2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

fıstık

Kirazzzz  :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:

Çok severim dalından yemesiniiii ayyy ağzım sulandı  :k06:

Gidiyim dolaptan alıp yiyeyim dalı gibi olmaz ama olsun  :ehi:

Sabahtan burasıda kapalıydı

eşimde bugün karda yağsa yağmurda yağsa bu piknik yapılacak dedi  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Çok güzeldi  :sunny: :sunny: :sunny:

oyyy kuzuma yaaa bu aralar çok sık hastalandı geçmiş olsun :opucuk:

ışılda hapşuruyo üşüdüm falan dedi inşallah hastalanmaz  :amin:

burcum

ye nagişim ye benim canımda çikolata istiyor almaya gidiyorum şimdi mutfağa :hungry: :ehi:
kısa metraj ütü yaptım geldim :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
derin sitedeki çocuklarla oynuyor onlar hasta derne geçiyor :honk: gitme yanlarına diyorum anlamıyor çocuk herkes de var gerçi salgın varmış gene :honk:

fıstık

tünaydınnnnnnnnn  :k06:

11 de kalktık bende balkonu yıkıcam ışılda hava alsın orda

park park diye tutturuyo götürsem evin işi kalıyo

götürmesem tepeme biniyo bahçe var ama apartman olunca tek başına çıkaramıyorum takip edemem

burcum

günaydınnnn canım bizde 8.50 de kalktık derin sabaha kadar körük körük öksürdü aynı zatürre olduğunda ki gibi :y25: aklım bardak oldu sabaha kadar uyuyamadım :sad1: sabah dr a götürdüm şükür birşeyi yok peditus a devam et dedi ateş de yok çok şükür salgın varmış dediğim gibi herkes aynı dedi dr asist verdi annemi aldık dönüşte bugün evi derleyip toplucam balkonları yıkayayım banyoları yıkayayım çamaşır yıkayayım annem bazanın altını toplayacak süpürüp silerim çarşamba günü babamlar gelecek ütülerim var :honk: :cildir: anammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm azimliyim yapıcam spor niyetine :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: şuan izmir kaynıyor çok sıcak eğer sizin orası da öyleyse akşama doğru götür 4-5 de

fıstık

benim bugün evin bütün işi kaldı

komşular bahçeye kahvaltı hazırlamışlar çağırdılar

bende kurabiye götürdüm  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

bu gidişle verdiğim bütün kiloları alacağım  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

bi balkon yıkadım eşimin iş yerinde giydiği kışlıkları kaldırdım başkada  hiçbi şey yapmadım  :k06: :k06: :k06:

fıstık

:caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

bu sopalar sana nükümmmm

noldu derinime yine hava veriyosunuz

dikkat etmyosun bak kuzumaaaa

çok sık hastalanmaya başladıııııı  :y25:

burcum

viral bir durum nagişim salgın varmış :sad1: ben ne yapayım :y25: sitede genci yaşlısı çocul çocuk hsta herkes bende dahil benim bugün başladı evdeyiz şimdi
rahat durmuyor ki gitme hasta çocuklar diyorum gidiyor tamam anne tamam çok yaklaşmayacağım diyo
çorap terlik ayakkabı giydiriyorum çıkartıyor sürekli bahçede de evdede ıslak yerlere basıyor çamurların içinde debeleniyor vallahi komşular acıyor halime ya :y25:

fıstık

geçmiş olsun  canım hemen atlatırsınız inşallah  :amin:

ışılda öyle yaaa ne çorap ne terlik hiçbişi giymiyo ayağına

ama kısa  kollu giydirmedim daha uzun kollu giydiriyorum biraz daha ısınsın

Göl kenarındayız ya esiyo burası

aman ev kirlensin yeterki hasta olmasınlar

haklısın canım bahçeliolunca ev mümkün değil durmaz

bizde bugün bahçedeydik üstübaşı toprak oldu kapının önünde soydum

burcum

sağol nagişim :opucuk:
bu kız yedi bitirdi beni :honk: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ömrümü yiyen :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
bende hapşırmaya başladım burunlarım tıkandı :-ooo :ehi: :ehi: :ehi: mıçtımmm :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

yakında küçücük kalıcan yene yene  :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

günaydın nüküm  :opucuk:

saat 08:00 itibariyle ayaktayız  :k06:

burcum

o kadan kaldım zaten nagişim :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
günaydınnnnnn biz 10.30 da kalktık dün hasta diye öğlen uyudu ya gece 12 de uyudu :sad1: aman iyi olsun da 12 de uyusun :amin:
gece bir kere bile öksürmedi :nazar: hava iyi geldi :nazar: iyiki  götürmüşüm :nazar:

burcum

buarada size de maşallah düzelicek demiştim :nazar: :nazar: :nazar:

fıstık

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: derinime oh aman iyi öksürmesin

inşallah böyle gider nüküm  :amin:

burcum

medicale götürdüm dün gece dr gene tıkanırsa getiriceksiniz bize dedi bu gece tıkanır mı dedim yok tıkanmaması gerekiyor ama tıkanırsa getirin dedi rahat etti yavrum :nazar: sağol nagişim ben de hastayım faranjit oldum :honk: temizliğe devam edicem sular yok :cildir: :caca: