Karbonatla Hamilelik Testi

Başlatan pinar79, 01 Ocak , 2009, 13:00:55

« önceki - sonraki »

hasretALİ

inşalah senin  ve benim gibi isteyen herkesinolur yeni evlenen arkadalar kafanıza göre korunmayın ben iğneden 15gün sonra ve 40gün sonra adet oldum şimide 2ay aynı sonra değişiyo 2ay yine aynı drlar yeni evli çiftlere doğum kontrol öntemlerini önermiyolar

asumur

evet bende 3 yıl kadar hap kullandım.4 yıldır bebek için bekliyorum.şimdiki aklım olsa evlenince hiç korunmazdım.

zelis

be birinci cocuktan sonra 6 sene hap kullandim ...
ikinci dusuk oldu ....
acaba hapin etkisi olurmu ki dusuk yapmama ..cok uzun sure kullandigim icin falan .. ne bilim her seyi dusunur hale geldim..

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Alıntı yapılan: zelis - 14 Ocak , 2009, 16:19:14
be birinci cocuktan sonra 6 sene hap kullandim ...
ikinci dusuk oldu ....
acaba hapin etkisi olurmu ki dusuk yapmama ..cok uzun sure kullandigim icin falan .. ne bilim her seyi dusunur hale geldim..

aa zeliş bişi diycem bende evlenmeden bikaç ay önce hapla korunmaya başlamıştım senin kadar uzun süre kullanmadım ama benimde korunmayı bıraktıktan sonra 2 düşük oldu. hiç bunun etkisi olabileceğini düşünmemiştim.Olabilir mi dersiniz kızlar  :dontknow:
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

myhope

Sanmam kızlar yaa...Hadi sizi hap etkledi ben hap falan kullanmadım beni ne etkiledi de düşük yaptım.Valla gençken düşük vakalarını neredeyse hiç duymazdım ve önüne gelen rahat rahat doğuruyo sanırdım.Maalesef öyle değilmiş.Bi arkadaşımla konuştum geçen gün "Hemen hemen her arkadaşımın bi düşük geçmişi var düşük oranı arttı sanırım" dedim.O da "istatistiksel olarak düşüş bile gösterdiğini benim ortamım sosyal çevrem değiştiği ve büyüyüp iş benim de başıma geldiği için daha çok duymaya ve ilgilenmeye başladığımı" söyledi.Bu da bana gerçekten mantıklı geldi.
  Düşünsenize küçükken de ölümü hiç düşünmezdim ama şimdi her sela duyduğumda içim acıyo ve ürperiyo.Onun gibi bişiy işte.Farkındalıklar artıyor büyüdükçe yani...

pinar79

doğum kontrol yöntemleri bahene bence benim eltim sipralle hamile kaldı.bi arkadaşımda 2 yıldan fazla doğum kontrol ilacı kullandı bıraktığı ay hamile kaldı.Rabbim istedimi oluyo .inşallah bizlere bebiş nasip eder Rabbim

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Alıntı yapılan: pinar79 - 15 Ocak , 2009, 15:07:01
doğum kontrol yöntemleri bahene bence benim eltim sipralle hamile kaldı.bi arkadaşımda 2 yıldan fazla doğum kontrol ilacı kullandı bıraktığı ay hamile kaldı.Rabbim istedimi oluyo .inşallah bizlere bebiş nasip eder Rabbim

inşallah cnm inşallah :amin:
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

çikolatalı

kıs pınar bide öule mi denesek istemiyormuş gibi yapalım hap kullanalım spiral taktıralım belki oluuurrr  :k06:

pinar79

çikolatalı

çaresizlikten ne dediğimi biliyommu ben ne gülüyosun kız  :k06:

pinar79

işte budur nickini sevsinler

çikolatalı

ooooooo saat 10 a geliyo yaaa bak ben daha atkı başlayacaktım

pinar79

kızlar ben karbonatla bu tahlili çok yapmıştım ancak hepsinde de karbonat dibe çökmüştü bugün yaptım amanın bi köpürdü sormayın.hadi bakalım hayırlısı.BÜYÜKANNEM

pinar79

BAKALIM HAKLI ÇIKACAKMI? yoksa efsaneler listesine ekliycem kendisini  :ehi: :ehi:

pinar79

aman kızlar ben ne yaptığımı biliyormuyum bu saatte kimseciklerde olmayınca uğraşıyorum işte yoksa takmıyorum.kısmet işte  :k06: