2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

fıstık

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

yaz gelsin yaz gelsin dedik bence hiç yakınmayalım dayanalım  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

insan bayılacak sıcaktan ya iş yapmak bile istemiyo canım

eşimde yemek pişirme diyo her akşam kahvaltı yapıyoruz

bolbol karpuz peynir salata yiyoruz  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

ben tam aksine hergün alt katı süpürüp siliyorum 2 posta çamaşır makinasını çalıştırıp seriyorum halimden çok memnunum :ehi: :ehi: :ehi: sonra da atlıyorum havuza :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: yemek de yapıyorum :hungry: iştahım açık :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

burcum

değdi bile :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bugün süpürgeyi çıkardım vileda kovasını hazırladım marc ı döktüm ama öyle kaldı :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

burcum

hastayım nagişim ondan bir de dün arkadaşla buluştuk dışarıda ondan :ehi:
yarın gece michelle gidiyoruz kopmaya :ehi: :ehi: :ehi: biran önce iyileşmem lazım :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

nagişim dön artık :caca: anladık kocan geldi hasret gidermişsinizdir dün :suclu: :ehi: :ehi: :ehi:
bugün mazeret kabul etmem :caca: :caca: :love9: :opucuk:

fıstık

nereye döneyim kız face hep açık ya  :k06:

bikaç haftadır keyfimyok cnm

çok sinirliyim kabıma sığamıyorum  :cildir: :cildir: :cildir: :caca: :caca: :cussing: :cussing: :cussing: :violent1: :violent1:

ama az kaldı hallocak inşallah  :amin: :amin: :amin:

burcum

hakkınızda hayırlısı olsun canım
bakma öyle dediğime bende doğru düzgün girmiyorum :icon_thumright: havalar güzel paso bahçedeyiz komşularla

fıstık

amin canım amin  :amin: :amin: :amin: :opucuk:

öyle valla sıcaklar fena bastırdı evde de hiç iş yapılmıyo

valla çamaşır ütü bu sıcaktada hiççekilmiyo çekilmediği gibide bitmiyo

burcum

msnimde olsan ütüleneceklerimi gösterirdim sana :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: küçük çaplı bir dağ :ehi: :ehi: :ehi:
kocam bu sabah üzerime giyecek birşey bulamadım bak bunu giydim dedi :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: aldım ben sinyali dedim :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ama maalesef yapmadım bugün yatmadan önce 1 tane ütülerim yarına giyer :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: yine iyi kocalarımız ne ütülesek giyiyolar  :nazar: :nazar: :nazar:

başkaları gibi illaki mavi kareli gömleğim diye tutturmuyolar  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

günaydınnnnnnn nagişimmmmmmmmmmmmmmmm :opucuk:
dün gece 12 olmuşş anaaaa aklıma bir geldi ben gene ütü yapmadım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: nasılda serindi hava kalktım 11 tane tshirt ütüledim :ehi: :ehi: :ehi: iyi oldu

fıstık

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: iyi yapmışsın canım ellerine sağlık

desene 11 gün rahatsın  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ben yarın kalan 3-5 gömleği ütüleyeceğim sanırım 3 hafta falan ütü yapmam  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

elektrikler kesiliyo burda ya sinir oluyorum yarın temizlik yapıcam

inşallah sabahtan kesmezler  :amin: :amin:

burcum

ohhhhh 3 hafta rahatsın :muzz: :nazar:
inşallah elektriği kesmezlerde işlerini halledersin
bizde derinle dondurma yapıyoruz can sıkıntısından