en iyi pişik kremi hangisi???

Başlatan saphira, 16 Şubat , 2009, 01:42:55

« önceki - sonraki »

saphira

selam cici anneler  :flowers:
bebişlerin hassas popişlerine hangi pişik kremini kullanıyorsunuz?ben en baştan beri chicco kullanıyorum :icon_thumright:.çok memnunum.başkalarından da övgülerini duydum.unibaby yide çok övüyorlar ben hiç denemedim.paylaşımlarınızı merakla bekliyorum
sevgiler..  :flowers:
:nazar: :nazar:

SAGEOUS

MERHABA BEN HAMETAN KULLANIYORUM.. HEM PİŞİK OLMASINI ENGELLİYOR HEM TEDAVİ EDİYOR.GÖGÜS UCU YARAARINADA SÜRÜLÜYOR..BENİM BEBEĞİM BU SAYEDE HİÇ PİŞİK OLMADI :)

saphira

bizede vermişti doktor hameteni kullandım ama bizim popişi kızarttı,minik mink kırmızılıklar yaptı.benimkinin cildi kaldırmıyor onu.hemen tekrar chiccoyla düzltmiştim popişi

SAGEOUS

olabilir her ten farklı oluyor hassas oluyor.bepanten plus ta güzel diyorlar ama ben kullanmadım chicco bendede var ama daha kullanmadım hiç aklımda bulunsun biterse hametan onu kullanırım..

handan

pişik önleyici olarak nivea kullanıyorum çünkü yağlı ve idrarın tene temasını engelliyor.
ama pişik olunca orta dereceli pişiklerde hametan ya da bepanthene kullanıyorum.
ama çoook fazla pişikse çocuk perişansa travakort sürüyorum.

mavili

canım ben kızım dogdugundan beri sebamed kullanıyorum
bu ayına dek hiç pişik olmadı her altını açmada sürüyorum
sebamedin 2 türü var biri pişik olmayı önleyici digeri pişik olmuşsa tedavi edici
ben ilkini kullanıyorum çok memnunum
her anneye tavsiye ederim
ayrıca sebamedin şampuanı bebe yagı da çok güzel

Emine

A+D pişik kremi kullanmıştım ben kızım bebekken 30 tl gibi bir fiyatı vardı ama bir tüpü bitirmek nasip olmadı hafif kızarınca sürüyordum anında geçiriyordu hiç pişik olmadı.

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Bende Sebamed i hiç beğenmedim yavv daha çok kızarttı sanki öyle aldığım gibi duruyor popolin iyi geldi benim yaramaza şimdi o da bitti Eminecim senin dediğini deneyim bari ilk duyuyorum hemen eşime söyleyeyimde alsın...Eczanelerde demi ???

Emine

18 Şubat , 2009, 14:24:58 #8 Son düzenlenme: 18 Şubat , 2009, 14:27:23 Emine
Evet canım.kesinlikle tavsiye ediyorum.Süper bir krem :icon_thumright:
Üzerinde yazanları aynen yazayım da farklı bir krem olmasın
A+D Gold Standart of Protection
Zinc Oxide Cream with Aloe

Kızım 2.5 yaşında 1 tüp bitmedi daha doğduğunda almıştık uzun süre kullanırsınız az birşey sürmek yetiyor.

Anamm bizimki 14 aylık bi koli bitirmiştir.  :ehi:  :ehi:  :ehi: Arap yağı bol buluncaaa  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10: Sapol hemen denecim bende  :icon_thumright:

saphira

eminecimA+D bilmiyorum ben hiç duymadım.handancım nivea iyi marka bebek ürünleride iyidir mutlaka hiç denemedim.mavilicim sebamed cilt ürünlerinde zaten tartışma götürmez bir marka ama bizim popiş baştan beri chccoyla çok iyi :D zuzzucum her popiş farklı reaksiyon gösteriyor.bence sende başka markaları deneyeceğine hazır bulmuşsun madem popolin iyi geliyor,ona devam et.yazık pişmesin sonra bebişin popsu denicem derken ;)

**yeliz**

merhabalar bende şu ıslak mendil  ve pişik kremi konusunda kararsızım popolin kullanıyorm ama ıslak mendillere güvenmiyorum en iyisi su ile temizlemek

Yelizcim aslında haklısın drlarda suyla temizleyin diyolar ama bizim gibi üşengeç anneler yada çalışan annelerin zoruna gidiyor mecbur ıslak mendil kullanıyoz ...Ama sen suyla temizliyorsan harika devam et derim  :icon_thumright:

saphira

ben her gün yıkıyorum kızımı o yüzden ıslak mendil kullanırken içim rahat,pişik kremmim de iyi,hiç pişik olmuyo popiş :nazar:

mavili

zuzucum her bebegin teni ayrı yapısı ayrı
mesela ben dogdugundan beri sebamed kullanıyorum daha bir kere bile pişik olmadı ve her alt açmada sürüyorum buna ragmen daha 3. tüp elimde çok dayanıyor uzun süre yetiyor
unibabynin ıslak mendillerinin üzerine de tanımam valla  :k06: