2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

fıstık

gülmek sana yakışıyor hayatım

gülelim güzelleşelim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

nüküüüüü   :director:

eeee ben şimdi 2013 mart annesi olcam orayamı gideyim burdamı kalayım  :icon_scratch:

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

Lă_Tăhzen!

Şimdi sen 2013 mart annelerınde yalnız koymak hıc ıcıme sınmıcek benım yaa neyapsakki acaba  :suclu:  :ehi:

Balböceği

Ora bura yok ikisinden idare edecen  :ehi: :ehi:

Nur hadi derbiye  :toothy10:

fıstık

haydi kızlar ütüye  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ALLAHIM BU MÜBAREK GECEDE ELLERİMİ AÇTIM SANA YALVARIYORUM

ÇOOOKKK SEVDİĞİM CANIM ARKADAŞLARIMADA BU GÜZEL DUYGUYU ENKISA ZAMANDA YAŞAT

ONLARDA KAZA KURBANI OLSUNLAR BENİ YALNIZ BIRAKMASINLAR İKİNCİYE HAMİLE KALSINLAR  :amin: :amin:

burcum

nagişimmmmmmmm hem burası hem orası :caca: :caca: :caca: :opucuk:
nurum hadi senden de bekliyorum bi kamyon kazası :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
kız nagişş kocam ikna olmaz benimmm şekerim tek seçenek kelepçe :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

Kızım ramazan çıksın enişteye bol bol içir sarhoş olsun

ondan sonrası senin becerin artık  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

heee 12 senedir ben neler içirdim adam 70 lik rakıyı tek başına içse banamısın demiyor o konuda :caca: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ben hamile kalmadan önce ne kadar beyninin etini yedim bilemezsin ne kadar tehdit ettim :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ilk evliliğinden de 1 tane kızı varya ALLAH bunlara ömür versin diyo ama bende herkesin yanında söylüyorum ciddiyetimi anlasın diye ALLAH nasip kısmet ederse 1-2 sene sonra düşünüyorum kızım tek kalmasın kanından canından bir kardeşi olsun ona destek olucak diye birşey diyemiyor :cildir: :caca: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi:

Şapka kullanıyorsaniz ucunu kes  :toothy10:

burcum

yok şekerim eşim korunuyor o kadar yani :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: adam da bir iradesini kaybetme falan ama nerdeeeeeeeeeeeeee :ehi: :ehi: :ehi:

kelebegimm

Alıntı yapılan: burcum - 15 Ağustos , 2012, 16:40:17
yok şekerim eşim korunuyor o kadar yani :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: adam da bir iradesini kaybetme falan ama nerdeeeeeeeeeeeeee :ehi: :ehi: :ehi:
nüket dokdora gittim hamile kalmam zormus artik de allah korusun pembe yalan
artik rahat edebilirsin de :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

]

burcum

kızım benim ki ne anasının gözü bilmiyorsunuz 12 senede kaza yapmaz mı bir insan :cildir: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği