2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Angel

Kizlar bende varim ama ben eylul annesi'yim insallah Allahin izniyleee      :muzz:    :muzz:   :muzz:   

tılsım

Tülincim hoşgeldin canım aramıza olsun eylül olsun farketmez maksat muhabbet olsun :muzz: :muzz: bebiş başak burcu olucak yanee yandın canım çekiceğin var  :k06: :k06:

Şimdi neden böyle bişi söyledin diceksin bende başak burcuyum kendim bile bazen kendimden illlahlah ediyorum  :toothy10: :toothy10:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

neslihan

Nazpınarcım ben iyiyim çok şükür.Ayaklarımda biraz şişmeler var o kadar.Oda sabah 8 gece 10 hiç ayaklarımı uzatıp oturma şansım yok.Sizlerde iyisiniz inşallah.Allah hepinizi iyi etsin. :amin:

Angel

yesimcim gercekten dogrumu soyluyorsun   :k06:    valla hayirli bir evlat olsunda  insallah ben pek burclara inanmiyorum yaa ama ne yalan soyliyim bende arslan burcuyum tam bir arslanim yanee    :suclu: 

tılsım

Neslihancım hoşgeldin tatlımmm nasılsın bebişimiz nasıl  :opucuk: oğluşumla öpüyoruz siziiii

ay ayaklarında şişlikler başladı demek bende henüz bişi yok ama 5 aylık olunca ne olur bilemem bişi kalmadı şurda  :suclu: :suclu:

tılsım

Tülincim evet canım bende başak burcuyum  kendimden memnun olduğum hiç söylenemez bide çevreyi düşün  :suclu: :suclu: herşeye hazır olun ilerde bi kere inanılmaz eleştiricidir en kötü huyu bu  :suclu: başak burçları kız erkek farketmez he bide süsüne bakımına pek bi düşkün ve bi okadarda titiz ama çok çalışkan başarılı güzel tarafıda bu başladığı işi bitirir bende tambi başak burcuyum  :k06: :k06:

ama tatlım dediğin gibi hayırlı evlat olsunlar önemli değil allahın izniyle  :amin: :amin:

Angel

Kizlar ayaklarinizi uzatin geceleri eve geldiginizde ayaga dikin 15-20 dakika hem agrilariniz gecer hemde siskinlik hafifler.olmazssa  legenin icerisine ilik su doldurup birez tuz atin  ayaklarinizi birakin suyun icine su soguyana kadar.  ben bunu kizima hamileyken cok yapardim bazende ayaklarim agridiginda ayaklarimi dikiyorum yukariya cok faydasini goruyorum    :opucuk:

Angel

:k06:  evet yesimcim az once okudum basak burcunu aynen senin dediklerini yaziyordu.iside caliskan organizasyonu cok seven , temizligi seven  vs    :k06:  ne guzel iste tembbel olacagina caliskan olsun yeterki.elestirici de olsun be yesimcim  hangimiz 4 ,4 lukuz ki  :k06:    :opucuk:

tılsım

Başak burcunun bi çok huyu güzeldir ama bu bi gerçek sadece eleştiri yönü çok kötü annem bana çok kızar mesela hala daha ve eşimde bi gün senin yüzünden bi yerde dayak yicez der hep  :toothy10: :toothy10:tabiki hangimiz 4/4 lük insanlarız kusursuz bi tek yüce allah

Angel

:toothy10:   :toothy10:   ayy yesimcim cok guldum Allahta seni guldurur insallah   demek okadar yaniii  :ehi:    esinin soylemesine  koptum resmennn   :ehi:   :ehi:   

tılsım

Tülincim valla aynen böyle söyler ama haklı adam en sonunda bi yerde dayak yicez yanee  :k06:  :ehi: :ehi: :ehi:ayyy düşünmesi bile komik yaa :hieyt:

destina

merhaba kızlar sayfanız güzel.bende yazın doğurmayı çok isterdim ama nerde olmuyorki hele olsunda kışada razıyım artık. ya tılsım çok gldüm kız e bir yerden dayak yemeden kendini düzelt kız.
anne olmak istiyorum

oozge

kızlar hayırlı olsun sayfanız umarım en guzel paylaşımlarınızı burda paylasırsınızzzzz :amin: :amin: :amin: :amin:
dolar taşar ınşallah bu sayfa guzellıkler dolu msjlarlaaaaaaaaaaa  :muzz: :muzz: :muzz:

buarada yeşim başakmısın sen  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

