16 Nisan , 2024, 20:10:09

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Tuvalet Eğitimi

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 24 Haziran , 2007, 12:53:02

« önceki - sonraki »

azra35

ferda2

benim kızım 27 aylık ama hala bezliyorum lazılık aldk ama korkuyor oturmuyor kıyafetlerini çıkarınca giysisi varken gidiyor sandalye gibi oturuyor önceden ben wcye gidince arkamdan geliyordu şimdi orayıda unuttu kardeşi var 5 aylık onu kıskandığı için sanırım yapıyor bezine bazende bezini pişamasını çıkartıyor gece bir kalkmışım bez yok aama zorlamıyorum bende sınıf öğretmenliği mezunuyum 2 ile 2.5 yaş arası kazanması lazım diye öğrendik ercikson freund olayları yani ama benim kızz bilimi bile alt üstedecek gibi :toothy10:

azra35

canım ericson freud piaget kendi çocuklarını nasıl yetiştirdi acaba söylemesi kolay gelsinlerde bizimkileri büyütsünler :k06: :ehi: :toothy10: zaman değişti bilim de eskidi

asuman1981

slm arkaşlar kızım 23 aylık kendini çok çok gbüzel ifade edebiliyor tuvelitinin geldini altını kirletiğini tuvelete ne yapıldını ama pirima olmadan tuveletini yapmayı red ediyor.çok ağresif diye zorlamakta istemiyorum ama sıcaktan çok sık pişik oluyor

βαlκιz

merhaba
biraz daha beklesen demekki daha hazır degil
dahada agrasif olmasın sonra
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Demet_dk

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

asuman1981

vala öyle hayatım bazen davranışları karşısında şaşırıp kalıyorum bana kızınca anne demiyo mesela asuman yenge diyo  kızdığımı bildiği için bu çocuklar gerçekten bi acayipler

DER!N

Allah c.c. yardımcımız olsun biz nelerle karşılaşacağız bilemiyorum.

--elif--

valla bende düşünmekteyim o konuda ablamın çocukları var onları gördükçe korkuyorum büyük oğlu 5. sınıfa geçti hala yapıyor geceleri ve geride 3 tane daha çocuk var onlarda yapıyor artık herkes kendi bezini bağlıyor ablam bıkmış durumda ne yaptıysa olmuyor alışmıyoırlar
inş. onlarda kurtulur hayırlısıyla ve bizde zorlanmadan alıştırırız  :amin:

DER!N

İnşaallah canım.

Kısmet olursa bayramdan sonra takip etmeye başlayacağım.
Bakalım ne kadar sürecek öğrenmeleri.

βαlκιz

benimkiler öğrendi sayılır ama  şöyle
yaptılarsa gelip bezi gösteriyolar 
hatta altlarında sadece bez varsa bezi çıkarıp atıyolar  :sad1: :ehi: :ehi: :ehi:
bikaç ay sonra lazımlığa alıştırırım inşallah

serra_emine

benım kızda bılıyor çiş dıyor ee dıyor ama yaparken soylemıyor işte..lazımlık aldım oturtuyorum hadı çiş faln dıyorum ugraşıyorum ama baklaım zamana bırakmak lazım..biz vc gırdıkmı falan peşimızden gelıyor tuvalet kagıdını alıyor anne aç dıyor kendı popusunu sılıyor bıde bana verıyor sonra :k06:
çok acele etmemek lazım bakalım bılıyorlar ya o yeter bırakmalarıda yakın olur heralde :amin:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

βαlκιz

biz lazımlık alınca kaka için kullanırız
çiş için klozete  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: