28 Mart , 2024, 23:31:30

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Karbonatla Hamilelik Testi

Başlatan pinar79, 01 Ocak , 2009, 13:00:55

« önceki - sonraki »

BEYAZGÜL

benim adetim 11gün geçti gebelik testindede çıkmadı.karbanat testindede çıkmadı.karbonat testi mantıklı aslında bence hamile olanlar denesin onların fikrini alalım. :alkış:

sibel28

karbonat testinde çıkması için en az adetin bir hafta geçmesi gerekiyor.hamile olmayan insandada sabah idrarıyla yapılan karbonat testleri genelde köpürür hormonların etkisiyle.bu çok dogru çıkmıyor.ben bu konuyu 2-3 ay önce duymuştum ozaman nazpınarla paylaşmıştım ve o zamanlar nazın gebeliginin ilk haftalarıydı.nazda çok olumlu çıkmamıştı hatırladıgım kadarıyla.

pinar79

Arkadaşlar bunu mutlaka sizinle paylaşmalıyım...
    Biraz önce hamile kalmak isteyen bi arkadaşım karbonatla hamilelik testi konusunu okumuş ve beni aradı.''Arkadaşım sen öyle karbonatla hamilelik testi falan demişsin bende kendimde uyguladım köpürmedi yani hamile falan değilim.Sonra bide musluk suyuyla uyguladım köpürdü.Anlayacağın ben hamile kalamadım ancak bizim musluk suyu hamile..'' dedi. valla gülmekten yaşlandım

BEYAZGÜL

demekki kireçli su olmuycak.içme suyuyla yapılacak. :occasion5:

pinar79

bende denedim hafif köpürdü bilmem ki?

çikolatalı

hamileliği kesin olan arkadaşlarımız deneyip bilgi verse mesela azra yeni öğrenmişti hamiş olduğunu o isterse bize sonuç hakkında bilgi verebilir

hadi bakalım azra iş sana düşüyor tabi bu kutsal görevi kabul edrse :toothy10: :toothy10: :k06: :ehi:

efsane

Alıntı yapılan: pinar79 - 03 Ocak , 2009, 17:58:17
                    Arkadaşlar bunu mutlaka sizinle paylaşmalıyım...
    Biraz önce hamile kalmak isteyen bi arkadaşım karbonatla hamilelik testi konusunu okumuş ve beni aradı.''Arkadaşım sen öyle karbonatla hamilelik testi falan demişsin bende kendimde uyguladım köpürmedi yani hamile falan değilim.Sonra bide musluk suyuyla uyguladım köpürdü.Anlayacağın ben hamile kalamadım ancak bizim musluk suyu hamile..'' dedi. valla gülmekten yaşlandım
canim okadar sikkindiki siz beni guldurdunuz :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: allahda sizi guldursun :amin: :amin: :amin:

sekaya

ay bende çok güldüm ve eşimle paylaştım hemen zaten sabahtan ona söylemiştim karbonatla gebelik testi yapılıyomuş diye oda iyi demişti. :toothy10:

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

ay ben bide hormonlu sebzelere çok gülmüştüm bu musluk suyuda iyimiş  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

efsane

GEBELIK TESTLERINE SON ARTIK ECZANELER NE SATCAK BAKALIM :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:KARBONAT DAHA UCUZ :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: AMA DIKKAT EDIN BAKIN KIRECLI OLMASI LAZIM  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:AY HALA AKLIMA GELDIKCE GULUOM YAFFFFFFFFFFFFF

myhope

Kızlaaar hamilelerimizden deneyen olmadı mı karbonatı?Ay çatlıycam meraktan biri denesinde bilgilendirsin bizi.Lütfennnn!

Alıntı yapılan: myhope - 04 Ocak , 2009, 04:38:18
Kızlaaar hamilelerimizden deneyen olmadı mı karbonatı?Ay çatlıycam meraktan biri denesinde bilgilendirsin bizi.Lütfennnn!

denemiyolar canım ama ben hamile olunca deneyip yazcam sözzzz  :ehi:  :ehi:

azra35

kızlar evde malesef karbonat yok. birde konuyu yeni gördüm karbonat hamur kabartma tozu degil demi

azra35

Alıntı yapılan: shekerkiz - 04 Ocak , 2009, 16:31:04
Alıntı yapılan: azra35 - 04 Ocak , 2009, 16:28:10
kızlar evde malesef karbonat yok. birde konuyu yeni gördüm karbonat hamur kabartma tozu degil demi

değil azracım karbonat farklı bişi birde azracım ben sana kırgınım biraz
neden bilmeden kalbinimi kırdım valla üzüldüm

ayy yanlışlıkla üstteki azıyı sildim yok canım önemli bişi değil hamile olduğunu bizim konuya yazmadın diye üzüldüm sadece