başak tanıdıgım cok var zor ınsan degıller aksıne cok ıyıdırler ama bıras kendını begenmış oluolar sanırsam  :suclu: sakın yanlıs anlama burc yorumlarındakını soyluorum kuşumm
bıde cok titizler cok cok hemde

hele erkeklerı ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh ömurden ömur goturur wallaaaaaa
7 sinden 70 e başak  başaktırrrrrrr erkek için :laughing7: :laughing7: :laughing7:

bızm yıgen var ufaklık o  bıle temız degıl ama aşırı tıtızdır cocuktan ne temızlıgı beklersınkı 7 yasında.
ama renk uyumu olucak kesınlıkle evde bıle esfman asla gıymez kot pantolon olucak hepppp
kırmızı pembe kesınlıkle gıymez cocugun bıle takıntıları var işde  :k06: daha bı cok seyyyy
sımdı nur ablam hamıle ve yıne oglu olucakmışşş buhafta ogrendıler.
ama oda başak erkegı olucakkkk  :toothy10: :toothy10:
nur ablam yedı kafayııııııııı farzedın sımdıden :toothy10: :toothy10: :toothy10:

efe- oda ege olur heralde
efe pek hoşnutsuz gercı bu konudan. o kız ıstıodu  hep adınıda deniz koyucaktı ama erkek oluomuş  :k06:

buarada bende TİPİK BİR ASLANIMMMMMMMMMM HEMDE EN BABASINDAN DIYEBILIRIM  ;) ;) ;)

tılsım

Özgecim teşekkürler hayatım inş.. güzel şeyler paylaşırız ve sayfamız dolar taşarrrr :amin: :amin: :amin:

evet canım ben tipik bi başak burcuyum  ;) ;)

başak burçları zor değildir evet cana yakın olurlar ama bu kendini beğenişlik konusunda haklı olabilirsinbenimde bazı konularda kendimi fazla beğendiğim vardır güzellik konusunda değil ama başka şeylerde  :suclu: evet bide aşırı titiz olurlar bende öyleyim başak erkekleri baya bi çeşit olur  :k06: :k06:

ay kıyamam yaa henüz 7 yaşında ama bak nasıl dikkat ediyo kendine renk uyumu gerçekten önemlidir uyumsuz hiç bişey giyemem takamam evde bile eşofmanla zor dolaşırım kaldı ki dışarıya hiç çıkmam markete bile gidemem eşorfmanla illa giyinip makyajımı yapıp çıkıcam

Nur ablanı tebrik ederim canım hayırlı uğurlu olsun ve allah kolaylık versin şimdiden başak erkeğiyle  :k06: :k06:
ay kız istiyodu erkek oldu demek bende kız bekliyodum bebişimi ama erkek ve şoka uğramıştık bi anda ama atlatttık tabi burdada abi tam tersini istiyomuş hayırlısı olsun canım herzaman

demek sende tipik aslansın lider benim diyenlerden yaneee  :k06: :k06:

oozge

aynen oyle cnmmmmm
ozellıklerımı solemeyım en ıyısı burclarla ılgılıysen bılırsın ztn  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

aşırı süslüüüüü  bnde aynen esofmanla adım atamam markete bıleeeeeee kesınlıkleeeeeeeee
makyajsız kımse gormemıstır benı bugune kdr
zuzuda kaldım ya gecen gun sbh kalktım dha gozlerım acılmadan makyaja basladım geldı  nsl guluo bana o gyndı cıktı  kapıya bennnnnnnnnn oooooooo :toothy10: :toothy10: :toothy10:
o cok ıyı anlatır benı gelsede bı anlatsa  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

efemiz oyle wallaaa ama oda haklı kızları cok sevıo ceylını asırı sevıo mesela.ama kız olsaydı oda nasıbını alırdı ceylın yandı cnku efe smdıden bıkını gıydırmem ceylıne dıo mını etek gydırmem dıo kızdırıos onu dıoz ceylının bırsuru svglısı olcak snde kızamıcan karısamıcan delırıyoooooooo
e bıde krdesı kız olsydıı efeyı ve o kızı dusunemıorum hadı ceylın yandııı artıkta 2.ciyıde yakmalayım
ıyı oldu erkek  :ehi: :ehi: :ehi:

efe harıcınde bıde burakselım var 2si erkek olnca dogal olrk kıskanclık oluo ama kız olnca kıskanmıo onun dantellı donunu kıskancak dgl yaa :k06:
ondan erkek ıstemıodu