2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

burcum

hayırdır nagişim :icon_scratch: face de de bir yazın vardı? :dontknow: :sad1:

fıstık

burcum

tamam canım sen nasıl istersen ben her zaman dinlemeye hazırım :opucuk:

Lă_Tăhzen!

yaa gelınn cafeye  stres atalım azz peşinizde dolandırmayın benııı taa buralar geldımm  :ehi:

burcum

hehehehe dur netbookun şarzı bitmek üzere şarz aletini alıp geleyim :icon_thumright:

Lă_Tăhzen!

burcum

o ne kız :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
buarada şarz aletini almaya gittim baklavayı indirdim mideye :hungry: :-ooo gece gece :honk: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: pişmanlık içerisindeyim :y25: :sad1: :ehi: :ehi: :ehi:

Lă_Tăhzen!

yarasınnnnn et olsun döt olsunnn  :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

deli kızlar  :k06:

günaydın nüküm ben kalktım ama ışıl hanım dötünü döndü yattı uykusu varmış

birazdan kalkar sanırım

burcum

kız nur beddua mı ediyon bacım :cildir: :caca: :ehi: :ehi: :ehi: döt möt olmasın wc de çıksın gitsin :ehi: :ehi: :ehi:
nagişimmmm günaydınnnnnnnnn biz kahvaltı yapıyoruz babamlar gelicek almaya gidicem 1 saat sonra

fıstık

afiyet olsunnnn  :hungry:

gözün aydın canım  :opucuk:

desene derini biraz olsun satacak birilerini buldun  :ehi: :ehi: :ehi:

allah muhabbetinizi artırsın tatlım  :nazar:

burcum

sağol nagişimmmmmm :opucuk: ilgi oyun eğlence keyfi yerinde birde beni kızmayı bıraksa :honk: :cildir:
3-5 gündür geceleri çok ağlıyor :sad1: çok mu bağırıyorum acaba :y25: eşim korkutuyorlar dedi 3-5 gün hiç bağırmayacağım bakalım düzelecek mi bugün evdeki herkese de okutacağım
öpüyoruz seni :opucuk:

fıstık

okut canım faydası olur sende uyurken başında oku ışıl huysuzlanınca okuyorum  :icon_thumright:

ohhh süper ALLAH mutluluğunuzu bozmasın canım  :nazar:

iyi eğlenceler güzel keyifler dilerim

bende sizi çoookkk öpüyorum  :opucuk:

fıstık

nüküm misafirlerin geldi bizi unuttun  :k06:

burcum

canım haklısın
hava sıcak ya bütün gün havuzdayız dün 2 saat ütü yaptım babamın eşiyle yerleştirdik sonra havuza bir girdim 4 saat bir fiil çıkmadım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: büzüştü parmak uçlarım :ehi: :ehi: :ehi: ve bilumum yerlerim :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: kap kara oldum :ehi: :ehi:
ev iş yemek derken vakit geçiyor gece bakabilirsem bakıyorum ya da şimdi olduğu gibi wc ye kaçtığımda :ehi: :ehi: :ehi: komacannnnnn öpüyoruz sizi :opucuk:
bugün face e resim yüklüyeyim :icon_thumright: