2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

tılsım

dayak arsızı olcaz bu gidişler hakketen vurup kaçıyo bize  :caca: gelde espri patlat kıss şimdi gelir ve kimbilir ne der geçen günki muhabbetten başlarmışız yine tülin hatırlıyosun dimi  :toothy10: :toothy10:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

Angel

:ehi:   :ehi:   :ehi:   ayy evet yaaa tulin yesim acc agzini der simdii    :toothy10:   :toothy10:   :toothy10:  yine muhabbet moka doner kimbilir   :ehi:   :ehi: 

tılsım

kesinlikle açın ağzınızı der muhabbet moka döner  :ehi: :ehi: :ehi:

tılsım

oozge

Alıntı yapılan: Angel - 25 Şubat , 2009, 13:00:05
ozgeee ne o vurup duruyon bize birseyde yazmiyon    dovup kaciyon tekrar     :caca:   :caca:   gelde bir espiri patlat hadi birez gulelim  :occasion14:   :occasion14: 

e ne dıyım gelıom guldurmeye bakıom aglıonus hevesım kacıo esprıler gerı tepıo yazmıom sıze vuruom vuruom kaçıom bendeee napimmmmmmmmmm :k06: :k06:

bugn tülişimm bebısını gorucek bugn buyuk gunnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :muzz: :muzz: :muzz:

tubis

aaaaaaa evet tülinin kontrolü vardıı .

ne zaman gelir acaba  :icon_scratch:

oozge

bılmıyorumkı suan orda  öglen sanırım yanlıs hatırlamıosam :tongue3:
kontrolde olabılır yanı canımm gelır heralde bırazdan

Angel

tılsım

özge sen bize bakma canım sulu gözlü takımından olduk biz iyicene ama geçicek benim kaldı 4 ay ne ki yani  :tongue3:

sen esprileri patlat geri kaçmaz tepmez korkma  :k06: :k06:

tülinnn çatlatma bizi gel artıkkk  :director: :binkybaby: bakalım bebişin cinsiyeti ne çıkıcak

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

evet çatladık hadi yaz bakalım gördünmü melegi
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

tılsım

tülinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :director: :director:

hemen anlatmaya başlıyosun en başından itibaren  :muzz:

Angel

bugun kontrole gittim ama bebek henuz kucuk oldugu icin cinsiyeti belli degilmis hayirlisi bakalim bende 18 haftaligi bekliycem hayirlisiyla  saglikli olsunda  ne olursa olsun diyorum ama icimde hep erkekmis gibime geliyor.neyse yavrumu gorduk babiskomuzda geldi kameraya cekti bebegimizi  :D  bize resmen sov yapti yavrucum

elleri ayaklari kipir kipir bir saga donuyor bir sola sonra ters donuyor suzuyor karnimda cimnastik yapiyordu teyzeleri   :k06:    boyu normalden uzunmus dedi dr'umuz kizimda oyleydi   :D    iste oyle hersey cok sukur normal dedi dr elini emiyordu  el salliyor gibiydi   :D   gernesiyordu  iste  oyle kizlar Allahim herkesede tattirsin bu duyguyu insallah  tabiyi ozge yine kizicak ama  sevinc gozyaslarim sel olmustu yatakta   :D     beni merak eden tum arkadaslarima tesekkur ederim    :opucuk:

oozge

anaaaaa tulınnnnnnnnnnnnnnn smdı bska syfada dedımkı bırazdan gelır tulın ahanda geldınnn benım dememımı beklıodun kısss yoksamm

hadı cınsıyetını soyle bebısı anlatt kılosu nasıll gelısımı nasıl
hadııııııııııııııııııııııııııııııııı    :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Angel

nasilsiniz kizlar bugun ozgeee gelde espiri patlat hadi yoksa yine aglarim bak   :crybaby2:     :ehi:   :ehi:  

yesimcim nasilsin canim  yavrumuz nasil

adasim hosgeldin bebem nasilsin

tubisss fistigimiz nasil annesi  simdi sen oturup kalkamiyorsun rahat rahat   :opucuk:  Allahim sana bolca sabirlar versinde su birkac gunu rahatlikla atlatasiniz    :amin:  hayirli dogumla girip cikasin dogum haneye   :amin:   bir anlik sey iste en sonunda ingaaaaaa sesiyle dogum  odasini cinlatacakk ecenazimizzz insallah     :opucuk:

tılsım

ay yerim onu ben yaa minik bencede erkek cinsiyeti tam ne kadarlıktı şuan tülincim gerçekten çok güzel bi duygu çok sevindim seninkide uzun boylu demekki benim bebeğimde öyle maşallah :nazar: kameraya çekip iyi yapmışsınız

ağladınmı tülin yaa sende benim gibisin bende ağlamıştım ilk 2 seferde tabi merak ettik seni inş.. en kısa zamanda cinsiyetide belli olur  :amin: