2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

burcum

fıstık

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

hanımlar  sayfada 2. ye hamile benden başka kimse yok heralde yalnız bırakmayın ama

burcum

işyerindeyim çalışıyorum yeni geldim daha anca derine birşeyler alıp anneme bıraktım
hayırlı olsun şekerim bizim kızlar cadı bizde o toto mevcut değil şuan :ehi: :ehi: :ehi:
2 sene sonra belki ben yapabilirim ama nagişimi bilemem :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

o kadar yazdım boşa gitti yaa  :cildir: :cildir:

nuray hayırlı uğurlu olsun  :nazar:

hangi bakımdan yalnız bırakmayalım bacııı biz burdayız zaten herzaman  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

nükümmmm enişte seni işemi aldı sağlam maaş veriyodur inşallah

ilk maaşından bi dondurmalı baklava ısmarlada yiyelimm  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

ah be güzelim ne maaşı :cildir: boğaz tokluğuna çalıştırıyor :ehi: :ehi: :ehi: akşam 8.30 du çıktık işyerinden :cildir:
sonra bir modeli bir müşteriye bırakmaya gittik derini aldık eve geldim saat 9 du yemek yedik 10 da :cildir:
yarın yarım gün gitmem herhalde zaten kalkıcaz 10.30 da derini anneme götür gel olur saat 12 personel çıkıyor 12 de eşim çalışıyor tek başına saat 4 -5 kadar işlerini hallediyor müşteri geliyor falan pazartesi iş başı
bana da iyi geldi ama derin mızıklanıyor gitmeyeceğim ananeme diye 3-5 gündür gene bir huysuzluğu üzerinde zaten anlamadım gitti sürekli mızık mızık halinde haftasonu eğlendireyim ben onu da bu ay 250.000 tl ödeme var :sad1: çalışmamız lazım :sad1: ALLAH kolaylıkla atlatabilmemizi nasip etsin :amin:

fıstık

çalış cnm çalış  :icon_thumright:

bende bazen pc de yapılacak şeyleri yapıyorum evde

ödemeniz büyükmüş bayağı allah kolaylık versin  :amin: :amin: :amin:

çocuklar sıcaklardan bunaldı cnm ondan mızıklıyolar

bize bile sinir geliyo onlar napsın  :sad1:

burcum

sağol nagişim ALLAH herkese ödeme kolaylığı versin
bu devir de yaşamak zor zanaat :sad1:
hep gelecek kaygısı yaşıyorum :sad1:
ALLAH hakkımızda hayırlısı neyse onu versin :amin:
hava sıcak ama ben memnunum şikayet etmiyorum hamd olsun :amin:
temizlik yapıyorum şuan totomdan ter aktı :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: spor oluyor 4 gibi kuaföre gidicem yolunmaya :ehi: :ehi: :ehi: sonra eve gelip havuza dalıcam :muzz: :muzz: :muzz:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

teşekkür ederim nagiş sağol

hamilelik yolunda yalnız bırakmayın dedim  :k06:

fıstık

ben almayayım şimdilik nuray sağol  :k06:

kaç haftalıksın doğum ne zaman sağlığın sıhhatin nasıl  ;)

amin nüküm zor valla hayat allah herkese bol kazançlar versin inşallah  :amin: :amin: :amin:

kızım sıcak sevilirmi yaaa sen yüksektesin tabi esiyodur püfür püfür

biz gölün dibindeyiz resmen sıcak yağıyo  :sad1:

haftasonu odaların yerini değiştirdik halıları yıkamaya gönderdim

manyak yorulmuşum elim kolum kalkmıyo koltuklar silinecek ama silmeye gücüm yok  :k06:

salon çamaşır dolu bi el atında katlayıp yerleştirelim  :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

kız nerde yüksekteyim ben :ehi: :ehi: tam deniz kıyısındayım
40 ın üzerinde sıcaklık :ehi: :ehi:
tabiri caizse gavur şeyi gibi yanıyor izmir :ehi: :ehi: :ehi:
şükür :amin: soğuklardan az çekmedik aman kalsın istememmmmm istemem gir suyun altına serinle kışın don babam don evden dışarıya çıkama :cildir:
sen de ne yoruyon kendini o kadar :caca: yavaş yavaş yap acelesimi var :opucuk:

fıstık

kızım denizin kıyısındasın ne diye havuza giriyon o zaman  :ehi: :ehi: :ehi:

bizde gölün kıyısındayızda çekiyo bizim göl korkumuzdan giremiyoruz

ilerde havuz var orayada eşim yasak koydu gidemiyom  :ehi: :ehi: :ehi:

biz balkonda ve banyoda serinliyoz leğende  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

yorulmadan işmi bitiyo canım ya  :cildir: :cildir: :cildir:

burcum

kız bizim buradaki denize girilmez ki pis körfez :ehi: :igrenc: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: çeşmeye gidicen o da 45 dk mesafede herzaman müsait olmuyon koca yorgun oluyo
daha yazardım ama derin mızıklanıyor kaçıyom :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :opucuk:

burcum

nagişimmmmmmmmmmmmmmm nerelerdesin :caca:
koltuklarımı siliyon yoksa :caca:

fıstık

çok fena temizliğe girişmiş durumdayım nüküm  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

duvarları yıkadım sildim halılarım geldi koltuklarımı sildim perdemi yıkadım  :nazar: :nazar: :nazar:

yarında mutfağımı yapıcam inşallah acayip bi enerji doluluğu var hazır şevkimde gelmişken

evi kırklamam lazım  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

bikaç gün yokum yani facede de göremezsen bilki temizlikçi geldi hanııııııııııımmmmmmmmm  :k06: :k06: :k06: