polikistik over hastalığı olupta hamile kalan varmı kızlar?

Başlatan SONSUZSEVDAM, 26 Ocak , 2009, 12:59:26

« önceki - sonraki »

SONSUZSEVDAM

bende polikistik over hastalığı var..tedavi görüyorum..benim gibi olupta hamile kalan varmı arkadaşlar...

SONSUZSEVDAM

lütfen yazın acil... nasıl kaldınız? yokmu kimse ya nolur...

çikolatalı

slm

bendede minumum seviyede polikistik over söz konusu ama doktorum çok büyük kist yok ise hamileliğe engel olmadığını söylüyor , ama benim başımda yumurtamın olgunlaşmaması gibi bir problem daha var sen nasıl bir tedavi görüyorsun anlatırmısın

hasretALİ

slm arkadaşlar ben adt düzensizliğinden gitmiştim dr bide hamile kalmak istiyordum dr polikistikten şüphelenmşti yumurtalıklarımda
daha sonra tekrar çağırmıştı gittim alttan ultrasonla baktı sol yumurtalığımda varmış 3tane ama küçükmüş gebeliğe engel olmadığını söyledi içim rahatlamıştı eğer büyük değilse engel değilmiş yani...işallah bu ay herkes hamile kalır :amin:

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

destina

anne olmak istiyorum

eylülüm

hasretALİ

inşallah arkadaşlar ya artık kendimi temizliğe falan veriyorum yoksa ben berbat takıyorum kafama  inşallah herkes anne olur ya allahım kimselere bizim gibi beklemeyi nasip etmesin ya ama yine de allaha şükür demi arkadaşlar en azından sağlıklıyz umutluyuz bekliyoruz
bu arada eşimin arkadaşı var eşi yumurtalıklarında kist varmış hormon ilaçları falan kullanıyormuş kızken doğum kont.de kullanmış evlendikten sonra tekrar dr gidiyo doktor bırakabilirsin hamile kalabilirsin demiş arkadaş bırakır bırakmaz hamile kaldı kist hala varmış ama inşallah bizlerdekalıcaz inşallah ilaç kullanmak zorunda kalmayız arkadaşlar

çikolatalı

slm kızlar biliyosunuz minumum seviyede over kistlerim vardı doktora gittim şimdilik güzel 13. günüm olan bugün yumurtam 6mm daha büyüyerek 17 mm olmuş hamileliğin oluşabilmesi için 14. günü başlayacağım bir ilaç daha verdi ve yarından sonra gün aşırı çalışacağım 1 hafta boyunca sonra beklemedeyim bakalım bu ay tutturabilecekmiyim eğer bu ay tutmazsa 1 ay ilaç kullanmadan bekleyecekmişim sonra tekrar bakıcaz

çikolatalı

slm kızlar ;
sizin için ve kendim için faydalı olduğuna inandığım bir bilgiyi yazdım konuma isterseniz bi bakın , ben çok inandım inş. hepimize faydalı olur

bir melek diliyorum

benimde pko vardı.şimdi 4 aylık hamileyim.hamile olduğumu öğrendiğimde ultrasonda kist olduğuda ortaya çıkmıştı.yani kist varken hamile kalmıştım.

CİĞERİM

DOĞUMDA GİDERMİŞ KİSTLER İNŞALLAH SENİNKİDE GEÇER.HAMİLELİK NASIL GİDİYOR.

sibel28

arkadaşlar saraçoglu canlı yayında sogan kürünü polistik over rahatsızlıgı olan bayanlar için önermişti..birçok polistik over hastasının sogan kürüyle hamiş oldugunu söyledi..

2009

merhaba arkadaşlar
ben de pko luyum ve bebek sahibi olmak istiyorum. doktorum glucophage verdi, kilo sorunum olmadıgı için sanırım bu ilacın yeterli oldugunu söyledi. şubatta kullanmaya başladım ama nisana kadar yasminle beraber kullanıcakmısım bu neden anlamadım ama... nisan ayıyla beraber bakalım nolcak :y25: sizin aranızda var mı glucophage kullanıp da hamile kalan?

destina

merhaba arkadaşlar ya ben bu ay soğan kürü kullandım adetten sonrada incir kürüne başlıcam inşallah.
anne olmak istiyorum