Karbonatla Hamilelik Testi

Başlatan pinar79, 01 Ocak , 2009, 13:00:55

« önceki - sonraki »

çikolatalı

hepinize iyi akşamlar kızlar

pınarcım ben sana katılıyorum ya çin maldr yada nemlidir o karbonatlar  :toothy10:

sabr

ovulasyon testi de vanilyayla olsaydı :)

pinar79

:)))) harbi ya bu benim büyükannenin aklına niye gelmemiş ki? süppper fikir hemmen gidip vanilya alıyosunuz kızlarrr....  aha bu sefer garanti kim tutar bizi :)))))

pinar79

ah kızlar ah bizim bu sabırsızlığımız yüzünden mutfaktaki tüm pasta malzemelerini kullanacaz ee misafir gelincede boş göndercek bu gidişle.ama harbiden karbonattan sonra favorim vanilya oldu :)  bende en iyisi büyükanneme vanilya teorisini anlatayım.ee nasıl ankatacam ki ovulasyon nedir bilirmi ki? 

asumur

arkadaşlar çok hoşsunuz ya.bu arada ben auman.bende çok para verdim testlere ama bu sefer başka almıycam.Beklemeye karar verdim.Çünkü negatif çıkınca hayal kırıklığına uğruyorum.Ama yapmayınca en aından umudum oluyor.

pinar79

hoşgeldin asumancum valla dediğin gibi her ay negatif görmekten banada daral geldi.herhalde bir gün pozitif çıksa şok olacam....

asumur

aslında çok alıştık değil mi tek çizgiye.iki çizgi olsa inanmıycam galiba

hasretALİ

evet haklısınız yapıyoruz negatif negatif çok para veriyoruz pozitif çıksada 2 3 defa yapıcamıza inanıyorum çünkü inanmicaz

pinar79

sanırım ben 24 saat boyunca acaba doğrumu diye test yaparım.HASRETALİ ve ASUMAN sizler kaç yaşındasınız nekadarlık evlisiniz ne  kadardır bebiş düşünüyosunuz

asumur

ben 8 yıllık evliyim 4 yıldır bebek istiyorum.geçen yıl yaşadım ama başarısızlıkla sonuçlandı.öldüler.hayırlısı ya...

hasretALİ

ben 7aylık evliğim 19yaşındayım bundan ben doğum kontrol hapı kullandım adet erteleyici kullandım ve düğünümden hemen sonra 1aylık iğne kullandım  şimdide olmuyo

asumur

senin yaşında genç.hiç merak etme olucak inşallah.yaş çok önemli çünkü

pinar79

hasretali gerçekten yaşın çoook genç,hayırlısıyla olur.asuman senin problem neymiş canım

hasretALİ

öyle de olsun allah kimseye aratmasın ya ay da olmazsa dr gidecem

pinar79

Allah hayırlısını versin hasretali dr tabiki git benim şimdiki aklım olsaydı evlenirevlenmez kafama göre korunmadan doktora giderdim.korunduk ama bi sorun varmı diye hiçççç düşünmedik.benim doktorumda şimdi bunu diyo.evlenirevlenmez doktor kontrolünde doğum kontrol yöntemi seçilmeliymiş.sonuçta her yöntem bize uyarmı bilemiyoruz.ah ah şimdi düşündükçe keşke hemen bebiş isteseydim diyorum.ancak şartlar işte.biz evlendik eşim bi şehirde ben başka şehirde 1 seneden fazla hafta sonları bazen 2 haftaya bi görüşüyorduk.sonra aynı şehire geldik farklı ilçelerde çalıştık gidiş geliş yapıyorduk.hayatımızı düzene koyalım dedik.bebekte perişan olur bizimle diye düşündük.nihayet aynı şehire geldik,düzenimizi kurduk,maddi hiçbir sıkıntımızda kalmadı.ancakkkk şimdide çok mu geç kaldık ne? yaş oldu 29 bilmem ne olacak? Rabbim hepimizin yardımcısı olsun isteyen herkese tez zamanda bebiş nasip etsin Rabbim.