29 Mart , 2024, 18:21:20

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Tuvalet Eğitimi

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 24 Haziran , 2007, 12:53:02

« önceki - sonraki »

βαlκιz

bende öyle diyorum
altını açmadan öncede yaptınmı kaka yada çiş diyorum
yaptıysa bezini gösteriyo elliyo
anlıyorum ama şimdi alıştırmam tuvalete daha erken
ikiz anneleri sitesinden zaten tecrübelilerden ögreniyorum ikiz olunca zor  :-\
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Alıntı yapılan: çağınım - 07 Mayıs , 2010, 13:47:25
ben oğlumu kakası geldiğinde yüzünün şeklinden anlıyorum hemen bezini çıkarıp tuvalete tutuyorum ve yapıyo inş.. biraz daha konuşmaya başlayınca söyler hoşuna gidiyo tuvalette yapmak gülüyo baya bii
masallah  :nazar: :nazar:

Balböceği

ballii bizim komsu vardida gelini cocuga tuvalet aliskanligini ogretiyormus
cocuk gorunce korkmusss cisinden 3 4 gun yapamamis dr goturmuslerdiiii  :-ooo :-ooo

βαlκιz

oda kötü
işte ne erken ne geç olcak alıştırmak için
kreşe başlamadan ögretirim ben onlaraa  :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

çağınım

sağol gülşahcım inş.. söylerde fazla uzatmadan bez masrafındanda kurtulmuş oluruz hem popişleride rahatlar yazın sıcağında kışın srekli popolarında bezler ne kadar zor olmalı

**yeliz**

benimde kızım 16 aylık bende bu yaz vericem eğitimini tabii anlayabilse bni tuvalet eğitimi biraz zor olcak galiba kendimi bezlere gelmeyen fiyat artışlarıyla teselli ederim artık en uygun dönem yaz dönemi bence

cemre58

paylaşım için teşekkürler güzel bilgiler var emeğinize sağlık..

bende cücülerimin 2 yaşına girmesini bekliyorum öyle başlıcaz bakalımm..inş.kolay olur :amin:

bennem

arkadaşlar nolur deneyimlerinizi bana yazın oğlumu bi tğrlğ oturtamadım wcye çığlık çığlığa ağlıyo napmalıyım .ok fazla ısrarcıda olmuyorum iyice soğumasın diye ama yaşı 2 oldu artık başlaması lazım...yardım yardım yardım.....
n.nihan

cemre58

canım lazımlık alsan öyle alıştırsan hem artık çeşit çeşit desenli olanları da var ilgisini çeker ona oturtmak kolay olur alışınca yavaş yavaş wc'ye geçersinz..

hacer ky

arkadaşlar nolur deneyimlerinizi bana yazın oğlumu bi tğrlğ oturtamadım wcye çığlık çığlığa ağlıyo napmalıyım .ok fazla ısrarcıda olmuyorum iyice soğumasın diye ama yaşı 2 oldu artık başlaması lazım...yardım yardım yardım.....

bennen slm ben çoçuk gelişimi eğitimi bölümü mezunuyum çoçuğum yok ama senin gibi bir kaç arkadaşımında böyle sorunu olmuştu ve yardımcı oldum bu konuda tuvalet için zorlama sonra tuvalet fobisi oluşur ve tuvalete girmye korkar bir süre tuvalete götürme unutsun bu arada lazımlık alıp oyun şeklinde onu alıştırman lazım çoçuklar oyun olduğunu bildiği için kormazlar tuvaletide oyun şeklinde alıştırısın sanırım çoçuğun şuan 2 yaşında

azra35

canım bende çocuk gelişimi okulöncesi mezunuyum tuvalet eğitimi 2 yaşında başlar 4 yaşına kadar sürer çok güzel lazımlıklar var al. ve ona yaptıktan sonra idrarını ve dışkısını göster aferin bak sen yaptın de o bunu ürettiği için haz duyacak ve şaşıracak işe yarar umarım canım biz hep bunları gördük kreşlerde uyguladık ve bilim adamları bunları söylüyo üzülme stres yapma korkuyodur normal ilk defa wc ya giriyo tuvalete alışana kadar balon falan as resim as eğlenceli bi oda olarak görsün tuvaleti...

βαlκιz

daha 2 yasındaymış klozete falan oturması için erken korkabilir
çok güzel lazımlıklar var hatta müzikli falan eglenceli onlarla başlayabilirsin  :icon_thumright:

Balböceği

Cok zor bi durum komsumuz torunuda kakasindan korkmustu 2 gun cisini yapmamisti
dr bez baglayin demisti simdi nasil bilmiyorumm

Balböceği

Lazimlik isi biraz zor degilmi cocuk her gittigi yerde lazimlik ister bu defada  :dontknow: :dontknow:

βαlκιz

öyle ama poşete koy götür nolcak  :k06: :k06:
dışarda bile yanına taşıyan anneler var  :k06: