28 Mart , 2024, 17:33:46

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kanguru kullanan var mı ???

Başlatan unicornn, 02 Mart , 2010, 00:07:18

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: eylül_üm - 07 Eylül , 2011, 19:30:12
kullananlar kullanıyor demekki güzeeeeeeeeeeeellllllllllll  :k06: :k06:

emine hn ım dediği de önemli .. bebek tercihli bi çocuk olursa yanarız .. en iyisi onunla birlikte denemek  :icon_thumright:  bu işi askıya aldım ..  :k06:  sadece araba için bi küçük puset almalıyım  ::)
:icon_thumright: :icon_thumright: canım bende sonra alcam doğduktan sonra en iyisi öle

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

AککORTįє

iyice ağırlaşıp taşıyamayacağım zamana kadar kullandım

çok da rahat ettim herkese tavsiye ederim.

ponçik

Ben bir kere doktora giderken kullandım  :cildir: aman allahım hayatımın en kabuslu günüydü
başkası yardım etmese bebeği içinden çıkarmanın imkanı yok , bir de gerçekten acaba düşermi , kemerleri açılır mı diye paranoyak oluyor insan , tekrar kullanmayı düşünmüyorum  :icon_pale:

@Melek Yüzlüm@

ben çok kullandım kanguruyu çalışma zamanlarında 1 saatlik yürüme mesafesine giderken taşımada kolaylık sağladı bana benim bebiş kızdı rahat kullandım onun için erkeklerde pek tavsiye etmiyolar

ponçik

Ne güzel ben kullananlara çok imrenirdim ama kendim kullanamadım  :dontknow:

iklima

Ben kanguru değil babasling aldım
Kanguru ilk aylarda kullanilmiyor omurga gelisimi için.çok tehlikeliymis
Sling çok hosuma gitti ınş bebisim de sever.
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ยรlคภ๓คz göภlüm

oğlumda biraz kullanmıştım pek rahat gelmemişti

cananyakut

Bebek oto koltuğunda daha rahat ediyor.eğer çok ağır gelmiyorsa hafif chicco oto koltukları var onlardan kullanın derim.

OznurArslan

ben kraft kanguru kullanıyorum gerçekten memmunum bebeğimde içinde rahat ediyor alışmada sıkıntı yaşamadı.
bazı arkadaşlar kanguru mu ana kucağı mı ikileminde kalmışlar ben ikisini de kullanıyorum. kraft diadem var ana kucağı taşıma koltuğu ve yasal olarakda oto koltuğu olarak kullanılabiliyor. iki üründen de memmunum bizim ufaklık ikisinede kolayca alıştı :D

leylakarsu

CAnım sanki bebegi rahatsız ediyormuş gibi duruyor bizde kullanmadık

Tummy

chicco nun go diye bir modeli var ben onu kullanıyorum, hem uygun fiyatlı

ecesoner

Ben kullanıyorum, çok da memnunum. Gayet rahat oluyor. Çocuk sıkılırsa çıkarabilirsin ama sıkılmayana kadar herşey rahat :) ben www.butikbebe.com ' dan aldım, tavsiye ederim. :)

devrimtta

KulAndim tavsiye ederim ama ilk 6 7 ayi ise yariyor. Sonra bebek agilastigi icin belinizi agritiyor birde hareketleniyorlar. yenibebekgeliyor.blogspot.com adresone bir bakin isinize yarayacak bilgi olabilir