2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

fıstık

ayrıca ayrıca kocaman kocaman öpüyorummmm  :love9: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

burcum

ayyyyy nagişim o şevk gelmişken bize de gelsene :ehi: :ehi: :ehi: ya da şevkiyi senden sonra bana yolla lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnn :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
hamarat hatunsun vesselam :nazar: :opucuk:
bende yarın kaynanamın görüceği yerleri yapıcam :ehi: :ehi: :ehi: alt katı yani :ehi: :ehi:
cumartesi doğumgünü varrrrrrrr :muzz: :hello2:

fıstık

ooooooooooo doğum gününüz kutlu olsun şimdiden

Allah uzun sağlıklı ömürler nasip etsin derinime  :opucuk: :love9: :opucuk: :nazar: :nazar:

Mutfağıda hallettim yarın görümcemler geliyo Alanyadan 1 gece kalıp ankaraya dönecekler

Resimleri hemen isiyorum nüküm yorgundum başım ağrıyodu vs mazeret istemem  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Ayrıca ŞEVKİYİ gönderdim ama geldimi başka yerleremi saptı bilemem  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

sağol canım :opucuk:
vallahi bekledim bekledim şevki gelmedi a.q ben onun :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
resimleri yarın kesin yüklerim telefondan çektiklerimi hemen paylaşırım face den canlı canlı :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ohhh attırıvercericez gari göbecikleri :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: istek şarkı var mı? :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

ben yorgunluktan ölüyorum nükümmmmm  :ehi: :ehi: :ehi:

misafirler gitti ev savaş alanı gibi ama ne elimi kaldırabiliyorum ne gözümü açabiliyorum

evde 3 çocuk olunca böyle oluyomuş demekki

bu arada 2. çocuğu sonsuza dek unutuyorum yok ben edemicem bu çocuk olayını  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

hani kız resimler bakıyorum bakıyorum yok bişi  :caca: :caca: :caca:

ŞEVKİ ŞEVKİYENİN yanına gitmiş olabilir canım özlem gideriyolardır belki  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

ah nagişimmmm ah neler oldu neler :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
doğumgünü sabah 4.30 da ustabaşımızı evine bıraktım geldim tek başıma :-ooo tam kapının önüne yanaştım
lastiği merdivene çarptım lastik patladı cant birazcık parçalanmış :-ooo :sad1: :ehi: :ehi: :ehi:
koca dün bütün gün ağzıma mıçtı :cildir: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
resimleri dün gece yükledim sabah kalktım baktım eksikler var uğraşamadım hangileri eksik diye sildim tekrar yükledim :icon_thumright:
doğumgününde fotoğraf makinamızın şarjı bitti arkadaş çekti ondan da alıcam daha

fıstık

abovvvvv  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

neyse bizim herişimiz öyle nüküm biliyosun illa canımıza okunacak  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

aman boşver lastik bu alınır yenisi sana bişi olmasın

varyaaaa acayip güzelsin derinin ablası gibisin hani derin sonradan olmuş kardeş gibi  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

burcum

canım sağol o senin güzel gören gözlerin :opucuk:

burcum

nagişim sanki sayfamızı biraz boşlamışız :caca: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :opucuk:

fıstık

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

bayramdan sonra yine geliriz buraya boşlar mıyız hiç  :opucuk:

şişşşşşşşşşştttttttttttt    :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

heç demi hatta içimden bir ses daha renkli olacağını söylüyor sayfamızın :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :hieyt: :hello2: :muzz: :occasion5: :occasion14: :basardim:

fıstık

burcum

fıstık

dört gözle bekliyorum o zaman sürprizi

sanki çaktım köfteyi ama yinedeeee bekleyelim görelim  ;)

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
susma hakkımı gülme hakkımı kullanıyorum :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: