2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Angel

canim benim hic uzulme gercekten saten sen cok hasassin  birde baska problemler olunca cekilemiyor hicbirsey.sen kendini bebegine ver  onunla konus sevgini hissetsin karnini oksala ninni soyle sarki soyle evde oldugunda    :binkybaby:    :opucuk:

tılsım

canım benim çok haklısın insan hamileyken çok hassas oluyo herşeye ağlamaya başladım ki bana göre değildir duygusallık ama etkileniyo insan düzelir inş.. herşey  :amin:

zaten bebeğimde olmasa ne yapardım bilmiyorum tek sevincim o diyebilirim arada vurması bile yetiyo anne ben burdayım diyo bana sanki  :k06: dediğin gibi yapıyorum konuşuyorum şarkı söylüyorum bebeğime çok keyifli oluyo onu üzdüğüm içinde üzülüyorum işte

ay iyiycene duygusal bişi oldum ben eski kendimi özledim  :k06: :k06: toparlnamam gerekli  :director:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

Angel

:D   bende cok duygusallastim  artik  olmayan seye agliyorum    :sad1:     gecen gun miydem bulanmistik lavoboya cikarrtim tum yediklerimi kizimda okuldaydi   yarim saat sonra kizimi almaya gidicektim ,aniden elim ayagim titremeye basladi   bir hal olduydum cok korkmustum  aglamaya basladim    .hep agliyordum evde kizimi almaya gittigimde bile halen yolda agliyordum  sonra kizimi gorunce  bir enerji geldi bana  :opucuk:   hamilelik iste birez sonra ne olucaz belli olmaz simdi guluyorsak  birez sonra agliya biliriz kucucuk birseyden.

yesimcim benimki tekmeliyor teyzesi    :D   cok hafif hissediyorum kanat gibi    :D

fıstık

Hepimiz aynıyız tılsımcım en alakasız şeylere ağlayan sulu gözlü tombiş hatunlarız :k06:

En büyük destekçim eşim beni mutlu etmek için elinden geleni yapıyo :love9:

Ama sanki prensesini yeni aşkını çok merakla bekliyoda ondan mı yapıyo acaba diye merakta etmiyo değilim hani :k06:

Hiçbişey için üzülme canım,bu mutluluğu tatmak için bekleyen o kadar çok insan varki, hamile olmak bile hiçbişeyi umursamamak için yeterli bir neden

Kim ne demiş ne yapmış boşver gitsin.Sen oğluşundan tekme yemenin keyfini çıkar.

tılsım

ay kıyamam yaa öyle oluyo tülincim herşeye ağlıyo insan nerdeyse hareketli şarkılara bile ağlıcam o hale geldim  :k06: ay canım yediklerini çıkardığın için demekki elin ayağın titredi evdede yalnız olunca çok zor oluyo gerçektende bende öyle yalnızken hep kötü oluyorum ama bak kızını görmen ii gelmiş annesi onlar mutluluk kaynağımız işte boşuna değil  :muzz: evet biraz iyyisen bir anda ağlamaya başlayabiliyosun  :sad1:

tülincim gerçektenmi teyzesi yesin onun minik ayaklarını demek hissediyosun 2. çocuğun olduğu için erkenden hissetmeye başladın ne güzel kelebek kanat çırıpıyo :muzz: :muzz:  ben öyle diyorum ya

ben hala yeri geliyo her hareketini algılayamıyorum mutlaka oynuyodur ama herşeyi hissedemiyorum 2-3 haftaya kadar hissedersin demişti doktorum cuma günü  benim oğlumda cuma günü zafer işareti yaptı teyzesi resmimiz bile var doktorumuzun çok hoşuna gitti ama nedense o kadar rahatsız etmesine rağmen yüzünü biraz dönüyo oğluşum hemen geri çeviriyo sonra en fazla 30 sn baktırıyo yüzüne  :ehi:

oozge

yınemı aglıosunuz sız tulınnnnnnnnnnnnnnn yeşimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm  :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

tılsım

fıstıkcım çok haklısın çok sulugözlü olduk ama ben tombişte olamadım fıstıkcım yaa  ::) kilo alamıyorum ama bebeğim besleniyo çok şükür çok sağlıklı inş.. hep böyle gider

eşimde aynı şekilde benim için neler yapıyo neler iyiki varlar ama bende düşünmüyo değilim acaba bu ilgi daha çok bebeğemi diye öyle bile olsa keyfini çıkartmamız lazım  :k06:

haklsın sende fıstıkcım bu anları yaşamayı bekleyen bi sürü bayan var halimize binlerce kere şükür bencede umursamamak gerekli ama biraz huzur verseler  :director:

evet oğluşumdan tekme yiyorum arada o beni çok mutlu ediyo bir anda o tekmeyi yiynce çok komik oluyo bi o kadarda güzel

senin prensesin nasıl annesi iyi bak minşimize

tılsım

tülinnnnnnnnnnn sopalar kalktı kafanı koru anacım  :director: :director: :ehi:

özgecim ben şuan ağlamıyorum ama bundan bi 40 dk önce kadar ağladım  :sad1: :suclu: ititraf ediyorum  :basardim:

Angel

ayy yavrum benimmm demek yuzunu gostermiyor size .size supriz yapmak istiyor annesi ondan bakmiyor iyice merak ediniz diyee   :D     evet yesimcim kelebek kanat cirpiyor gibi    :nazar:  ama senin ilk gebeligin oldugu icin  surekli hissedemiyorsun bende oyleydim  6 aydan sonra tamamen hissetmeye baslamistim 6.5 aylik filandim herhalde esimde gorebiliyordu   yavrumuzun   tekmelerini .ama dedigin gibi ikingi gebeligim oldugu icin rahim esnek  tosunumuzu hissediyorum Allahima sukurler olsun.

:k06:   esim diyorki tosunumu sikistirma arkaya yaslan sikismasin cocuk cok yemek yeme cok su icme rahat olsun cocugum    :k06:    

tamam ozgem tamam kimse aglamiyor bebem   zaten dunku sopalardan basim halen donuyor    :k02:  :k02:  :k02:

fistikcim hosgeldin canim prensesimiz nasil annisi

Angel

tılsım

teyzesi sorma göstermiyo yüzünü bize biraz dönsün hemen kafayı çeviriyo ondan sonra daha hiç dönmüyo sanırım dediğin gibi iyice merak edelim diye bakmıyor zaten merak ediyoruz bizi iyice merak a salıyo oğluşum yerim onu ben o iyi olsunda yüzünü göstermesin önemli değil ayaklarını bacaklarını ellerini görmek bile mutlu ediyo bizi

ayy yerim ben o kelebeği  :nazar: dimi ilk olduğu için her hareketini algılayamıyo insan 6 aydan sonra diyolar banada demekki doğruymuş ay tekmelerini görebilmekte çok güzel olmalı rahim esnediği için demekki 2. gebelikte çabuk hissediliyo allah şükür canım allahım hepimizin bebişlerini nazarlardan korusun  :nazar: ay eşinde alemmiş tülin onlar çok rahatlar orda dünyanın en güvenli yeri orasıymış

özge ağlamıyoz canım yaa ne ağlaması vurma başımıza sopaları baş dönmesi olur sonra  :ehi:

fıstık

Hoşbulduk canlarım iyiyim IŞIL prenseste iyi oynayıp duruyo :k06: :k06: :k06:

28. haftaya girdik bizde geçen hafta 920 gramdı herhalde 1 kilo olmuştur :muzz:

Allahtan onuda beslemişim sadece kendim kilo almamışım :toothy10:

Benimde kasılmalarım başladı bu hafta doktorum rahim hazırlık yapıyo diyo ama ben alışamadım panik oluyorum.

Ağrın olmadığı ve düzenli bi hale geçmediği müddetçe korkma dedi ama elimde değil.

oozge

hehe şöle kandırıkçılar ben gelmesenn devamdıı sulu gözluler nolcak hıhhhhhhhhhhhhhhhhhh :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

tılsım

özgecim sen bize bakma sulu gözlüler bir araya toplandık işteeee  :k06:

ay yerim ben o prensesi maşallah  :nazar:

fıstıkcım seninde baya olmuş az kalmış sayılır artık 920 gr 1 kilo olmuştur kızlar bebeklerde beslenir yaa sorun etmeyin o kadar iyi bak kendile beraber bebğide beslemişsin

kasılmalar başladı demek doğuma hazırlık hadi hayırlısı olsun canım korkma allahın izniyle vaktinde doğar sağsalim inş.. :amin:

Angel

ozgeee ne o vurup duruyon bize birseyde yazmiyon    dovup kaciyon tekrar     :caca:   :caca:   gelde bir espiri patlat hadi birez gulelim  :occasion14:   :occasion14: