28 Mart , 2024, 16:05:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Karbonatla Hamilelik Testi

Başlatan pinar79, 01 Ocak , 2009, 13:00:55

« önceki - sonraki »

myhope

Hayırlısı valla belli mi olur canım benim!...

e.dag

bende uygulamıştım 1 sene öncesinden misafirlikte birde yap dediler yaptım.köpürmedi ama 1 ay sonra yapmıştım köpürdü fakat bebek yok ya da düşürdüm aşırı sancılı olurdum o zamanlar o sancıylamı düşürdüm acaba şimdi yine bekliyorum

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Alıntı yapılan: e.dag - 27 Ocak , 2009, 18:37:16
bende uygulamıştım 1 sene öncesinden misafirlikte birde yap dediler yaptım.köpürmedi ama 1 ay sonra yapmıştım köpürdü fakat bebek yok ya da düşürdüm aşırı sancılı olurdum o zamanlar o sancıylamı düşürdüm acaba şimdi yine bekliyorum

e.dag merhaba canım hoş geldin aramıza çok erken haftalarda düşük olduğunda sancılı regl gibi oluyor zaten anlayamazsın. Ayrıca bebek istiyorsan seni yeni yılda hamiş olmak isteyenler sayfamızada beklerim canım. linki aşağıya ekliycem ordan ulaşabilirsin.

http://www.bebegimonline.com/forum/index.php/topic,5267.810.html
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

e.dag

hoş buldum canım.herkez sağolsun insanca davanıyorlar.

efsane

E.DAG HOSGELDIN CANIM ARAMIZA RABBIM TEZ ZAMNDA SAGLIKLI VE HAYIRLI EVLAT NASIP ETSIN INSEALLAH AMIN

DENİZLİ

pinar79

kızlar karbonattan sonra bide limon testi duydum. idrarınızın üzerine yarım limon sıkıyosunuz limon dibe çökerse hamişsiniz.üstte kalırsa değilsiniz.  :k06:  ama şunuda söyleyim ben denedim ikiside boş.ah bu kadınlar... sabırsız kadınlar... neler neler çıkarıyolar  :ehi: :ehi:  ama yinede deneyin derim bir umuttur yaşatır insanı...............

pinar79

kızlar bu arada benim karbonat testinide havada bırakmayalım ben  bu ay defalarca yaptım hepsindede köpürdü ama ben o zaman hamile olduğumu bilmediğim için boş işler demiştim ancak hiçte öyle değilmiş.gerçekten köpürdü daha önce hiç olmamıştı.tamam belki tesadüftür ama bir umuttur yaşatan insanı

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Alıntı yapılan: pinar79 - 02 Şubat , 2009, 16:13:03
kızlar bu arada benim karbonat testinide havada bırakmayalım ben  bu ay defalarca yaptım hepsindede köpürdü ama ben o zaman hamile olduğumu bilmediğim için boş işler demiştim ancak hiçte öyle değilmiş.gerçekten köpürdü daha önce hiç olmamıştı.tamam belki tesadüftür ama bir umuttur yaşatan insanı

:ehi: :ehi: :ehi: söz kız bi morarayım bende test etcem testini  :toothy10: :toothy10:
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

DENİZLİ

arkadaşlar bu karbonat testi  ne zaman yapılırsa kesin sonuç verme ihtimalı var acep

abzeh38

bilmiyorum ki ben daha önce yapmıştım bişey yoktu bu sabah yaptım kola gibi köpürdü
bana garip geliyo belki yediğimiz asitli yiyecekler etki ediyodur.diye düşünüyorum .
sen yaptın mı denizliciğim.

DENİZLİ

hayır yapmadım ilk deneyecegim.dedigin gibi asitli gıdalar olabilir. ama deneyelim bakalım.allah kimseyi caresiz bırakmasın.belki bu ay inşallah bir ihtimal diyorum her ay dedigim gibi . bazen umutsuzluga kapılıyorum.adetim geldiginde üzülüyorum ama allah sabır veriyor.inşallah tez zamanda rabbim hayırlısıyla yüzümüzü güldürür. :amin:

abzeh38

amin canım umutlarımız olmasa yaşayamayız sen bir dene  bakalım
bir de sabah dene normalde gebelik testinin de sabah yapılanı doğru çıkar derler ya :icon_scratch:

DENİZLİ

abzeh38

dene canım sonucu bana da yaz merak ediyorum ...