2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

tılsım

Neslihancım kimse yok yaa

sağol tatlım iyyiim kasık ağrılarım çok var oda bebeği düşük taşıdığım içinmiş doğuma kadar daha beter olucak sanırım ne yürüyebiliyorum ne yakata fazla kalmak nede oturmak yarıyo ne yapcam bilmiyorum bebişim iyi çok şükür tekme atıyo annesine tekmesini bile kasığımda hissediyorum  :tongue3:

sen nasılsın neslihancım minik kızımız nasıl annesi  :binkybaby:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

neslihan

Canım benimde kasık ağrılarım var yumurtalık kısımlarımdan aşağılara doğru gidiyor.Ama daha çok yatakta dönmeye çalışırken bide merdiven felan çıktığımda.Bazende sırt ağrılarım var.

Geceleri bazende kramp giricek gibi oluyor ama girmiyor bakalım inşallah girmez kramp çok kötü.
Bunun dışına bebişim iyice hareketlendi çok şükür.Kıpır kıpır annemin dediği gibi kıpır kıpır dönüyor içimde kocama bak diyorum ama benim hissettiğim gibi hissedemiyor o.

neslihan

Ya hala 120 gün var yani 4 ay.İlk ayı 6 hafta sayıyorlar dimi.ben de 6.ayı bitiriyorum diye seviniyorum ha.Daha 5,5 u bititiyorum sanırsam.neyse çoğu gitti azı kaldı.Rabbim hayırlısını versin inşallah

tılsım

Canım inş.. kramp olmaz çünkü çok kötü bişey bana dün oldu mesela ev bakmak için eşimle çıktık pek fazlada yol yürüdüğüm söylenemez annem ve yeğenim olmasaydı düşerdim heralde sürekli dinleniyorum yolda durup ve kramp girdi ne olduğumu şaşırdım kendimi kaldırıma nasıl atıp oturduğumu bilmiyorum çok kötüydü  :y25:

annesi iyice hareketlendi demek maşallah benimkide baya hareketli bide her hareketini hala tan algılayamıyorum ama düşün yine bile hareketli benim eşimde henüz algılayamıyo elini koyuyo ama geri kaçıyo oğluşum sanırım 23 haftalık olunca artık daha iyi hissederim her hareketini inş..  :amin:

neslihancım evet ilk ayı 6 hafta sayıyolar sanırım doktorum bizlerin hesaplamaları farklı dedi bana en son gidişimde 1 ayı 30 günden fazla olarak kabul ediyolarmış hamilelik dönemimde o yüsden zaman çok geliyo bize evet canım 5,5 ayı bitiriyosun bende 20. haftayı 21. haftaya giricez yarın inş.. evet canım yaa çoğu gitti azı kaldı sabredicez zaman geçiyo yinede rabbim hayırlısını versin  :amin:

djnilgun2709

SELAMLARR..BENİM DOĞUMUM TEMMUZ SONU YADA AĞUSTOS BAŞINA DENK GELİYO...ALLAH HERKESE KOLAY DOĞUM NASİP ETSİN İNŞALLAH...SORUN ÇIKMAZSA EPİDURALLE NORMAL DOĞUM DÜŞÜNÜYORUM..BU DOĞUMU DAHA ÖNCE YAPAN VEYA TANIDIKLARINIZDAN YAPTIRANLAR VARMI ANLATABİLİRMİSİNİZ..BEKLİYORUM :wave:

tılsım

Nilgüncüm hoşgeldin canım aramıza nasılsın nerdensin yeşim ben bende şuanda 21.haftaya girdim oğluşumla allah hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin  :amin: güzel düşünmüşsün canım epidural doğumu

benim bi arkadaşım epiduralli normal doğum yaptı iki çocuğunada çok memnun kaldığını söyledi belden iğne yapıyolarmış sende biliyosundur mutlaka sonra belden aşağısı uyuşuyomuş ama kasılmalar hissediliyomuş sadece ağrı olmuyomuş doğumdan 2-3 saat sonrada zaten uyuşukluk geçiyomuş canım 

djnilgun2709

AYY SÜPER..BEN ANKARADAN NİLGÜN DEMİRHAN...TŞK EDERİM İLGİN İÇİN...İNŞALLAH SEZERYANA MAĞRUZ KALMAM..DOĞUMDAN SONRAKİ EZİYETİ ABLAM ÇEKTİ GÖRDÜM VE SEZERYAN TAVSİYE ETMİYORUM KİMSEYE..MECBUR KALMASSAM ASLA...19. HAFTAYA GİRDİM CİNSİYETİNİ BİLMİYORUM HALA..BU HAFTA ÖĞRENECEĞİZ TABİ KENDİNİ GÖSTERİRSE..KIZ GİBİ HİSSEDİYORUM HAYIRLISI..

bebişim3

merhaba arkadaşlar.yeni üye oldum sitenize
:hello:benim doğumumda ağustos 4 gibi hepimize kolay gelsin :nazar:

tılsım

nilgüncüm haklısın canım sezeryan hiç kolay değil mecbur kalınmadığı sürece sezeryan olmamalı kesinlikle zorunlu haller dışında demek 19. haftaya girdiniz cinsiyeti belli değil henüz o zaman büyük ihtimalle kızdır bebişin kendini bu kadar zamandır göstermediğine göre benim oğlum 3 aylıkken göstermişti kendini  :muzz: allah gönlüne göre versin nilgüncüm  :amin:

bebişim hoşgeldin canım aramıza hayırlısı olsun canım hakkında amin canım allah hepimize kolay doğumlar nasip etsin bebişlerimizi kucağımıza alalım sağsalim  :amin:

fıstık

KIZLAR nabersiniz nasıl gidiyo benim kızım bu hafta çok yaramaz teyzeleri hiç uyumuyo galiba sürekli tekme yumruk

dün yerimden zıplattı resmen ayakları kaburgamın orda tekmeliyo  :k06: :k06: :k06:

Çok hareketli olcak galiba hele gece 11 - 12 dedimi hiç durmuyo içerde :k06:

29. haftaya girdik ben sizden öndeyim yakında sizde hissedeceksiniz bunları yazayım dedim.

Acaba napıyo diye merak edip durmayacaksınız  :k06: :k06: :k06:

Angel

selam  annislerin en guzelleri nasilsiniz bakalim  :-*   biz yavrumuzla iyiyiz cok sukur benim tosunum simdi yerinde durmuyor    :nazar:   sanirim aciktim ondandir   :hungry:   gidipte birseyler yiyim    :hungry:

tılsım

iyidir fıstıkcım hoşgeldin iyi gidiyo valla nasıl gitsin demek durmuyo artık seninki baya büyümüş annesi normaldr artık durmaması  :k06: ay yerim onun ayaklarını ben

benim oğluşumda tekme atıyo artık yavaş yavaş hissediyorum sürekli olmasada hissediyorum ama tabiki her hareketini hissedemiyorum 6 aylık olunca başlarım heralde ciddi anlamda hissetmeye  :muzz:

tılsım

selam annişlerin en tatlısı tülinim nasılsın tatlımm aman iyi olsun annesi maşallah tosunumuza erkenden oynadığını anneye hissettiriyo  :k06: git de ye annesi biz burdayız aç kalmasın bebişimiz  :hungry:

Angel

simdi yiyorum  buyrun yiyelim ne pisirdigimi soylemiyim caniniz cekmesin    :D   gecen gun dr a gittim ve kalp atisini dinledi ve bana boyle dedi Tulin sana yemin ederimki  bebek erkek bebek dedi    :k06:   cunku kalp atislari cok hizliymis kiz bebeklerin kalp atislari daha yavas olurmus    :k06:   ama tam  100% kesin degil dedi sen bir ay daha bekle ultrasoundu ama ben sana soyleyim dedi    :suclu:       :muzz:   :muzz:  Allahim kiz olsun oglan olsun hic farketmez   yeterki saglikli ve hayirli bir evlat olsun  ama icimden hep erkek doguyorr sankimm      :k06:

tılsım

afiyet olsun canımm ikinizede yarasın tosunumuza  :hungry: tülin bencede erkek ben daha en başta dedim içime öyle doğdu benimde  :k06: evet erkek bebeklerin kalbi daha hızlı atarmış bencede erkek hep söylüyorum evet yaa canım sağlıklı olsunlarda faretmez kız erkek hayırlı evlat olsunlar

oğluşumuzu yerim ben yer bak oğluş diyorum yine öyle geliyo çünkü :k06: