nasılsa alanlar olucak benim kız biraz şanslı iki tarafında ilk torunu olucak Allah nasip ederse inşallah daha şimdiden kıyafeti doldu artık bezlerini de dedelerine aldırırz doğsun  :ehi: :ehi:

βαlκιz

dogumdan sonra bile eşim prima alıyodu nerde bulsa alıp geliyodu
bizdede küçük gelmeye başlıyodu bende vermiştim arkadaslara yeni dogum yapanlaraa
yada onlar getirdi verdii onlara küçük gelmeye başlamışş  :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ertl

ben oğluma hem bez hem ıslak mendilde  molfix kullanıyorum ama
kızıma bütün ıslak mendiller ve bezler pişik yapmıştı sadece pirimanın ıslak mendilini ve bezini kullanıyoduk
biraz pahalı geliyodu ama poposunun kıymetini biliyodu  :k06:

nesrin_beyza&berrin

Ben ıslak mendil kullanmıyorum. Pamuk kullanıyorum. Alıştım artık zorda gelmiyor. Islak mendiller de kimyasal maddeler var. Ama ıslak mendil kullanacak olsam nivea'nın new bornunu kullanırım. Çok doğal. Hiç parfüm yok. ıslak pamuk gibi. tavsiye ederim arkadaşlar

< ESLAL >

bende ilk doğduğunda pamuk kullandım alerji yaptın pamuk bıraktım hemen

birde hastanede pamuk kullanacaksanız kakasını temizlerken popo kısmını silerken dikkatli olun orda pamuktan minicik bi parça kalırsa enfeksiyona yol

açabilir die uyarmışlardı bende dikkat ederek kullandım ama alerji yaptı malesef

CixY

ben ilk bir ay yumuşak ılık bez ile siliyordum.ama 15 gün falan oldu ıslak mendil kullanıyorum..canbebe..molfix çok kötü yaptı ya..

balkız87

bnde doğduğundan beri huggiesinkini kullanıyorum arada niweada kullandım 6,7 paket ikiside pişik yapmadı şimdi bebedor kullanıyorum 3.4 gündür oda pişik yapmadı:) bebeğim 2 aylık bu arada

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

unicornn

islak mendili molfix
bezi de prima kuallanyorus
noname islak mendil kullandığm da oluyo :)

< ESLAL >

bende bu ara evy baby natural kullanıyorum güzel  :icon_thumright:

mandalinaportakal

oğlumda uni baby kullandım
kızım için de 12li paket aldım koydum bi köşeye şimdiden

devrimtta

Amac bez degistirirken alt silmekse hicbirini. Ortalama birsey ali yikayin. Hepsi ek katki iceriyor ve masum degil. Genel amacli ise unibaby. yenibebekgeliyor.blogspot.com adresine bir bakin tecrubeye dayali bilgilerimi paylasmak icin yazdim. Meslegim eczaclik. Isinie yarayacak tavsiyeler bulabilirsiniz