2009 Haziran-Temmuz- Ağustos Anneleri

Başlatan tılsım, 10 Şubat , 2009, 17:10:13

« önceki - sonraki »

Angel

hosbulduk yesimcim bebis iyi canim cok sukur senin  bebis nasil    :opucuk:  

:ehi:   :ehi:  :ehi:  ayy ozge dogru diyorsun  bir mok muhhabetidir gidiyor 3 gundur   :ehi:   :ehi:  simdi handan olsaydi ozge  tulin acin agzinizi derdii   :toothy10:   :toothy10:   :toothy10:  

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

ay her topicte başka bi muhabbet öldüm bugün ben ama forumumuz çok hareketli bugün çok güzel.

bu arada meraba angel
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

Angel

oozge

E YESIMCIM BUKADAR MOK MUHABBETIYLE BI MOK CIKACAK YANI CIKMAMASI TUHAF ZATEN DEMİ

TÜLİŞŞŞ HANDAN ZOR SOYLERR FISTIK VAR VALLA ELİ SOPALI AGZINI ACTIRMIYO INSANAAAA
BEN SOPA YEMEK ISTEMIOM ACAMAM SEN ACABULUSUNNNN :suclu:

Angel

:igrenc:   aciyimmi dur dur once burnuma viks suriyimmm   :toothy10:   :toothy10:   :toothy10:    :igrenc:

Alıntı yapılan: Angel - 19 Şubat , 2009, 13:10:47
selam sekercim nasilsin   :opucuk:

iyiyim canım sen nasılsın
azıcık mokluyuz bugün adama geçinip giyoz işte :ehi:

Angel

:ehi:  :ehi:  :ehi: yaw hepsi handanin isi mok  lafini kendisi cikartti simdide biz surduruyoruz    :ehi:  :ehi:

tılsım

tülincim benim bebişimde iyi çok şükür

Kızlar gelin sayfama mıçabilirsiniz ben izin veriyorum  :toothy10: :toothy10:

özge çıkıcakki tam çıkıcak bu mok muhabbetini sonu bakalım nasıl olucak  :toothy10:

ay tülin alemsin burnuna viksmi sürüceksin ay çok güzel yaa :toothy10: :toothy10:

açın ağzınızı kızlar ıhhhhhhhh   :toothy10:

fatoş hakketen azcık mokluyuz bugün geçinip gidiyoz gayet güzel  :k06:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

ya çok güldük bu gün hayırlısı bakalım

oozge

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

kendıme geldım be eskıden hep boyleydı ıste bu forumm :ehi: :ehi: :ehi: heryerde bska bı konu oluyodu
smdı nslsın ıyımısın nasılsın ıyımısın nasılsın ıyımısın nasılsın ıyımıısn den baska öteye gecemıyozzzz

hem arada böle mıçmak gerekıyo sayfaya bakın kendımıze geldık
ooh ne ala hereks kendı syfasına ızınmı verıooo ee ben napimm ozmn karıyer syfasıda benımmmm bnım yırtınmam lazımm hergun syfamın ıcıne mıçmayınnnnnnn dıyeeeeee :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Angel

:ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:  butun sayfalarin icine micildi desene  ozgecim simdi handan gelirde agzimiza micarrr    :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:

handan

handan

len emine uyarı vermesin hepimize össgeee  :director: fikrini aliiim

Angel

ay evet yaa birde o var   :caca:   :caca:   kizlar toplanin bakiyim ne bu gurultu samataa aa aaaaa   :toothy10:   :toothy10:   :toothy10: