2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

mami2009

Slm Kizlar.Tülin bende 10 gün sonra gitcem,bakalim benimki gösterirmi kendisini.Seninle aramizda 5 gün var.Meraktan catliyorum :sad1:.Kaybettigim Bebegimi tam 11 hafta 6 günlükken görmüstü doktor.Umarim buda kendini gösterir.Benimde gönlümdeki Erkek ama ne gelirse raziyiz,saglikli,sihatli olsunda ama bide pipili olursa dahada iyi olur tabi ;) Allah herkesin gönlüne göre versin :amin:

tılsım

mamicim hoşgeldin canım nasılsın üzüldüm bebğini kaybetmene allah bu bebişini sağsalim kucağına almayı nasip etsin inş.. benimde bebğim şuan 20 haftalık erkek olucak pipili senin tabirinle  :ehi: sağlıklı olsunlar hayırlı evlat olsunlar ne gelirse razıyız hep öyle ama allah gönlüne göre versin canım  :amin:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

Angel

hosgeldin canim aramiza evet seninle 5 gundur aramiz Allahim hepizede hayirli evlatlar verir insallah  demek seninde icine erkek doguyor benimde oyle  :D  ama kiz erkek hic farketmiyor yeterki saglikli ve hayirli bir evlat olsun   :-*    sen nasilsin canim miyde bulantilarin nasil  baska cocugun varmi    :opucuk:

neslihan

Allah hayırlısını versin güzeller.Benim minik kızımda küçük küçük tekmeler atıyor.Ama herzaman değil.Benim kızım tembel olacak sanırım biraz.Mesela şuan kıpır kıpır karnımın içinde geziyor.Ay Rabbim şükürler olsun sana.Olmayana da yaşatsın.Hayırlısıyla kavuşmayı nasip etsin minik yavrularımıza.

mami2009

Amin cnm amin.Allaha sükür bulantim yok hicte olmadi simdiye kadar.Bir Kizim var 6 yasinda herseyim evimin gülüüü,o yüzden diyorumya birde pipili gelsin diye ;) söyle koca koca t.... olsun :ehi:
Saka bir yana tabikide Allahdan hayirlisi neyse o olsun.Düsen Bebegim Erkekti,birazda onun yerini doldurmak icin cok istiyorum ama dedigim gibi hakkimizda hayirlisi.En önemliside Allah kucagimiza almayi nasip etsin.

tılsım

mamicim allah gönlğne göre versin canım ne istiyosan öyle olur inş.. sağlıklı olsunlarda  :nazar: :amin:

tılsım

Angel

tılsım

Angel

iyiyim cok sukur canim sen nasilsin pasamiz nasil  bugun burda hava cok sicakti   :sunny:   

tılsım

iyiyim canım bende çok şükür paşamız iyi oynuyo arasıra burdayım diye haber veriyo peki senin bebişin nasıl annesi

ay ne güzel yaa sıcaktı demek tv lerden duyuyoduk geçenlerde avustralya yanıyor diye burasıda buz gibi bi tuhaf hava var ne yamur ne kar yağıyo kuru bi soğuk herkes hasta oluyo o yüzden  :honk:

Angel

ay canim dikkat et kendine hastalanma siki siki giyin c vitaminin eksik olmasin  ,evet burda cok yanginlar oldu yesimcim  cok zorluk cektik sicaklardan 209 kisi oldu yanginlardan  milyonlarca insanda evsiz kaldi evleri yandi kul oldu Allahin isi iste biz yaniyoruz siz donuyorsunuz

tılsım

dikkat ediyorum canım lahana gibi giyiniyorum kat kat  :k06: sizde dikkat edin valla sıcaklara  :sunny:

ya ne kadar kötü bişey insanlar evsiz kaldı bide ölenlerde var allah yardım etsin allahın işi dediğin gibi biz donuyoruz siz yanıyosunuz  ::)

tılsım

neslihan

Yeşimcim herkes yokolmuş nasılsın bebişin nasıl?